Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090111 - TK Matchpoint Trebatice | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Piestanska 555/12,Trebatice 92210 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Supreme | |
Vrchný rozhodca: | Šimo Pavol (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimová Petra (A) | |||
Termín od: | 04.03.2017 | Termín do: | 06.03.2017 | |
Kontakt: | Ludmila Cervanova | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915896821, | |||
Kontakt e-mail: | lidapro@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 03. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | - | - | 03.03.2017 18:00 | Trebatice |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Pavol Šimo, ZVR: Petra Šimová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Michalica Aleš | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jaroščák Maximilián | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Hajdin Dhani | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Baláž David | 32 16 8 SF F | |||
7. | Orihel Juraj | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Béreš Jonáš | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Janec Samuel | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Dosedla Artur | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Paulík Martin | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Karovič Jaroslav | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Ferech Dominik | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Ježek Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Kohút Alex | 32 16 8 SF F | |||
27. | Naňo Marek | ||||
6:1 6:0 | |||||
28. | Kostoláni Alex | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Hubinský Július | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Rogulski Yannik | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 33 | ||||
2 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 | ||||
3 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 44 | ||||
4 | Ježek Martin | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | VTC Pezinok | 52 | ||||
5 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
6 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
7 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | |||||
8 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
9 | Baláž David | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
10 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
11 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
12 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Janec Samuel | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
15 | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
16 | Hajdin Dhani | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
17 | Ferech Dominik | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
18 | Orihel Juraj | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | Tennis club Veľké Kostoľany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dvorský David | 19. 02. 2017 13:16 | 2005 | M | TK 77 Skalica | 47 | ||||
2 | Hulín Patrik | 20. 01. 2017 13:23 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
3 | Jakubovič Xavier | 01. 03. 2017 19:14 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
4 | Kuba-Danaj Matúš | 01. 03. 2017 05:38 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 50 | ||||
5 | Paulovič Nikolas | 02. 03. 2017 00:12 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Stanovský Daniel | 16. 02. 2017 14:19 | 2006 | D-ch | Bratislavský tenisový zväz |