' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Názov turnaja:ODEMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4,Púchov 020 01
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Herculan TC
Vrchný rozhodca:Beňadik Peter, ml. (B2) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Beňadik Peter, st. (A)   
Termín od:26.11.2016 Termín do:28.11.2016
Kontakt:Martina Chovancová
Kontakt tel.:byt - 0918646129, dv. - 0948816270, fax - 0424631818, mobil - 0918646129,
Kontakt e-mail:martina@sportcentrumpuchov.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-25.11.2016 9:00Púchov

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Beňadik,ml., ZVR: Peter Beňadik

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Chovanec 
   26.11.2016 08:30
2. BYE 
 
3. Tomáš Talajka 
   26.11.2016 08:30
4. BYE 
 
5. Nicolas Vrtiel 
   26.11.2016 08:30
6. Ramon Tarač 
 
7. Samuel Melaga 
   26.11.2016 10:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Jakub Králik 
   26.11.2016 08:30
10. BYE 
 
11. Jakub Medveď 
   26.11.2016 08:30
12. BYE 
 
13. Jakub Kladivík 
   26.11.2016 09:15
14. BYE 
 
15. BYE 
   26.11.2016 09:15
16. Bence Zsemlye 
 
17. BYE 
   26.11.2016 09:15
18. Samuel Juriga 
 
19. BYE 
   26.11.2016 09:15
20. Andrej Kompiš 
 
21. BYE 
   26.11.2016 09:15
22. Matúš Kuba-Danaj 
 
23. BYE 
   26.11.2016 09:15
24. (3-4)Šimon Papuščák 
 
25. BYE 
   26.11.2016 10:00
26. Boris Daňuš 
 
27. BYE 
   26.11.2016 10:00
28. Oskar Kutný 
 
29. BYE 
   26.11.2016 10:00
30. Michal Trnečka 
 
31. BYE 
   26.11.2016 10:00
32. (2)Samuel Guzoň 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Papuščák Š.  Guzoň S. 
   26.11.2016
2. BYE 
 
3. Melaga S.  Vrtiel N. 
   26.11.2016
4. Medveď J.  Kladivík J. 
 
5. Daňuš B.  Kompiš A. 
   26.11.2016
6. Chovanec J.  Juriga S. 
 
7. Talajka T.  Kutný O. 
   26.11.2016
8. (2)Králik J.  Zsemlye B. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chovanec Jakub31.10.20192005S-chOZ ŠK Odema Púchov 7
2 Guzoň Samuel31.10.20192005S-chTC EMPIRE Trnava 9
3 Králik Jakub31.10.20192005S-chTK TENEM Nemšová 13
4 Papuščák Šimon31.10.20192005S-chTKM Martin 17
5 Kompiš Andrej31.10.20192005S-chTK Žilina 20
6 Zsemlye Bence30.11.20172005S-chTK Slávia STU Bratislava 21
7 Daňuš Boris30.11.20172005S-chTA Rimavská Sobota 21
8 Kutný Oskar30.11.20172005S-chTK HSC Piešťany 24
9 Kuba-Danaj Matúš31.10.20192005S-chLTC Leopoldov 50
10 Talajka Tomáš31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany  
11 Vrtiel Nicolas31.10.20182006M-chTK Baník Prievidza  
12 Juriga Samuel31.10.20182006M-chGSM Europe Trenčín  
13 Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen  
14 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
15 Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
16 Trnečka Michal31.10.20182006M-chLTK Liptovský Mikuláš  
17 Tarač Ramon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bottlik Richard31.10.20192005S-chTK Mladosť Košice 19
2Laca Martin30.11.20172005S-chTK Jednotka 27


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk