Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | VOLVO GROUP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 08.07.2017 | Termín do: | 10.07.2017 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 07. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | neurčené | |
dorastenky | 16 | 8 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Slovinský Matúš | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Považanec Matej | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Fedorčík Samuel | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Petrík Šimon | ||||
6:1 6:3 | |||||
8. | Stolárik Samuel | 16 8 SF F | |||
9. | Petrík Maroš | ||||
6:0 6:1 | |||||
10. | Drusa Martin | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Galajda Martin | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Búrik Samuel | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Jaščur Juraj | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Slovinský Matúš | 31.10.2019 !!! | 2001 | M | TC Moravský Svätý Ján | 79 | ||||
2 | Jaščur Juraj | 31.10.2025 | 2001 | M | TK GSM Prešov | 89 | ||||
3 | Galajda Martin | 31.10.2018 !!! | 2001 | M | TK Mladosť Košice | 166 | ||||
4 | Fedorčík Samuel | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | TK GSM Prešov | 250 | ||||
5 | Petrík Šimon | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TC 92 Levoča | 292 | ||||
6 | Považanec Matej | 31.10.2018 !!! | 2000 | M | MTC Snina | 304 | ||||
7 | Petrík Maroš | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | 328 | ||||
8 | Drusa Martin | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | |||||
9 | Búrik Samuel | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | |||||
10 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dráb Martin | 12. 05. 2017 08:43 | 2003 | M | TKM Betliar | |||||
2 | Heligman Adam | 28. 06. 2017 10:04 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 317 | ||||
3 | Hudák Max | 04. 07. 2017 13:55 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 262 | ||||
4 | Kepič Tomáš | 04. 07. 2017 20:25 | 2001 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 83 | ||||
5 | Kožiak Martin | 06. 07. 2017 19:33 | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 304 | ||||
6 | Potaš Kevin | 19. 06. 2017 19:33 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 143 |