' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100110 - STC Tennis Academy Púchov
Miesto konania (adresa dvorcov):Svätoplukova 1463, 020 01 Púchov
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Luhový Ivan (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Lazorová Angela (A)   
Termín od:20.06.2017 Termín do:23.06.2017
Kontakt:Ivan Luhový
Kontakt tel.:mobil - 0907799248,
Kontakt e-mail:ivan.luhovy@centrum.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2017 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-neurčené
mladšie žiačky4824-neurčené

Poznámky:

Turnaj je súčasťou Tennis Arena Kids Tour 2017.

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Luhový, ZVR: Angela Lazorová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Emma Filipková 
   20.06.2017
2. BYE 
 
3. Nina Surovčíková 
   20.06.2017
4. Saša Félixová 
 
5. Darina Ivaničová 
   20.06.2017
6. Natália Dobrucká 
 
7. (9-16)Emma Brandisová 
   20.06.2017
8. BYE 
 
9. (9-16)Sofia Svitková 
   20.06.2017
10. BYE 
 
11. Emma Lapšová 
   20.06.2017
12. Mária Mináriková 
 
13. Ema Mravcová 
   20.06.2017
14. Vanessa Dekanová 
 
15. (5-8)Miroslava Svatošová 
   20.06.2017
16. BYE 
 
17. (3-4)Kristína Chalupková 
   20.06.2017
18. BYE 
 
19. Dominika Pirohová 
   20.06.2017
20. Lucia Čuboňová 
 
21. Tamara Šramková 
   20.06.2017
22. Karolína Krajmer 
 
23. (9-16)Katarína Pavlechová 
   20.06.2017
24. BYE 
 
25. (9-16)Zuzana Kalašová 
   20.06.2017
26. BYE 
 
27. Paulína Schühtanczová 
   20.06.2017
28. Linda Cíferská 
 
29. Ester Gonosová 
   20.06.2017
30. Nina Tomášová 
 
31. BYE 
   20.06.2017
32. (5-8)Ema Kolesárová 
 
33. BYE 
   20.06.2017
34. (5-8)Stella Krivičková 
 
35. Sára Vlčáková 
   20.06.2017
36. Nina Kyseľová 
 
37. Bernadette Michalčíková 
   20.06.2017
38. Nina Veličová 
 
39. BYE 
   20.06.2017
40. (9-16)Barbora Šašková 
 
41. BYE 
   20.06.2017
42. (9-16)Zuzana Vulganová 
 
43. Isabelle Ida Mokrá 
   20.06.2017
44. Terézia Mĺkva 
 
45. Karin Ferjaková 
   20.06.2017
46. Adriana Janíčková 
 
47. BYE 
   20.06.2017
48. (3-4)Nikola Daubnerová 
 
49. BYE 
   20.06.2017
50. (5-8)Lucia Červencová 
 
51. Nela Konopková 
   20.06.2017
52. Nela Kuchařová 
 
53. Diana Kaňovská 
   20.06.2017
54. Katrin Slotíková 
 
55. BYE 
   20.06.2017
56. (9-16)Ema Vatrtová 
 
57. BYE 
   20.06.2017
58. (9-16)Barbora Garguláková 
 
59. Alexandra Zapletalová 
   20.06.2017
60. Natália Koppová 
 
61. Ema Maníková 
   20.06.2017
62. Sofia Bajusová 
 
63. BYE 
   20.06.2017
64. (2)Petra Janigová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chalupková K.  Krivičková S. 
   20.06.2017
2. BYE 
 
3. Krajmer K.  Maníková E. 
   20.06.2017
4. BYE 
 
5. Daubnerová N.  Surovčíková N. 
   20.06.2017
6. Slotíková K.  Michalčíková B. 
 
7. (5-8)Vulganová Z.  Pavlechová K. 
   20.06.2017
8. BYE 
 
9. (3-4)Filipková E.  Garguláková B. 
   20.06.2017
10. BYE 
 
11. Čuboňová L.  Mináriková M. 
   20.06.2017
12. Koppová N.  Ferjaková K. 
 
13. Tomášová N.  Kuchařová N. 
   20.06.2017
14. Vatrtová E.  Konopková N. 
 
15. BYE 
   20.06.2017
16. (5-8)Svitková S.  Šašková B. 
 
17. BYE 
   20.06.2017
18. (5-8)Bajusová S.  Kalašová Z. 
 
19. Ivaničová D.  Kaňovská D. 
   20.06.2017
20. Félixová S.  Kyseľová N. 
 
21. BYE 
   20.06.2017
22. Pirohová D.  Mĺkva T. 
 
23. BYE 
   20.06.2017
24. (3-4)Brandisová E.  Svatošová M. 
 
25. BYE 
   20.06.2017
26. (5-8)Mokrá I.  Schühtanczová P. 
 
27. Cíferská L.  Lapšová E. 
   20.06.2017
28. Mravcová E.  Šramková T. 
 
29. BYE 
   20.06.2017
30. Gonosová E.  Kolesárová E. 
 
31. BYE 
   20.06.2017
32. (2)Červencová L.  Janigová P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Filipková Emma31.10.2019 !!!2005D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 5
2 Janigová Petra31.10.20212005D-dOZ ŠK Odema Púchov 8
3 Chalupková Kristína31.10.2019 !!!2005D-dTK Pro Set Bratislava 10
4 Daubnerová Nikola31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 11
5 Krivičková Stella31.10.20212005D-dTK Kúpele Piešťany 12
6 Kolesárová Ema31.10.20212005D-dTK Dargov 15
7 Červencová Lucia31.10.2019 !!!2005D-dGSM Europe Trenčín 16
8 Svatošová Miroslava31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 17
9 Svitková Sofia31.10.20212005D-dTK Žilina 18
10 Garguláková Barbora31.10.20212005D-dTK Žilina 20
11 Vatrtová Ema31.10.20212005D-dTK Kúpele Piešťany 22
12 Brandisová Emma31.10.20212005D-dTK E.T. Jaslovské Bohunice 24
13 Šašková Barbora31.10.20212005D-dTK Tvrdošín 25
14 Pavlechová Katarína31.10.20212005D-dLTC Leopoldov 26
15 Kalašová Zuzana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 27
16 Vulganová Zuzana31.10.20212005D-dTK 77 Skalica 29
17USPSlotíková Katrin31.10.20212005D-dTK AS Trenčín 30
18 Bajusová Sofia31.10.20212005D-dMŠK Poprad-Tatry 39
19 Mokrá Isabelle Ida31.10.20212005D-dTA M. Ryšavého Bojnice 41
20 Dobrucká Natália31.10.20212005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 44
21 Veličová Nina31.10.20212005D-dTK AS Trenčín 46
22USPSchühtanczová Paulína31.10.20212005D-dTA M. Ryšavého Bojnice 51
23 Janíčková Adriana31.10.20212005D-dTK Kysucké Nové Mesto 78
24 Tomášová Nina31.10.20212005D-dOZ ŠK Odema Púchov 94
25 Lapšová Emma31.10.20212005D-dŠA Trenčianske Teplice 131
26 Kyseľová Nina31.10.20202006S-dTC Topoľčany  
27 Félixová Saša31.10.20202006S-dTC EMPIRE Trnava  
28 Surovčíková Nina31.10.20202006S-dTK Žilina  
29 Gonosová Ester31.10.20202006S-dTenisová akadémia Prešov  
30 Ivaničová Darina31.10.20202006S-dŠK Blava 1928 J.Bohunice  
31 Krajmer Karolína31.10.20202006S-dBenet LTC Bytča  
32 Koppová Natália31.10.20202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
33 Mravcová Ema31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava  
34 Šramková Tamara31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava  
35 Pirohová Dominika31.10.20202006S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
36STZFerjaková Karin31.10.20202006S-dTenisová akadémia Prešov  
37STZDekanová Vanessa31.10.20202006S-dLTC Leopoldov  
38USPMichalčíková Bernadette31.10.20202006S-dTC Topoľčany  
39 Mĺkva Terézia31.10.20202006S-dTK Kúpele Piešťany  
40 Maníková Ema31.10.20202006S-dTK Žilina  
41USPKaňovská Diana31.10.20202006S-dTC Topoľčany  
42 Konopková Nela31.10.20202006S-dTK Kúpele Piešťany  
43USPMináriková Mária31.10.20202006S-dBenet LTC Bytča  
44STZČuboňová Lucia31.10.20202006S-dTK HSC Piešťany  
45STZVlčáková Sára31.10.20202006S-dTK Kúpele Piešťany  
46STZZapletalová Alexandra31.10.20202006S-dLieskovský tenisový klub-LTC  
47STZCíferská Linda31.10.2018 !!!2006S-dTC EMPIRE Trnava  
48USPKuchařová Nela31.10.2017 !!!2006S-dSTC Tennis Academy Púchov  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Margočová Lara21. 05. 20172006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
2Ceperková Kristína19. 11. 20162006S-dTKM - Tenisový klub Madunice  
3Demečková Dáša07. 04. 20172006S-dTC Slávia UPJŠ Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babčanová Karolína29. 05. 2017 09:032005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 42
2Balus Irina10. 06. 2017 22:042005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 3
3Berceliová Emma19. 06. 2017 08:242006S-dHi-Ten TAC D. Streda  
4Blahová Daniela03. 06. 2017 21:292005D-dŠK TC Dúbravka BA 104
5Feketeová Liliana12. 06. 2017 15:482005D-dTK Mladosť Košice 23
6Gedayová Michaela16. 06. 2017 18:152005D-dTK Slávia SPU Nitra 34
7Gemzická Adela17. 06. 2017 07:432005D-dTK Slovan Bratislava 14
8Gergičová Alica15. 06. 2017 22:252006S-dLTC Leopoldov  
9Herdický Patrícia Zara08. 06. 2017 15:282006S-dTK Profitennis Academy Prešov  
10Jančíková Alex01. 06. 2017 11:232005D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 13
11Kamenská Chiara18. 06. 2017 11:172005D-dŠA Trenčianske Teplice  
12Kapsdorferová Ema30. 05. 2017 20:352006S-dTK Slávia SPU Nitra  
13Karasová Emma12. 06. 2017 09:492006S-dTK Jednotka Bratislava  
14Kolodžejová Lea11. 06. 2017 19:342006S-dTK Mladosť Košice  
15Košecká Gabriela10. 06. 2017 09:432006S-dTK 77 Skalica  
16Kubalová Nina29. 05. 2017 14:562006S-dDuTaF Sport Dubnica n/V.  
17Lacková Viktória01. 06. 2017 09:532005D-dTK Slovan Bratislava 6
18Moravanská Klára23. 04. 2017 18:132005D-dTK Matchpoint Trebatice 38
19Mrvová Natália14. 06. 2017 17:382005D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 28
20Odorová Emma27. 05. 2017 17:082005D-dTK Spartak Komárno 114
21Pastorková Nastasia Lillian20. 06. 2017 13:142005D-dTK Nová generácia NMnV 85
22Polakovičová Adela13. 06. 2017 20:392005D-dTKM - Tenisový klub Madunice 35
23Rečičárová Mária07. 06. 2017 12:282006S-dŠA Trenčianske Teplice  
24Supeková Janine09. 06. 2017 09:482005D-dTK ASICS Trenčín 65
25Šurinová Simona18. 06. 2017 22:422005D-dTK Inter Bratislava 7
26Vargová Nina06. 06. 2017 12:192005D-dTK Slovan Bratislava 4
27Vatlavicová Monika18. 06. 2017 19:172006S-dTK 77 Skalica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk