Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | SPIŠMARKET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Kičiň Ivan (A) | |||
Termín od: | 01.07.2017 | Termín do: | 05.07.2017 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 06. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | neurčené | |
ženy | 24 | 12 | - | neurčené |
Poznámky:
POZOR! Zmena miesta konania. Turnaj sa hrá v areáli TK Progres Prešov, Nábrežná 5, Prešov (pôvodne Spišská Nová Ves).
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Ivan KIčiň
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pavlovský Tomáš | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Fekiač Martin | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Habšuda Pavol | ||||
6:2 7:5 | |||||
6. | Švancara Kevin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Dulík Rudolf | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kulich Adam | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Grman Samuel | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Krajčovič Boris | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Habšuda Šimon | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Kičiň Denis | 32 16 8 SF F | |||
19. | Galdun Samuel | ||||
6:3 6:3 | |||||
20. | Žáček Simon | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Kucbeľ Filip | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Lehet Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Mokrý Alex | 32 16 8 SF F | |||
27. | Šotík Róbert | ||||
7:5 7:6(2) | |||||
28. | Sura Ivan | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Bujňák Ladislav | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kurek Vladimír | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pavlovský Tomáš | 31.10.2025 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 11 | ||||
2 | Kurek Vladimír | 31.10.2022 !!! | 1997 | M | MTK Rimavská Sobota | 21 | ||||
3 | Kulich Adam | 31.10.2025 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 30 | ||||
4 | Lehet Jakub | 31.10.2023 !!! | 1996 | M | TK Progres Prešov | 37 | ||||
5 | Bujňák Ladislav | 31.10.2022 !!! | 1993 | M | Tenisová akadémia Prešov | 46 | ||||
6 | Krajčovič Boris | 31.10.2022 !!! | 1997 | M | TK Spoje Bratislava | 61 | ||||
7 | Galdun Samuel | 31.10.2024 | 1997 | M | TK ESKO Kežmarok | 75 | ||||
8 | Kičiň Denis | 31.10.2024 | 1996 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 94 | ||||
9 | Kucbeľ Filip | 31.10.2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 116 | ||||
10 | Mokrý Alex | 31.10.2022 !!! | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 116 | ||||
11 | Habšuda Šimon | 31.10.2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 160 | ||||
12 | Grman Samuel | 31.10.2020 !!! | 1999 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 174 | ||||
13 | Šotík Róbert | 31.10.2020 !!! | 1992 | M | TK Mladosť Košice | 180 | ||||
14 | Dulík Rudolf | 31.10.2024 | 1999 | M | TKM Betliar | 190 | ||||
15 | Fekiač Martin | 31.10.2024 | 1999 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 206 | ||||
16 | Habšuda Pavol | 31.10.2023 !!! | 1998 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 229 | ||||
17 | Švancara Kevin | 31.10.2022 !!! | 1997 | M | TK ASICS Trenčín | 549 | ||||
18 | Žáček Simon | 31.10.2018 !!! | 1998 | M | TK Slávia STU Bratislava | 614 | ||||
19 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baláž Matej | 28. 06. 2017 08:48 | 1988 | SM 35 | TC Slávia UPJŠ Košice | 73 | ||||
2 | Burma Kyrylo | 25. 06. 2017 23:11 | 1999 | M | TK Pro Set Bratislava | |||||
3 | Carrington Edwin Patrick | 19. 06. 2017 14:14 | 1999 | M | TK Pro Set Bratislava | 71 | ||||
4 | Fekete Richard | 20. 06. 2017 11:29 | 1998 | M | TK Slovan Galanta | 40 | ||||
5 | Gajdica Alex | 01. 07. 2017 09:00 | 1997 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 69 | ||||
6 | Hrunčák Dominik | 30. 06. 2017 18:14 | 1999 | M | TK Slovan Bratislava | 252 | ||||
7 | Krajčír Jakub | 29. 06. 2017 21:20 | 1998 | M | TC Moravský Svätý Ján | 29 | ||||
8 | Ľahký Nikolas | 23. 06. 2017 09:22 | 1999 | M | TK AS Trenčín | 56 | ||||
9 | Lukačovič Marek | 28. 06. 2017 21:55 | 1996 | M | TC EMPIRE Trnava | 39 | ||||
10 | Pavur Lukáš | 02. 06. 2017 12:34 | 1998 | M | TK GSM Prešov | 60 | ||||
11 | Peťko Leon | 29. 06. 2017 12:55 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 339 | ||||
12 | Potemkin Grigory | 29. 06. 2017 12:13 | 1997 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
13 | Samek Martin | 23. 06. 2017 23:35 | 1992 | M | VSE TK Akademik Košice | 92 | ||||
14 | Šimon Ján | 25. 06. 2017 10:29 | 1993 | M | TK Pro Set Bratislava | 411 | ||||
15 | Vanko Tomáš | 19. 05. 2017 21:34 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
16 | Vido Matej | 27. 06. 2017 15:19 | 1995 | M | TK Kúpele Piešťany | 45 | ||||
17 | Žolna Vratko | 29. 06. 2017 08:29 | 1999 | M | TJT Michalovce | 197 |