www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:MTM CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (B2) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Tokár Marián (C)   
Termín od:12.08.2017 Termín do:14.08.2017
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2017 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-neurčené
mladšie žiačky168-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Maríán Tokár

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lucia Legátová 
   12.08.2017
2. BYE 
 
3. Nina Dvorožňáková 
   12.08.2017
4. BYE 
 
5. (3-4)Katarína Komarová 
   12.08.2017
6. BYE 
 
7. Lea Kolodžejová 
   12.08.2017
8. Karin Kollárová 
 
9. Emma Lapšová 
   12.08.2017
10. Lilly Cvanciger 
 
11. BYE 
   12.08.2017
12. (3-4)Viktória Fedáková 
 
13. BYE 
   12.08.2017
14. Zuzana Maruščáková 
 
15. BYE 
   12.08.2017
16. (2)Katarína Rybárová 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Legátová Lucia31.10.20192005S-dTC 92 Levoča 40
2 Rybárová Katarína31.10.20192005S-dTC Slávia UPJŠ Košice 53
3 Komarová Katarína31.10.20192005S-dTC 92 Levoča 75
4 Fedáková Viktória31.10.20192005S-dTC 92 Levoča 92
5USPCvanciger Lilly31.10.20192005S-dTC Slávia UPJŠ Košice 96
6 Lapšová Emma31.10.20192005S-dDuTaF Sport Dubnica n/V. 131
7 Maruščáková Zuzana31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
8 Kolodžejová Lea31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
9 Kollárová Karin31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
10 Dvorožňáková Nina31.10.20202006S-dTenis Komplex Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Andrusová Juliana19. 07. 2017 08:382006S-dTK Slávia SPU Nitra  
2Demečková Dáša07. 08. 2017 09:352006S-dTC Slávia UPJŠ Košice  
3Dienešová Dagmar18. 02. 2017 13:232006S-dTK GSM Prešov  
4Gajdošíková Nina10. 08. 2017 21:592005S-dTK Mladosť Košice 109
5Herdický Patrícia Zara11. 08. 2017 07:102006S-dTK Profitennis Academy Prešov  
6Hlavinková Linda06. 08. 2017 22:172006S-dTK Slovan Bardejovské Kúpele  
7Margočová Lara10. 08. 2017 21:572006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
8Podolská Diana02. 08. 2017 11:392006S-d1.TC Humenné  
9Pradeniaková Nina09. 08. 2017 15:392006S-dTenis Komplex Košice  
10Semanišinová Bibiana10. 08. 2017 16:042005S-dŠK BLS Bardejov 114
11Vancáková Saskia08. 08. 2017 11:182005S-dTC Slávia UPJŠ Košice  
12Zapletalová Alexandra10. 08. 2017 09:532006S-dLieskovský tenisový klub-LTC  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk