www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090027 - TK Ratufa Levice
Názov turnaja:WILSON WINTER CUP LEVICE
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisové kurty TK Ratufa Levice, Turecký rad
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Lamper Erik (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Mókuš Milan (B2)   
Termín od:02.01.2017 Termín do:04.01.2017
Kontakt:Ing. Erik Lamper
Kontakt tel.:mobil - 421903450920,
Kontakt e-mail:lamper.erik@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-01.01.2017 15:00Levice

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Erik Lamper, ZVR: Milan Mókuš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Boris Daňuš 
   02.01.2017 09:00
2. BYE 
 
3. David Baláž 
   02.01.2017 09:00
4. BYE 
 
5. Július Hubinský 
   02.01.2017 09:00
6. Peter Kováčik 
 
7. Patrik Hulín 
   02.01.2017 11:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Samuel Melaga 
   02.01.2017 10:00
10. BYE 
 
11. Artur Dosedla 
   02.01.2017 10:00
12. BYE 
 
13. Jakub Kladivík 
   02.01.2017 10:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   02.01.2017 10:00
16. Ramon Tarač 
 
17. BYE 
   02.01.2017 10:00
18. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
19. BYE 
   02.01.2017 10:00
20. Samuel Juriga 
 
21. BYE 
   02.01.2017 10:00
22. Tomáš Jasenák 
 
23. BYE 
   02.01.2017 11:00
24. (3-4)Martin Demčák 
 
25. BYE 
   02.01.2017 11:00
26. Jakub Medveď 
 
27. Lukáš Košuth 
   02.01.2017 09:00
28. Timon Sirota 
 
29. BYE 
   02.01.2017 10:30
30. Lukáš Hochel 
 
31. BYE 
   02.01.2017 10:30
32. (2)Yannik Rogulski 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Daňuš Boris30.11.20172005S-chTA Rimavská Sobota 21
2 Rogulski Yannik31.10.20192005S-chLTC Leopoldov 36
3 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20172005S-chSlovenský tenisový zväz 90
4 Demčák Martin31.10.20182005S-chTK Atlantis Bratislava 90
5 Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen  
6 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
7 Juriga Samuel31.10.20182006M-chOZ ŠK Odema Púchov  
8 Hulín Patrik31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
9 Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
10 Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
11 Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
12 Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
13 Jasenák Tomáš31.10.20182006M-chTK Ladomerská Vieska  
14 Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
15 Sirota Timon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
16 Tarač Ramon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
17 Kováčik Peter31.10.20182005S-chTK Ratufa Levice  
18 Košuth Lukáš31.10.20182005S-chTK Ratufa Levice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bielik Adam31.10.20182006M-chTK Ratufa Levice  
2Czinege Richard31.10.20182006M-chMBTK Dunajská Streda  
3Imrišek Lukáš31.10.20192005S-chTK Pro Set Bratislava 39
4Karasz Milan31.10.20182006M-chTK Spartak Komárno  
5Klanduch Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
6Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka  
7Krnáč Samuel31.12.20172005S-chLieskovský tenisový klub-LTC 52
8Peňažka Rastislav31.10.20182006M-chTK Ratufa Levice  
9Vaco Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk