' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:DERMAPOINT CUP TENNIS ARENA KIDS TOUR 2017
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šoška Milan (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Blaško Anton (B)   
Termín od:11.07.2017 Termín do:15.07.2017
Kontakt:Ing. Juraj Petráš
Kontakt tel.:mobil - 0908692443,
Kontakt e-mail:j.petras@petrasoft.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 07. 2017 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-neurčené
mladšie žiačky4824-neurčené

Poznámky:

POZOR! Z dôvodu nepriaznivého počasia sa prezentácia dievčat presúva na stredu 12. 7. 2017 do 9.00 hod.
Ubytovanie: https://www.stz.sk/soubory/ubytovanie_zilina.pdf
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Milan Šoška, ZVR:Anton Blaško 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Sára Šarinová 
   11.07.2017
2. BYE 
 
3. Nina Surovčíková 
   11.07.2017
4. BYE 
 
5. Diana Kaňovská 
   11.07.2017
6. Alexandra Zapletalová 
 
7. (9-16)Sofia Svitková 
   11.07.2017
8. BYE 
 
9. (9-16)Barbora Garguláková 
   11.07.2017
10. BYE 
 
11. Lara Margočová 
   11.07.2017
12. Bernadette Michalčíková 
 
13. Karolína Krajmer 
   11.07.2017
14. Martina Chládeková 
 
15. (5-8)Nikola Daubnerová 
   11.07.2017
16. BYE 
 
17. (3-4)Simona Šurinová 
   11.07.2017
18. BYE 
 
19. Darina Ivaničová 
   11.07.2017
20. Nina Kyseľová 
 
21. Barbora Michalková 
   11.07.2017
22. Ester Gonosová 
 
23. (9-16)Natália Dobrucká 
   11.07.2017
24. BYE 
 
25. (9-16)Zuzana Kalašová 
   11.07.2017
26. BYE 
 
27. Sofia Portašíková 
   11.07.2017
28. Mária Mináriková 
 
29. Dominika Pirohová 
   11.07.2017
30. Nela Konopková 
 
31. BYE 
   11.07.2017
32. (5-8)Stella Krivičková 
 
33. BYE 
   11.07.2017
34. (5-8)Adela Gemzická 
 
35. Vanessa Dekanová 
   11.07.2017
36. Karin Kernová 
 
37. Lea Kolodžejová 
   11.07.2017
38. Hana Šimová 
 
39. BYE 
   11.07.2017
40. (9-16)Zuzana Vulganová 
 
41. BYE 
   11.07.2017
42. (9-16)Ema Kolesárová 
 
43. Karin Ferjaková 
   11.07.2017
44. Emma Lapšová 
 
45. BYE 
   11.07.2017
46. Emma Karasová 
 
47. BYE 
   11.07.2017
48. (3-4)Petra Janigová 
 
49. BYE 
   11.07.2017
50. (5-8)Kristína Chalupková 
 
51. Gabriela Košecká 
   11.07.2017
52. Tamara Šramková 
 
53. Sára Vlčáková 
   11.07.2017
54. Saša Félixová 
 
55. BYE 
   11.07.2017
56. (9-16)Katrin Slotíková 
 
57. BYE 
   11.07.2017
58. (9-16)Ema Vatrtová 
 
59. Emma Berceliová 
   11.07.2017
60. Ema Mravcová 
 
61. BYE 
   11.07.2017
62. Terézia Mĺkva 
 
63. BYE 
   11.07.2017
64. (2)Nina Vargová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vargová N.  Šurinová S. 
   11.07.2017
2. BYE 
 
3. Michalčíková B.  Kaňovská D. 
   11.07.2017
4. BYE 
 
5. Karasová E.  Krajmer K. 
   11.07.2017
6. Šarinová S.  Gonosová E. 
 
7. Félixová S.  Šramková T. 
   11.07.2017
8. BYE 
 
9. (3-4)Chalupková K.  Krivičková S. 
   11.07.2017
10. BYE 
 
11. Margočová L.  Michalková B. 
   11.07.2017
12. BYE 
 
13. Pirohová D.  Mravcová E. 
   11.07.2017
14. BYE 
 
15. BYE 
   11.07.2017
16. Dekanová V.  Košecká G. 
 
17. BYE 
   11.07.2017
18. Berceliová E.  Mináriková M. 
 
19. Kolesárová E.  Ferjaková K. 
   11.07.2017
20. Gemzická A.  Kyseľová N. 
 
21. BYE 
   11.07.2017
22. Kalašová Z.  Kolodžejová L. 
 
23. BYE 
   11.07.2017
24. (3-4)Svitková S.  Garguláková B. 
 
25. BYE 
   11.07.2017
26. Šimová H.  Mĺkva T. 
 
27. Portašíková S.  Vlčáková S. 
   11.07.2017
28. Ivaničová D.  Surovčíková N. 
 
29. BYE 
   11.07.2017
30. Vatrtová E.  Konopková N. 
 
31. BYE 
   11.07.2017
32. (2)Janigová P.  Daubnerová N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Šarinová Sára31.10.20212005D-dTenisová akadémia Prešov 2
2 Vargová Nina31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 4
3 Šurinová Simona31.10.20212005D-dTK Inter Bratislava 7
4 Janigová Petra31.10.20212005D-dOZ ŠK Odema Púchov 8
5 Chalupková Kristína31.10.2019 !!!2005D-dTK Pro Set Bratislava 10
6 Daubnerová Nikola31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 11
7 Krivičková Stella31.10.20212005D-dTK Kúpele Piešťany 12
8 Gemzická Adela31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 14
9 Kolesárová Ema31.10.20212005D-dTK Dargov 15
10 Svitková Sofia31.10.20212005D-dTK Žilina 18
11 Garguláková Barbora31.10.20212005D-dTK Žilina 20
12 Vatrtová Ema31.10.20212005D-dTK Kúpele Piešťany 22
13 Kalašová Zuzana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 27
14 Vulganová Zuzana31.10.2019 !!!2005D-dTK 77 Skalica 29
15 Slotíková Katrin31.10.20212005D-dTK AS Trenčín 30
16 Dobrucká Natália31.10.20212005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 44
17 Lapšová Emma31.10.20212005D-dŠA Trenčianske Teplice 131
18 Kyseľová Nina31.10.20202006S-dTC Topoľčany  
19 Félixová Saša31.10.20202006S-dTC EMPIRE Trnava  
20 Surovčíková Nina31.10.20202006S-dTK Žilina  
21 Gonosová Ester31.10.20202006S-dTenisová akadémia Prešov  
22 Ivaničová Darina31.10.20202006S-dŠK Blava 1928 J.Bohunice  
23 Krajmer Karolína31.10.20202006S-dBenet LTC Bytča  
24 Mravcová Ema31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava  
25 Šramková Tamara31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava  
26 Pirohová Dominika31.10.20202006S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
27 Karasová Emma31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava  
28 Ferjaková Karin31.10.20202006S-dTenisová akadémia Prešov  
29 Dekanová Vanessa31.10.20202006S-dLTC Leopoldov  
30 Šimová Hana31.10.20202006S-dTenis-Bedminton klub D. Lužná  
31 Michalčíková Bernadette31.10.20202006S-dTC Topoľčany  
32 Mĺkva Terézia31.10.20202006S-dTK Kúpele Piešťany  
33 Kaňovská Diana31.10.20202006S-dTC Topoľčany  
34 Berceliová Emma31.10.20202006S-dHi-Ten TAC D. Streda  
35 Konopková Nela31.10.20202006S-dTK Kúpele Piešťany  
36 Mináriková Mária31.10.20202006S-dBenet LTC Bytča  
37STZVlčáková Sára31.10.20202006S-dTK Kúpele Piešťany  
38STZKolodžejová Lea31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
39STZMargočová Lara31.10.20202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
40STZChládeková Martina31.10.20202006S-dTK Kysucké Nové Mesto  
41USPKošecká Gabriela31.10.20202006S-dTK 77 Skalica  
42STZZapletalová Alexandra31.10.20202006S-dLieskovský tenisový klub-LTC  
43STZKernová Karin31.10.20202006S-dTK Slovan Bratislava  
44USPPortašíková Sofia31.10.20202006S-dTK Žilina  
45USPMichalková Barbora31.10.20202005D-dTKM Martin  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bajusová Sofia08. 07. 2017 18:142005D-dMŠK Poprad-Tatry 39
2Balus Irina08. 07. 2017 10:512005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 3
3Brandisová Emma28. 06. 2017 19:492005D-dTK E.T. Jaslovské Bohunice 24
4Červencová Lucia08. 07. 2017 23:432005D-dGSM Europe Trenčín 16
5Čuboňová Lucia09. 07. 2017 12:242006S-dTK HSC Piešťany  
6Demečková Dáša28. 05. 2017 13:282006S-dTC Slávia UPJŠ Košice  
7Feketeová Liliana24. 06. 2017 08:152005D-dTK Mladosť Košice 23
8Filipková Emma10. 07. 2017 06:362005D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 5
9Gedayová Michaela09. 07. 2017 18:472005D-dTK Slávia SPU Nitra 34
10Herdický Patrícia Zara22. 03. 2017 14:072006S-dTK Profitennis Academy Prešov  
11Koppová Natália09. 07. 2017 11:202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
12Košlíková Viktoria Dominika05. 07. 2017 08:052005D-dTK Tennis Classic Bratislava 66
13Krajčovičová Ashley05. 07. 2017 11:012005D-dLTC Leopoldov 33
14Kubalová Nina06. 07. 2017 19:402006S-dDuTaF Sport Dubnica n/V.  
15Lacková Viktória09. 07. 2017 10:302005D-dTK Slovan Bratislava 6
16Maníková Ema27. 06. 2017 09:392006S-dTK Žilina  
17Mokrá Isabelle Ida08. 07. 2017 23:532005D-dTA M. Ryšavého Bojnice 41
18Petrovičová Nella03. 07. 2017 12:222006S-dTenis-Bedminton klub D. Lužná  
19Polakovičová Adela28. 06. 2017 17:332005D-dTKM - Tenisový klub Madunice 35
20Rybárová Katarína09. 07. 2017 11:132005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 53
21Šašková Barbora07. 07. 2017 13:092005D-dTK Tvrdošín 25
22Šimonová Nina06. 02. 2017 22:352005D-dTK AS Trenčín 109
23Stolárová Lenka03. 07. 2017 20:552005D-dTK Mladosť Košice 9
24Svatošová Miroslava09. 07. 2017 21:262005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 17
25Tóthová Emma08. 07. 2017 23:532005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 1
26Veličová Nina08. 07. 2017 21:292005D-dTK AS Trenčín 46


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk