' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorová 4640, Topoľčany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kopál František (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Mokrá Marcela (B)   
Termín od:27.12.2016 Termín do:29.12.2016
Kontakt:Ing Róbert Korec
Kontakt tel.:dv. - 0911272070, mobil - 0905209130,
Kontakt e-mail:korecspedition@stonline.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-26.12.2016 10:00Topoľčany

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: František Kopál, ZVR: Marcela Mokrá

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adam Ondrášik 
   27.12.2016 12:15
2. BYE 
 
3. Lukáš Hochel 
   27.12.2016 08:30
4. Marek Vaco 
 
5. David Baláž 
   27.12.2016 08:30
6. Martin Paulík 
 
7. Samuel Krnáč 
   27.12.2016 08:30
8. (5-8)Yannik Rogulski 
 
9. (3-4)Nathan André Halahija 
   27.12.2016 13:30
10. BYE 
 
11. Tomáš Talajka 
   27.12.2016 09:45
12. Marek Naňo 
 
13. Peter Ševčík 
   27.12.2016 09:45
14. Jakub Kladivík 
 
15. BYE 
   27.12.2016 13:30
16. (5-8)Lukáš Imrišek 
 
17. (5-8)Oskar Kutný 
   27.12.2016 09:45
18. Jakub Medveď 
 
19. Patrik Hulín 
   27.12.2016 11:00
20. Xavier Jakubovič 
 
21. Samuel Juriga 
   27.12.2016 11:00
22. Marek Klanduch 
 
23. BYE 
   27.12.2016 13:30
24. (3-4)Matúš Kido 
 
25. (5-8)Matúš Kuba-Danaj 
   27.12.2016 11:00
26. Samuel Melaga 
 
27. Artur Dosedla 
   27.12.2016 12:15
28. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
29. Maximilián Jaroščák 
   27.12.2016 12:15
30. Timon Sirota 
 
31. BYE 
   27.12.2016 14:30
32. (2)Rastislav Kubovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kubovič R.  Ondrášik A. 
   27.12.2016
2. BYE 
 
3. Talajka T.  Hulín P. 
   27.12.2016
4. Juriga S.  Melaga S. 
 
5. Rogulski Y.  Imrišek L. 
   27.12.2016
6. Medveď J.  Kladivík J. 
 
7. Sirota T.  Vaco M. 
   27.12.2016
8. (2)Kido M.  Halahija N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Ondrášik Adam30.11.20172005S-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
2USPKubovič Rastislav31.12.20172005S-chTK Raketa 15
3 Kido Matúš30.11.20172005S-chTK ASICS Trenčín 16
4USPHalahija Nathan André31.12.20172005S-chTK Strojár Malacky 23
5 Kutný Oskar30.11.20172005S-chTK Kúpele Piešťany 24
6 Rogulski Yannik31.10.20192005S-chLTC Leopoldov 36
7 Imrišek Lukáš31.10.20192005S-chTK Pro Set Bratislava 39
8 Kuba-Danaj Matúš31.10.20192005S-chLTC Leopoldov 50
9 Krnáč Samuel31.12.20172005S-chLieskovský tenisový klub-LTC 52
10 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20172005S-chSlovenský tenisový zväz 90
11 Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen  
12 Talajka Tomáš31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany  
13 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
14 Juriga Samuel31.10.20182006M-chOZ ŠK Odema Púchov  
15 Hulín Patrik31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
16USPNaňo Marek31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
17USPKladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
18USPPaulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
19 Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
20 Klanduch Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
21 Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
22 Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
23 Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
24 Vaco Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
25USPJaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava  
26USPSirota Timon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
27USPŠevčík Peter31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Czinege Richard31.10.20182006M-chMBTK Dunajská Streda  
2Daňuš Boris30.11.20172005S-chTA Rimavská Sobota 21
3Duroška Lukáš30.11.20172005S-chTK Slávia STU Bratislava 25
4Chovanec Jakub30.11.20172005S-chOZ ŠK Odema Púchov 7
5Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
6Kardoš Markus30.11.20172005S-chTK Slávia STU Bratislava 28
7Michalica Aleš30.11.20172005S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 33
8Papuščák Šimon30.11.20172005S-chTKM Martin 17
9Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chBratislavský tenisový zväz  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk