Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4,Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Beňadik Peter (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Beňadik Peter (B) | |||
Termín od: | 18.03.2017 | Termín do: | 20.03.2017 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 03. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | - | - | 17.03.2017 9:00 | Púchov |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Beňadik, ZVR: Peter Beňadik, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Chovanec Jakub | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
4. | Karovič Jaroslav | 32 16 8 SF F | |||
5. | Béreš Jonáš | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Sirota Timon | 32 16 8 SF F | |||
7. | Hochel Lukáš | ||||
6:4 6:2 | |||||
8. | (5-8) | Halahija Nathan André | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Zsemlye Bence | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Melaga Samuel | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Paulík Martin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Talajka Tomáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Dvorský Daniel | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Chrenko Šimon | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Rogulski Yannik | |||
6:1 6:2 | |||||
18. | Vrábel Martin | 32 16 8 SF F | |||
19. | Paulovič Nikolas | ||||
7:5 7:5 | |||||
20. | Dosedla Artur | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hulín Patrik | ||||
6:2 6:1 | |||||
22. | Kuba-Danaj Matúš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Papuščák Šimon | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Michalica Aleš | |||
6:0 6:1 | |||||
26. | Beránek Ondřej | 32 16 8 SF F | |||
27. | Matula Jakub | ||||
6:1 6:1 | |||||
28. | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | |||
29. | Juriga Samuel | ||||
6:4 3:1 skr | |||||
30. | Jakubovič Xavier | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kido Matúš | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 7 | ||||
2 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 16 | ||||
3 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 17 | ||||
4 | USP | Zsemlye Bence | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 | |||
5 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 23 | ||||
6 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 33 | ||||
7 | Chrenko Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 35 | ||||
8 | USP | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 | |||
9 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 44 | ||||
10 | Kuba-Danaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 50 | ||||
11 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | ||||
12 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | 90 | ||||
13 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
14 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
15 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
16 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
17 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
18 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
19 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
20 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
21 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | |||||
22 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
23 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
24 | Sirota Timon | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
25 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | |||||
26 | Vrábel Martin | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Púchov | |||||
27 | USP | Beránek Ondřej | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baláž David | 12. 03. 2017 19:23 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Czinege Richard | 16. 03. 2017 22:35 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
3 | Duroška Lukáš | 14. 03. 2017 15:52 | 2005 | M | VTC Pezinok | 25 | ||||
4 | Hubinský Július | 15. 03. 2017 23:05 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
5 | Chren Patrik | 16. 03. 2017 07:48 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Ivan Marko | 18. 03. 2017 10:19 | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
7 | Jaroščák Maximilián | 10. 03. 2017 18:40 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Jasenák Tomáš | 09. 03. 2017 21:50 | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | |||||
9 | Ježek Martin | 16. 03. 2017 18:13 | 2005 | M | VTC Pezinok | 52 | ||||
10 | Kladivík Jakub | 14. 03. 2017 08:36 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
11 | Klanduch Marek | 15. 03. 2017 20:27 | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
12 | Králik Jakub | 13. 03. 2017 18:43 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 13 | ||||
13 | Kutný Oskar | 16. 03. 2017 15:21 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
14 | Markovič Martin | 07. 03. 2017 14:16 | 2005 | M | GSM Europe Trenčín | 77 | ||||
15 | Medveď Jakub | 22. 02. 2017 21:45 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
16 | Paulovčák Sebastián | 17. 03. 2017 06:23 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
17 | Puskeiler Martin | 21. 01. 2017 19:41 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
18 | Vaco Marek | 16. 03. 2017 19:03 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
19 | Vrtiel Nicolas | 15. 03. 2017 11:55 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza |