' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Názov turnaja:ODEMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4,Púchov 020 01
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Herculan TC
Vrchný rozhodca:Beňadik Peter, st. (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Šobáň Peter (A)   
Termín od:06.01.2017 Termín do:09.01.2017
Kontakt:Martina Chovancová
Kontakt tel.:byt - 0918646129, dv. - 0948816270, fax - 0424631818, mobil - 0918646129,
Kontakt e-mail:martina@sportcentrumpuchov.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-05.01.2017 10:00STZ

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR:Peter Beňadik, ZVR: Peter Šobáň

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michal Krajčí 
   06.01.2017 09:00
2. Samuel Juriga 
 
3. Tomáš Jasenák 
   06.01.2017 09:00
4. Richard Bottlik 
 
5. Martin Paulík 
   06.01.2017 09:00
6. Yannik Rogulski 
 
7. Samuel Krnáč 
   06.01.2017 10:15
8. (5-8)Max Mikuláš Macháč 
 
9. (3-4)Samuel Guzoň 
   06.01.2017 10:15
10. Nathan André Halahija 
 
11. Martin Laca 
   06.01.2017 10:15
12. Jakub Kladivík 
 
13. Július Hubinský 
   06.01.2017 11:30
14. Jakub Medveď 
 
15. Patrik Chren 
   06.01.2017 11:30
16. (5-8)Jakub Králik 
 
17. (5-8)Oliver Pivník 
   06.01.2017 11:30
18. Samuel Melaga 
 
19. Andrej Kompiš 
   06.01.2017 12:45
20. Šimon Chrenko 
 
21. Tomáš Talajka 
   06.01.2017 12:45
22. Rastislav Kubovič 
 
23. Lukáš Hochel 
   06.01.2017 12:45
24. (3-4)Jakub Chovanec 
 
25. (5-8)Bence Tóth 
   06.01.2017 14:00
26. Lukáš Duroška 
 
27. Bence Zsemlye 
   06.01.2017 14:00
28. Šimon Papuščák 
 
29. Sebastián Paulovčák 
   06.01.2017 14:00
30. Nicolas Vrtiel 
 
31. Daniel Dvorský 
   06.01.2017 15:15
32. (2)Sebastián Minich 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chovanec J.  Krajčí M. 
   06.01.2017
2. BYE 
 
3. Halahija N.  Zsemlye B. 
   06.01.2017
4. Kompiš A.  Kubovič R. 
 
5. (3-4)Pivník O.  Tóth B. 
   06.01.2017
6. BYE 
 
7. Juriga S.  Papuščák Š. 
   06.01.2017
8. Melaga S.  Talajka T. 
 
9. Medveď J.  Kladivík J. 
   06.01.2017
10. Hochel L.  Paulík M. 
 
11. BYE 
   06.01.2017
12. (3-4)Macháč M.  Králik J. 
 
13. Laca M.  Chren P. 
   06.01.2017
14. Rogulski Y.  Vrtiel N. 
 
15. BYE 
   06.01.2017
16. (2)Guzoň S.  Minich S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Krajčí Michal30.11.20172005S-chTK Mladosť Košice 5
2 Minich Sebastián30.11.20172005S-ch1.TC Humenné 6
3 Chovanec Jakub30.11.20172005S-chOZ ŠK Odema Púchov 7
4 Guzoň Samuel30.11.20172005S-chTC EMPIRE Trnava 9
5 Macháč Max Mikuláš30.11.20172005S-chTJ Slavoj Ovsište 10
6 Pivník Oliver30.11.20172005S-chMTK Rimavská Sobota 11
7 Tóth Bence31.12.20172005S-chTKM Betliar 12
8 Králik Jakub30.11.20172005S-chTK TENEM Nemšová 13
9 Kubovič Rastislav31.12.20172005S-chTK Raketa 15
10 Papuščák Šimon30.11.20172005S-chTKM Martin 17
11 Bottlik Richard30.11.20172005S-chTK Mladosť Košice 19
12 Kompiš Andrej30.11.20172005S-chTK Žilina 20
13 Zsemlye Bence30.11.20172005S-chTK Slávia STU Bratislava 21
14USPHalahija Nathan André31.12.20172005S-chTK Strojár Malacky 23
15 Duroška Lukáš30.11.20172005S-chTK Slávia STU Bratislava 25
16 Laca Martin30.11.20172005S-chTK Slovan Bratislava 27
17 Chrenko Šimon30.11.20172005S-chTC TALENT Bratislava 35
18 Rogulski Yannik31.10.20192005S-chLTC Leopoldov 36
19 Krnáč Samuel31.12.20172005S-chLieskovský tenisový klub-LTC 52
20 Dvorský Daniel30.04.20182005S-chTK HSC Piešťany 90
21 Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen  
22 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
23 Juriga Samuel31.10.20182006M-chOZ ŠK Odema Púchov  
24USPTalajka Tomáš31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany  
25 Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
26 Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
27USPHochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
28STZVrtiel Nicolas31.10.20182006M-chTK Baník Prievidza  
29STZPaulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
30STZJasenák Tomáš31.10.20182006M-chTK Ladomerská Vieska  
31STZHubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
32USPPaulovčák Sebastián31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Karovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Vaco Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
3Tarač Ramon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
4Czinege Richard31.10.20182006M-chMBTK Dunajská Streda  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Imrišek Lukáš31.10.20192005S-chTK Pro Set Bratislava 39
2Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava  
3Kido Matúš30.11.20172005S-chTK ASICS Trenčín 16
4Klanduch Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Kutný Oskar30.11.20172005S-chTK Kúpele Piešťany 24
6Lazarčík Markus30.11.20172005S-chTC EMPIRE Trnava 4
7Matula Jakub31.10.20182006M-chTK Vrútky  
8Ondrášik Adam30.11.20172005S-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
9Sirota Timon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk