' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2018

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):Hlboká 92, Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B2)   
Termín od:13.01.2018 Termín do:16.01.2018
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:byt - 0905552465, zam. - 033/7740384, dv. - 0902824902, mobil - 0902824902,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.01.2018 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Ivan Orviský

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Melaga 
   13.01.2018
2. David Polák 
 
3. Maximilian Kratka 
   13.01.2018
4. Matej Markovič 
 
5. Filip Dráb 
   13.01.2018
6. Nikolas Paulovič 
 
7. Daniel Balaščák 
   13.01.2018
8. (5-8)Marek Naňo 
 
9. (3-4)Jakub Medveď 
   13.01.2018
10. Marco Grőpel 
 
11. Jean Pierre Sarouphim 
   13.01.2018
12. Oskar Fičor 
 
13. Jakub Kubiš 
   13.01.2018
14. Oliver Hlivjak 
 
15. Milan Karasz 
   13.01.2018
16. (5-8)Patrik Chren 
 
17. (5-8)Samuel Juriga 
   13.01.2018
18. Martin Paulík 
 
19. Filip Poklemba 
   13.01.2018
20. Jakub Szabo 
 
21. Matej Letavay 
   13.01.2018
22. Jaroslav Karovič 
 
23. Jakub Kladivík 
   13.01.2018
24. (3-4)Patrik Hulín 
 
25. (5-8)Marko Ivan 
   13.01.2018
26. Matúš Vateha 
 
27. Xavier Jakubovič 
   13.01.2018
28. Lukáš Hochel 
 
29. Marek Vaco 
   13.01.2018
30. Martin Puskeiler 
 
31. Artur Dosedla 
   13.01.2018
32. (2)Tomáš Talajka 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Melaga S.  Talajka T. 
   13.01.2018
2. BYE 
 
3. Kubiš J.  Polák D. 
   13.01.2018
4. Hlivjak O.  Vateha M. 
 
5. (3-4)Hulín P.  Naňo M. 
   13.01.2018
6. Sarouphim J.  Fičor O. 
 
7. Poklemba F.  Markovič M. 
   13.01.2018
8. Kratka M.  Dosedla A. 
 
9. Paulovič N.  Karovič J. 
   13.01.2018
10. Puskeiler M.  Letavay M. 
 
11. Vaco M.  Szabo J. 
   13.01.2018
12. (3-4)Juriga S.  Kladivík J. 
 
13. Ivan M.  Jakubovič X. 
   13.01.2018
14. Hochel L.  Paulík M. 
 
15. Dráb F.  Balaščák D. 
   13.01.2018
16. (2)Medveď J.  Chren P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 1
2 Talajka Tomáš31.10.20182006S-chTK HSC Piešťany 2
3 Medveď Jakub31.10.20182006S-chTK Banská Bystrica 3
4 Hulín Patrik31.10.20182006S-chTC EMPIRE Trnava 4
5 Chren Patrik31.10.20182006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
6 Juriga Samuel31.10.20182006S-chGSM Europe Trenčín 6
7 Ivan Marko31.10.20182006S-chTK Mladosť Košice 7
8 Naňo Marek31.10.20182006S-chTC EMPIRE Trnava 8
9 Kladivík Jakub31.10.20182006S-chTK Banská Bystrica 9
10 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chTK HSC Piešťany 10
11 Dosedla Artur31.10.20182006S-chTC EMPIRE Trnava 12
12 Karasz Milan31.10.20182006S-chTK Spartak Komárno 13
13 Paulík Martin31.10.20182006S-chTK Matchpoint Trebatice 14
14 Karovič Jaroslav31.10.20182006S-chTK Slávia STU Bratislava 16
15 Hochel Lukáš31.10.20182006S-chTK Matchpoint Trebatice 19
16 Paulovič Nikolas31.10.20182006S-chTK Slávia STU Bratislava 20
17 Letavay Matej31.10.20182006S-chTK Ružomberok 22
18 Vaco Marek31.10.20182006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 25
19 Vateha Matúš31.10.20182006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 26
20 Puskeiler Martin31.10.20202006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 31
21 Sarouphim Jean Pierre31.10.20202006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
22 Markovič Matej31.10.20192007M-chSTC Tennis Academy Púchov  
23 Dráb Filip31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
24 Poklemba Filip31.10.20192007M-chTK Tennis Classic Bratislava  
25 Balaščák Daniel31.10.20212007M-chTenisová akadémia Prešov  
26 Polák David31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
27WCKubiš Jakub31.10.20192007M-chTK Banská Bystrica  
28 Hlivjak Oliver31.10.20192007M-chTenisová akadémia Prešov  
29 Kratka Maximilian31.10.20192007M-chTK Ratufa Levice  
30WCFičor Oskar31.10.20192007M-chŠK 26 Karlovka BA  
31USPSzabo Jakub31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
32USPGrőpel Marco31.10.20192007M-chTK HSC Piešťany  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Hubinský Július31.10.20182006S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 17
2Klanduch Marek31.10.20182006S-chTop tennis academy Zvolen 18
3Pavliščík Richard31.10.20182006S-chTenisová akadémia Prešov 23
4Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 27
5Titko Timotej31.10.20202006S-ch1.TC Humenné 28
6Vajgel Alexej31.10.20182006S-chTK Slovan Bratislava 36
7Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 37
8Adamko Jakub31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 42
9Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 43
10Vrábel Martin31.10.20202006S-chTK Púchov 44
11Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 47
12Onofrej Lukáš31.10.20182006S-chTK Mladosť Košice 70
13Hron Alex Maximilián31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
14Madej Jakub31.10.20192007M-chTK Mladosť Košice  
15Hanušovský Lukáš31.10.20192007M-chTK Sparta Považská Bystrica  
16Volník Nicholas31.10.20192007M-chTK PROFI Senec  
17Bíly Pavol31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam31.10.20192007M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Baláž David31.10.20182006S-chTC EMPIRE Trnava 21
3Deen Mojmír31.10.20192007M-chTK Jednotka Bratislava  
4Guzmický Dominik31.10.20192007M-chAŠK Skalica  
5Hradilek Oliver31.10.20192007M-chTK TIE-BREAK Malacky  
6Jankech Michael31.10.20192007M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
7Jeník Šimon31.10.20192007M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
8Kabzáni Krištof31.10.20192007M-chTK 77 Skalica  
9Kohút Alex31.10.20182006S-chŠK 26 Karlovka BA 33
10Linhart Martin31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 34
11Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 14
12Polák Šimon31.10.20192007M-chTC EMPIRE Trnava  
13Solčan Adam31.10.20192007M-chTenis Club Nové Zámky  
14Tarač Ramon31.10.20182006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 30


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk