www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):Hlboká 92, Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:13.01.2018 Termín do:16.01.2018
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:byt - 0905552465, zam. - 033/7740384, dv. - 0902824902, mobil - 0902824902,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.01.2018 9:00v mieste konania

Poznámky:

 

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Adamko Jakub31.10.20182006M-chJH Tenis Akadémia Bratislava 42
2Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
3Balaščák Daniel31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
4Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 21
5Bognár Simon31.10.20182006M-chTK Raketa 47
6Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka  
7Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 12
8Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
9Fičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka  
10Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
11Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
12Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice 19
13Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
14Hulín Patrik31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava 4
15Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 5
16Ivan Marko31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice 7
17Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany 10
18Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
19Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 27
20Juriga Samuel31.10.20182006M-chGSM Europe Trenčín 6
21Kabzáni Krištof30.11.20172007M-chTK 77 Skalica  
22Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 9
23Klanduch Marek31.10.20182006M-chTop tennis academy Zvolen 18
24Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka 33
25Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Zlaté Moravce  
26Krcho Dávid31.10.20182006M-chTK Tenis Centrum Bojnice 43
27Kubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
28Linhart Martin31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 34
29Markovič Matej30.11.20172007M-chSTC Tennis Academy Púchov  
30Matula Jakub31.10.20182006M-chTK Vrútky 37
31Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica 3
32Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen 1
33Paulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice 14
34Paulovčák Sebastián31.10.20182006M-chTJT Michalovce 14
35Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava 20
36Pavliščík Richard31.10.20182006M-chTenisová akadémia Prešov 23
37Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
38Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
39Puskeiler Martin31.10.20182006M-chTC BASELINE Banská Bystrica 31
40Sarouphim Jean Pierre31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
41Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
42Talajka Tomáš31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany 2
43Vaco Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC 25
44Vajgel Alexej31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava 36
45Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec  
46Vrábel Martin31.10.20182006M-chTK Púchov 44
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Hradilek Oliver31.10.20192007M-chTK TIE-BREAK Malacky  
2Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk