' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100110 - STC Tennis Academy Púchov
Miesto konania (adresa dvorcov):Svätoplukova 1463, 020 01 Púchov
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Luhový Ivan (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Lazorová Angela (A)   
Termín od:20.06.2017 Termín do:23.06.2017
Kontakt:Ivan Luhový
Kontakt tel.:mobil - 0907799248,
Kontakt e-mail:ivan.luhovy@centrum.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2017 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-neurčené
mladšie žiačky4824-neurčené

Poznámky:

Turnaj je súčasťou Tennis Arena Kids Tour 2017.

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Luhový, ZVR: Angela Lazorová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Sebastián Minich 
   20.06.2017
2. BYE 
 
3. Nicolas Vrtiel 
   20.06.2017
4. BYE 
 
5. Samuel Juriga 
   20.06.2017
6. Patrik Hulín 
 
7. Martin Vrábel 
   20.06.2017
8. BYE 
 
9. Marek Vaco 
   20.06.2017
10. BYE 
 
11. Ondřej Beránek 
   20.06.2017
12. BYE 
 
13. Lukáš Zumrik 
   20.06.2017
14. BYE 
 
15. (5-8)Matúš Kido 
   20.06.2017
16. BYE 
 
17. (3-4)Oliver Pivník 
   20.06.2017
18. BYE 
 
19. Tomáš Talajka 
   20.06.2017
20. BYE 
 
21. Tomáš Jasenák 
   20.06.2017
22. Martin Paulík 
 
23. Jaroslav Karovič 
   20.06.2017
24. BYE 
 
25. Timon Sirota 
   20.06.2017
26. BYE 
 
27. David Baláž 
   20.06.2017
28. BYE 
 
29. Oskar Kutný 
   20.06.2017
30. BYE 
 
31. BYE 
   20.06.2017
32. (5-8)Adam Ondrášik 
 
33. BYE 
   20.06.2017
34. (5-8)Rastislav Kubovič 
 
35. BYE 
   20.06.2017
36. Marek Naňo 
 
37. BYE 
   20.06.2017
38. Patrik Chren 
 
39. BYE 
   20.06.2017
40. Lukáš Hochel 
 
41. BYE 
   20.06.2017
42. Nathan André Halahija 
 
43. Jakub Kladivík 
   20.06.2017
44. Samuel Melaga 
 
45. BYE 
   20.06.2017
46. Marek Klanduch 
 
47. BYE 
   20.06.2017
48. (3-4)Samuel Guzoň 
 
49. BYE 
   20.06.2017
50. (5-8)Jakub Králik 
 
51. BYE 
   20.06.2017
52. Jakub Medveď 
 
53. BYE 
   20.06.2017
54. Matúš Kuba-Danaj 
 
55. BYE 
   20.06.2017
56. Július Hubinský 
 
57. BYE 
   20.06.2017
58. Artur Dosedla 
 
59. Šimon Papuščák 
   20.06.2017
60. Nikolas Paulovič 
 
61. BYE 
   20.06.2017
62. Xavier Jakubovič 
 
63. BYE 
   20.06.2017
64. (2)Jakub Chovanec 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Guzoň S.  Minich S. 
   20.06.2017
2. BYE 
 
3. Talajka T.  Melaga S. 
   20.06.2017
4. BYE 
 
5. (3-4)Králik J.  Kubovič R. 
   20.06.2017
6. BYE 
 
7. Hulín P.  Naňo M. 
   20.06.2017
8. Klanduch M.  Paulovič N. 
 
9. Jakubovič X.  Juriga S. 
   20.06.2017
10. Halahija N.  Ondrášik A. 
 
11. BYE 
   20.06.2017
12. (3-4)Kido M.  Papuščák Š. 
 
13. Medveď J.  Kladivík J. 
   20.06.2017
14. Chren P.  Karovič J. 
 
15. BYE 
   20.06.2017
16. (2)Chovanec J.  Pivník O. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Minich Sebastián31.10.20212005D-ch1.TC Humenné 6
2 Chovanec Jakub31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 7
3 Guzoň Samuel31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 9
4 Pivník Oliver31.10.20212005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 11
5 Králik Jakub31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 13
6 Ondrášik Adam31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
7 Kubovič Rastislav31.10.20212005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 15
8 Kido Matúš31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
9 Papuščák Šimon31.10.20212005D-chTKM Martin 17
10 Halahija Nathan André31.10.20212005D-chTK Jednotka Bratislava 23
11 Kutný Oskar31.10.20212005D-chTK Kúpele Piešťany 24
12 Kuba-Danaj Matúš31.10.20212005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 50
13 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen  
14 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
15 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK Kúpele Piešťany  
16 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava  
17 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava  
18 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov  
19 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava  
20 Kladivík Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
22 Vrtiel Nicolas31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza  
23 Dosedla Artur31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava  
24 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice  
25 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava  
26 Klanduch Marek31.10.2018 !!!2006S-chTop tennis academy Zvolen  
27 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava  
28 Hubinský Július31.10.20202006S-chOukey Tenis Chorvátsky Grob  
29 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice  
30 Baláž David31.10.2018 !!!2006S-chTC EMPIRE Trnava  
31 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC  
32 Vrábel Martin31.10.20202006S-chTK Púchov  
33 Sirota Timon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC  
34 Beránek Ondřej31.10.2018 !!!2006S-chOZ ŠK Odema Púchov  
35 Jasenák Tomáš31.10.20202006S-chTK Ladomerská Vieska  
36 Zumrik Lukáš31.10.20202006S-chTKM Martin  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Béreš Jonáš22. 02. 2017 19:042005D-chTK Matchpoint Trebatice 44
2Czinege Richard11. 06. 2017 15:252006S-chHi-Ten TAC D. Streda  
3Daňuš Boris18. 06. 2017 09:392005D-chTA Rimavská Sobota 21
4Duroška Lukáš15. 06. 2017 16:372005D-chVTC Pezinok 25
5Imrišek Lukáš17. 03. 2017 15:582005D-chTK Slovan Bratislava 39
6Jaroščák Maximilián16. 06. 2017 07:192006S-chTK Slovan Bratislava  
7Kompiš Andrej11. 06. 2017 22:102005D-chTK Žilina 20
8Krajčí Michal09. 06. 2017 17:022005D-chTK Mladosť Košice 5
9Krcho Dávid15. 06. 2017 10:012006S-chTK Tenis Centrum Bojnice  
10Krnáč Samuel19. 06. 2017 07:562005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 52
11Laca Martin13. 06. 2017 08:252005D-chTK Jednotka Bratislava 27
12Macháč Max Mikuláš18. 06. 2017 22:462005D-chTK Slávia SPU Nitra 10
13Markovič Martin08. 06. 2017 13:432005D-chGSM Europe Trenčín 77
14Matula Jakub17. 06. 2017 09:252006S-chTK Vrútky  
15Paulovčák Sebastián19. 06. 2017 06:582006S-chTJT Michalovce  
16Rogulski Yannik09. 06. 2017 07:452005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 36
17Schwarc David02. 06. 2017 22:042005D-chTC EMPIRE Trnava 2
18Tóth Bence08. 06. 2017 05:542005D-chTKM Betliar 12


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk