www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - ŠK TC Dúbravka
Názov turnaja:MISO TOUR 2017
Miesto konania (adresa dvorcov):Lysáková ulica, Bratislava Dúbravka
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Vavro Michal (A3) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Paluš Radovan (B2)   
Termín od:21.01.2017 Termín do:23.01.2017
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0915/417334,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci32--20.01.2017 8:30Lysáková ulica

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Michal Vavro, ZVR: Radovan Paluš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Nathan André Halahija 
   21.01.2017 15:45
2. BYE 
 
3. Jaroslav Karovič 
   21.01.2017 08:00
4. Michal Bušniak 
 
5. Teo Majtan 
   21.01.2017 08:00
6. Patrik Hulín 
 
7. Šimon Mravec 
   21.01.2017 09:00
8. (5-8)Lukáš Višňovský 
 
9. (3-4)po vyžrebovaní odhlásený 1 
   21.01.2017 15:45
10. BYE 
 
11. Martin Demčák 
   21.01.2017 09:00
12. Martin Linhart 
 
13. Patrik Chren 
   21.01.2017 10:15
14. Artur Dosedla 
 
15. Július Hubinský 
   21.01.2017 10:15
16. (5-8)Dominik Vida 
 
17. (5-8)Martin Ježek 
   21.01.2017 11:45
18. Xavier Jakubovič 
 
19. David Baláž 
   21.01.2017 11:45
20. Hugo Bujňák 
 
21. Walter Ihring 
   21.01.2017 13:00
22. Richard Czinege 
 
23. BYE 
   21.01.2017 17:00
24. (3-4)Martin Srnánek 
 
25. (5-8)Lukáš Imrišek 
   21.01.2017 13:00
26. Alex Kohút 
 
27. Nikolas Paulovič 
   21.01.2017 14:30
28. Lukáš Hochel 
 
29. Martin Paulík 
   21.01.2017 14:30
30. Jakub Adamko 
 
31. BYE 
   21.01.2017 17:00
32. (2)Lukáš Duroška 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Halahija Nathan André31.10.20192005S-chTK Jednotka 23
2 Duroška Lukáš31.10.20192005S-chTK Slávia STU Bratislava 25
3 Srnánek Martin31.01.20182005S-chTK Senica 29
4 Vida Dominik30.11.20172005S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
5 Imrišek Lukáš31.10.20192005S-chTK Slovan Bratislava 39
6 Ježek Martin31.01.20182005S-chVTC Pezinok 52
7 Višňovský Lukáš31.12.20172005S-chTK LOVE 4 tennis 52
8 Bujňák Hugo28.02.20182005S-chTK Slávia STU Bratislava 55
9 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20192007M-chSlovenský tenisový zväz 90
10 Mravec Šimon31.03.20182005S-chŠK TC Dúbravka 90
11USPDemčák Martin31.10.20182005S-chTK Atlantis Bratislava 90
12 Ihring Walter31.12.20172005S-chŠK 26 Karlovka 90
13 Majtan Teo31.12.20172005S-chTK Jednotka 90
14 Hulín Patrik31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
15 Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
16 Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
17 Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany  
18 Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
19 Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
20 Paulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
21 Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
22USPKarovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
23USPLinhart Martin31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
24 Bušniak Michal31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
25 Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
26USPCzinege Richard31.10.20182006M-chMBTK Dunajská Streda  
27USPKohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka  
28USPAdamko Jakub31.10.20182006M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Brázda David30.06.20182005S-chTK Inter Bratislava 77
2Dvorský Daniel30.04.20182005S-chTK HSC Piešťany 90
3Dvorský David31.03.20182005S-chTK 77 Skalica 47
4Chrenko Šimon31.10.20192005S-chTK Slávia STU Bratislava 35
5Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava  
6Karasz Milan31.10.20182006M-chTK Spartak Komárno  
7Kardoš Markus30.11.20172005S-chTK Slávia STU Bratislava 28
8Kuba-Danaj Matúš31.10.20192005S-chLTC Leopoldov 50
9Laca Martin30.11.20172005S-chTK Jednotka 27
10Milata Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
11Vajgel Alexej31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava  
12Zsemlye Bence30.11.20172005S-chTK Slávia STU Bratislava 21


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk