Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Homolová Jana (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Strečok Martin (C) | |||
Termín od: | 11.03.2017 | Termín do: | 13.03.2017 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 03. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 10.03.2017 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Homolová, ZVR: Martin Strečok
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Tóth Bence | |||
6:1 6:2 | |||||
2. | Hulín Patrik | 16 8 SF F | |||
3. | Klanduch Marek | ||||
6:4 6:1 | |||||
4. | Kuba-Danaj Matúš | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Chrenko Šimon | |||
6:1 6:0 | |||||
6. | Melaga Samuel | 16 8 SF F | |||
7. | Melicherčík Tomáš | ||||
6:4 6:1 | |||||
8. | Krnáč Samuel | 16 8 SF F | |||
9. | Sirota Timon | ||||
6:2 6:0 | |||||
10. | Kladivík Jakub | 16 8 SF F | |||
11. | Ivan Marko | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | (3-4) | Duraj Martin | 16 8 SF F | ||
13. | Chren Patrik | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Matula Jakub | 16 8 SF F | |||
15. | Tarač Ramon | ||||
6:0 6:2 | |||||
16. | (2) | Ondrášik Adam | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 12 | ||||
2 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
3 | Chrenko Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 35 | ||||
4 | Duraj Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 44 | ||||
5 | Kuba-Danaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 50 | ||||
6 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | ||||
7 | Melicherčík Tomáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | ||||
8 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
9 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
10 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
12 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
13 | Klanduch Marek | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
14 | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
15 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | |||||
16 | Sirota Timon | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Cetner Nikolas Alec | 08. 03. 2017 21:42 | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | |||||
2 | Jasenák Tomáš | 09. 03. 2017 21:51 | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | |||||
3 | Kubovič Rastislav | 07. 03. 2017 15:33 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 15 | ||||
4 | Matula Ján | 10. 03. 2017 06:39 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
5 | Medveď Jakub | 22. 02. 2017 21:45 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
6 | Papuščák Šimon | 17. 11. 2016 16:39 | 2005 | M | TKM Martin | 17 | ||||
7 | Puskeiler Martin | 21. 01. 2017 19:41 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
8 | Talajka Tomáš | 27. 02. 2017 09:33 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
9 | Vaco Marek | 10. 03. 2017 10:31 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
10 | Vrtiel Nicolas | 07. 03. 2017 16:08 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza |