' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča
Trieda:Halové MSR Povrch:Granulat
Vrchný rozhodca:Longauer Tomáš (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stanko Matej (A3)   
Termín od:11.02.2017 Termín do:14.02.2017
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci3216-11.02.2017 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, ubytovanie, NOMINÁCIA, správa
VR: Tomáš Longauer, ZVR: Matej Stanko

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Fekiač 
   11.02.2017
2. Matúš Hadidom 
 
3. Nikolas Ľahký 
   11.02.2017
4. Samuel Puškár 
 
5. Lukáš Bielik 
   11.02.2017
6. Samuel Peško 
 
7. Šimon Habšuda 
   11.02.2017
8. (5-8)Martin Dobrý 
 
9. (3-4)János Fekete 
   11.02.2017
10. Dušan Oberta 
 
11. Marko Grnáč 
   11.02.2017
12. Ladislav Bajo 
 
13. Jozef Mikuš 
   11.02.2017
14. Jakub Kaťuch 
 
15. Nikolas Koňarik 
   11.02.2017
16. (5-8)David Čierny 
 
17. (5-8)Alex Mokrý 
   11.02.2017
18. Samo Polakovič 
 
19. Lukáš Palovič 
   11.02.2017
20. Tomáš Lánik 
 
21. Andrej Krajčík 
   11.02.2017
22. Adam Behúň 
 
23. Samuel Grman 
   11.02.2017
24. (3-4)Samuel Paulovčák 
 
25. (5-8)Filip Kucbeľ 
   11.02.2017
26. Leon Peťko 
 
27. Kevin Kurtin 
   11.02.2017
28. Tomáš Baláži 
 
29. Michal Moncoľ 
   11.02.2017
30. Michal Novanský 
 
31. Sebastián Pjontek 
   11.02.2017
32. (2)Krištof Minárik 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Paulovčák S.  Fekiač M. 
   11.02.2017
2. BYE 
 
3. Kurtin K.  Polakovič S. 
   11.02.2017
4. Behúň A.  Habšuda Š. 
 
5. (3-4)Baláži T.  Dobrý M. 
   11.02.2017
6. BYE 
 
7. Koňarik N.  Moncoľ M. 
   11.02.2017
8. Bielik L.  Lánik T. 
 
9. Oberta D.  Hadidom M. 
   11.02.2017
10. Pjontek S.  Krajčík A. 
 
11. BYE 
   11.02.2017
12. (3-4)Mokrý A.  Grman S. 
 
13. Mikuš J.  Novanský M. 
   11.02.2017
14. Grnáč M.  Kucbeľ F. 
 
15. BYE 
   11.02.2017
16. (2)Fekete J.  Minárik K. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Fekiač Martin31.10.20181999MLieskovský tenisový klub-LTC 1
2 Minárik Krištof31.10.20182001D-chTK Jednotka 3
3 Paulovčák Samuel31.10.20182000D-chTC EMPIRE Trnava 5
4 Fekete János31.10.20182001D-chTC EMPIRE Trnava 6
5 Čierny David31.01.20182000D-chTC EMPIRE Trnava 7
6 Mokrý Alex31.10.20181999MTA M. Ryšavého Bojnice 8
7 Kucbeľ Filip31.10.20181999MLieskovský tenisový klub-LTC 9
8 Dobrý Martin31.01.20182000D-chTK Slávia STU Bratislava 11
9 Puškár Samuel31.10.20192000D-chTK Slovan Bratislava 13
10WCKurtin Kevin31.12.20172000D-chTK Slávia STU Bratislava 14
11 Behúň Adam31.10.20182001D-chTK LOVE 4 tennis 16
12 Baláži Tomáš31.12.20172000D-chTK AS Trenčín 18
13 Grman Samuel31.10.20181999MLieskovský tenisový klub-LTC 19
14 Bielik Lukáš31.10.20182001D-chTC EMPIRE Trnava 20
15 Ľahký Nikolas31.10.20181999MTK AS Trenčín 21
16 Polakovič Samo30.04.20191999MTK Slávia STU Bratislava 25
17 Habšuda Šimon31.10.20182001D-chTK LOVE 4 tennis 27
18 Oberta Dušan31.10.20182001D-chTenisová akadémia Prešov 29
19 Moncoľ Michal31.10.20182001D-chMTK Rimavská Sobota 33
20USPPjontek Sebastián31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 37
21 Grnáč Marko31.10.20192001D-chLieskovský tenisový klub-LTC 38
22USPKrajčík Andrej31.05.20182000D-chTK Slovan Bratislava 40
23 Peťko Leon30.11.20171999MTK Slávia STU Bratislava 42
24 Hadidom Matúš31.10.20181999MTK Vysoké Tatry 43
25 Koňarik Nikolas31.01.20181999MTK MŠK Žiar nad Hronom 44
26 Peško Samuel31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 45
27 Mikuš Jozef31.10.20182001D-chTKM Betliar 46
28 Lánik Tomáš31.10.20182002D-chTC EMPIRE Trnava 49
29 Novanský Michal31.10.20182002D-chOZ Slávia Trnava 69
30 Palovič Lukáš31.10.20182002D-chTenisová akadémia Prešov 103
31 Kaťuch Jakub31.10.20182002D-chTK Mladosť Košice 115
32 Bajo Ladislav31.12.20172000D-chTK DRANaM Košice 205
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Krošlák Ján30.04.20182000D-chTK Pro Set Bratislava 15
2Držiak Ján Oliver31.10.20181999MTK Slávia STU Bratislava 22
3Šurina Oliver31.10.20182001D-chTK Inter Bratislava 24
4Carrington Edwin Patrick30.11.20171999MTK Pro Set Bratislava 28
5Grečmal Andrej31.10.20182000D-chTK Inter Bratislava 31
6Hlavenka Allen28.02.20182000D-chTK Slávia STU Bratislava 35
7Gabaš Ronald31.01.20181999MTK LOVE 4 tennis 35
8Vidovenec Tomáš31.10.20181999MTK Žilina 38
9Vranovský Michal31.01.20182000D-chTK Slávia STU Bratislava 48
10Pacera Tomáš31.12.20172000D-chTK Žilina 50
11Palider Martin31.03.20182000D-chTK Ružomberok 51
12Jaššo Samuel31.10.20182000D-chTK Slávia SPU Nitra 52
13Čabák Maroš31.10.20181999MLieskovský tenisový klub-LTC 55
14Petrik Kristián31.10.20182001D-chTK F1 Poprad 56
15Špaňo Samuel31.01.20182000D-chTC EMPIRE Trnava 57
16Šmotlák Oliver31.10.20182001D-chTK LOVE 4 tennis 59
17Novosad Marek28.02.20182000D-chHTC Hlohovec 59
18Russo Paolo31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 63
19Dušička Matúš31.10.20182001D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 65
20Gálik Matej31.10.20182002D-chTK LOVE 4 tennis 68
21Hochel Juraj30.04.20181999MTK Jednotka 71
22Pokorný Lukáš31.10.20182002D-chTK LOVE 4 tennis 74
23Husár Adam31.12.20172000D-chTK Slávia STU Bratislava 74
24Kunštatský Milan31.10.20181999MTK Jednotka 80
25Magdolen Anton31.10.20182002D-chTC Topoľčany 82
26Kerekeš Samuel28.02.20182000D-chTJT Michalovce 88
27Jaščur Juraj31.10.20192001D-chTK Tatran 2007 Prešov 89
28Purnoch Adam31.10.20192001D-chTK Slovan Bratislava 93
29Bežák Milan31.10.20182002D-chTK Nová Dubnica 96
30Murár Adam Maximilián31.10.20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 100
31Šuran Tomáš31.10.20182002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 110
32Valent Stanislav31.10.20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 117
33Lovecký Jakub31.10.20182002D-chTK Slávia STU Bratislava 127
34Hlaváč Roland31.10.20182002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 131
35Almási Alfréd31.12.20172003D-chTC EMPIRE Trnava 134
36Slivka Tomáš31.10.20182001D-chTK Banská Bystrica 140
37Krošlák Jakub31.01.20182003D-chTK Slávia STU Bratislava 142
38Potaš Kevin31.12.20172003D-chTenisová akadémia Prešov 143
39Gibala Martin31.10.20182002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 153
40Sura Ivan31.10.20182002D-chTK Mladosť Košice 156
41Černák Filip31.10.20182001D-chTK Slávia STU Bratislava 168
42Čičala Peter31.01.20182000D-chTK LOVE 4 tennis 184
43Karas Daniel30.04.20182003D-chTK GSM Prešov 238
44Garaj Bruno31.01.20182003D-chLieskovský tenisový klub-LTC 243
45Pitoňák Jakub31.10.20182002D-chVTC Pezinok 250
46Žilkay Filip31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 274
47Hajduch Marko30.11.20172003D-chTK Inter Bratislava 328
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Habodász Adam31.10.20182002D-chTK Slovan Bratislava 92
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Arbet Adam31.10.20182001D-chTC EMPIRE Trnava 12
2Frič Róbert31.10.20182002D-chTenisová akadémia Prešov 122
3Gondor Ivo31.10.20182001D-chTJT Michalovce 30
4Gonos Bruno31.10.20192000D-chTenisová akadémia Prešov 66
5Guo Rich30.11.20172000D-chTK Slovan Bratislava 166
6Hrunčák Dominik31.10.20181999MTK Slovan Bratislava 4
7Jánošík Boris31.10.20182001D-chSTC Tennis Academy Púchov 32
8Kebísek Ivan31.03.20182000D-chTK 2000 Horné Srnie 41
9Keľo Pavel31.10.20192003D-chTA Rimavská Sobota  
10Kepič Tomáš31.10.20182001D-chTC Slávia UPJŠ Košice 83
11Kopál Adrián31.10.20182002D-chTK Kúpele Piešťany 76
12Kučera Lukáš31.10.20182002D-chTK Nová Dubnica  
13Kučera Peter31.10.20192003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 148
14Mičušík Filip31.10.20182002D-chBenet LTC Bytča 126
15Michalik Radovan31.10.20192003D-chTK Mladosť Košice 113
16Špak Samuel31.01.20182000D-chTK F1 Poprad 53
17Svoreň Matej Martin31.10.20192001D-chTK TCN Nitra 122
18Vicena Sebastián31.01.20182000D-chBenet LTC Bytča 225
19Žolna Vratko31.10.20181999MTJT Michalovce 34


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk