' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:LEVOČA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (B) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Tokár Marián (C)   
Termín od:05.08.2017 Termín do:07.08.2017
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2017 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci2412-neurčené
staršie žiačky168-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Marián Tokár

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Daniel Karas 
   05.08.2017
2. BYE 
 
3. Samuel Búrik 
   05.08.2017
4. BYE 
 
5. Martin Drusa 
   05.08.2017
6. Richard Bottlik 
 
7. (5-8)Tomáš Gimera 
   05.08.2017
8. BYE 
 
9. (3-4)Adam Majorský 
   05.08.2017
10. BYE 
 
11. Martin Dráb 
   05.08.2017
12. Adam Široký 
 
13. Daniel Kocúr 
   05.08.2017
14. Miroslav Nováček 
 
15. BYE 
   05.08.2017
16. (5-8)Daniel Pafko 
 
17. BYE 
   05.08.2017
18. (5-8)Sebastián Jonáš Safko 
 
19. Adam Nováček 
   05.08.2017
20. Boris Kopec 
 
21. Oliver Varhaník 
   05.08.2017
22. Matej Fečák 
 
23. BYE 
   05.08.2017
24. (3-4)Hugo Smoleňák 
 
25. BYE 
   05.08.2017
26. (5-8)Kristián Jakub Novák 
 
27. Dominik Tatarko 
   05.08.2017
28. Alexander Lichý 
 
29. Boris Daňuš 
   05.08.2017
30. Richard Mucha 
 
31. BYE 
   05.08.2017
32. (2)Martin Kožiak 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Karas D.  Smoleňák H. 
   05.08.2017
2. Novák K.  Safko S. 
 
3. Kocúr D.  Pafko D. 
   05.08.2017
4. Nováček M.  Nováček A. 
 
5. Tatarko D.  Široký A. 
   05.08.2017
6. Fečák M.  Gimera T. 
 
7. Varhaník O.  Kopec B. 
   05.08.2017
8. (2)Kožiak M.  Bottlik R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Karas Daniel31.10.20212003D-chTK GSM Prešov 38
2 Kožiak Martin31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice 41
3 Majorský Adam31.10.2020 !!!2004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 68
4 Smoleňák Hugo31.10.2020 !!!2004D-chMŠK Poprad-Tatry 74
5 Safko Sebastián Jonáš31.10.20212005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 87
6 Gimera Tomáš31.10.20212003D-chTK GSM Prešov 101
7USPNovák Kristián Jakub31.10.20212005D-chTK Profitennis Academy Prešov 106
8 Pafko Daniel31.10.2020 !!!2003D-chŠTK Poprad Veľká 108
9 Dráb Martin31.10.20212003D-chTKM Betliar 114
10 Bottlik Richard31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 115
11USPDaňuš Boris31.10.2019 !!!2005D-chTA Rimavská Sobota 139
12 Kocúr Daniel31.10.2020 !!!2004D-chŠTK Poprad Veľká 161
13USPŠiroký Adam31.10.2019 !!!2004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 170
14 Lichý Alexander31.10.20212005D-chMŠK Poprad-Tatry 170
15 Nováček Adam31.10.2020 !!!2005D-chTK Čingov 2008 Smižany 170
16 Nováček Miroslav30.06.2018 !!!2003D-chTK Čingov 2008 Smižany 170
17USPDrusa Martin31.10.2020 !!!2004D-chTC 92 Levoča 170
18 Mucha Richard31.10.2020 !!!2004D-chTK Žilina 170
19 Kopec Boris31.10.20222004D-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
20 Fečák Matej31.10.20212004D-chTK Tatran 2007 Prešov  
21 Tatarko Dominik31.10.2020 !!!2006D-chTC 92 Levoča  
22 Varhaník Oliver31.10.2019 !!!2004D-chTC EMPIRE Trnava  
23USPBúrik Samuel31.10.2018 !!!2004D-chTC 92 Levoča  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bajus Tadeáš03. 08. 2017 21:532003D-chTenisová akadémia Prešov 117
2Dubeň Matúš02. 08. 2017 12:292004D-chTK Žilina 161
3Dunaj Daniel02. 08. 2017 23:082004D-chTenisová akadémia Prešov 161
4Ferenc Michal03. 08. 2017 21:322004D-chTenisová akadémia Prešov 97
5Ingvorsen Sebastián21. 06. 2017 11:222003D-chTK Ružomberok 92
6Kirkov Mário22. 05. 2017 18:352004D-chTK Profitennis Academy Prešov 35
7Kovalík Jakub31. 07. 2017 18:122004D-chTenisová akadémia Prešov  
8Marcinko Martin04. 08. 2017 08:102004D-chTK F1 Poprad  
9Petrík Maroš25. 07. 2017 10:272004D-chTC 92 Levoča 51
10Petrík Šimon25. 07. 2017 10:252003D-chTC 92 Levoča 44
11Puškáč Adrian03. 08. 2017 11:062004D-chTK Strojár Malacky 170
12Seman René02. 08. 2017 13:452005D-chTenisová akadémia Prešov 108
13Sepeši Bastien03. 08. 2017 20:142004D-chTK Slávia STU Bratislava 86
14Trejbal Filip27. 07. 2017 19:012003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 50


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk