' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:MäSPOMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nabrežna č.5, Prešov
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:15.09.2017 Termín do:18.09.2017
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 09. 2017 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-neurčené
staršie žiačky4824-neurčené

Poznámky:

POZOR! Zmena miesta konania. Turnaj sa hrá v areáli TK Progres Prešov, Nábrežná 5, Prešov (pôvodne Spišská Nová Ves).

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR:Ivan Kičiň, ZVR: Vavrinec Sedlák

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Norbert Marošík 
   15.09.2017
2. BYE 
 
3. Daniel Kocúr 
   15.09.2017
4. Oliver Pivník 
 
5. Maroš Petrík 
   15.09.2017
6. Daniel Karas 
 
7. (9-16)David Škoda 
   15.09.2017
8. BYE 
 
9. (9-16)Adam Filipko 
   15.09.2017
10. BYE 
 
11. Alexander Lichý 
   15.09.2017
12. Marcus Masarčin 
 
13. Markus Lazarčík 
   15.09.2017
14. Pavol Németh 
 
15. (5-8)Matej Palčo 
   15.09.2017
16. BYE 
 
17. (3-4)Dušan Baranec 
   15.09.2017
18. BYE 
 
19. Adam Ondrášik 
   15.09.2017
20. Martin Marcinko 
 
21. Juraj Obtulovič 
   15.09.2017
22. Bastien Sepeši 
 
23. (9-16)Michal Čurlej 
   15.09.2017
24. BYE 
 
25. (9-16)Pavel Gula 
   15.09.2017
26. BYE 
 
27. Filip Trejbal 
   15.09.2017
28. Richard Mucha 
 
29. Maxim Novák 
   15.09.2017
30. Martin Kožiak 
 
31. BYE 
   15.09.2017
32. (5-8)Pavel Keľo 
 
33. BYE 
   15.09.2017
34. (5-8)Peter Naď 
 
35. Kristián Jakub Novák 
   15.09.2017
36. Nathan André Halahija 
 
37. Simon Norrman 
   15.09.2017
38. Michal Krajčí 
 
39. BYE 
   15.09.2017
40. (9-16)Samuel Stolárik 
 
41. BYE 
   15.09.2017
42. (9-16)Ivo Verčík 
 
43. Bruno Bernáth 
   15.09.2017
44. Adam Široký 
 
45. Mário Kirkov 
   15.09.2017
46. Rastislav Kubovič 
 
47. BYE 
   15.09.2017
48. (3-4)Peter Kučera 
 
49. BYE 
   15.09.2017
50. (5-8)Pavol Dráb 
 
51. Adam Majorský 
   15.09.2017
52. Matúš Dubeň 
 
53. Alex Rosa 
   15.09.2017
54. Vladimír Kravec 
 
55. BYE 
   15.09.2017
56. (9-16)Max Hudák 
 
57. BYE 
   15.09.2017
58. (9-16)Filip Semančík 
 
59. Matej Tarhanič 
   15.09.2017
60. Michal Ferenc 
 
61. Šimon Petrík 
   15.09.2017
62. Matej Muránsky 
 
63. BYE 
   15.09.2017
64. (2)Kevin Potaš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Marošík N.  Baranec D. 
   15.09.2017
2. BYE 
 
3. Kravec V.  Mucha R. 
   15.09.2017
4. BYE 
 
5. Muránsky M.  Dráb P. 
   15.09.2017
6. Ondrášik A.  Pivník O. 
 
7. Semančík F.  Obtulovič J. 
   15.09.2017
8. BYE 
 
9. (3-4)Palčo M.  Čurlej M. 
   15.09.2017
10. BYE 
 
11. Keľo P.  Novák M. 
   15.09.2017
12. BYE 
 
13. Gula P.  Škoda D. 
   15.09.2017
14. BYE 
 
15. BYE 
   15.09.2017
16. Halahija N.  Rosa A. 
 
17. BYE 
   15.09.2017
18. Masarčin M.  Bernáth B. 
 
19. BYE 
   15.09.2017
20. Majorský A.  Hudák M. 
 
21. BYE 
   15.09.2017
22. Kirkov M.  Kožiak M. 
 
23. BYE 
   15.09.2017
24. (3-4)Kučera P.  Verčík I. 
 
25. BYE 
   15.09.2017
26. Krajčí M.  Kubovič R. 
 
27. Lazarčík M.  Norrman S. 
   15.09.2017
28. Filipko A.  Karas D. 
 
29. BYE 
   15.09.2017
30. Novák K.  Lichý A. 
 
31. BYE 
   15.09.2017
32. (2)Naď P.  Potaš K. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Marošík Norbert31.10.20222004D-chLieskovský tenisový klub-LTC 5
2 Potaš Kevin31.10.20212003D-chTenisová akadémia Prešov 6
3 Kučera Peter31.10.20212003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 8
4 Baranec Dušan31.10.20212003D-chTC EMPIRE Trnava 10
5 Dráb Pavol31.10.2019 !!!2003D-chTenisová akadémia Prešov 12
6 Keľo Pavel31.10.20212003D-chTA Rimavská Sobota 14
7 Palčo Matej31.10.20222004D-chTK Slávia STU Bratislava 15
8 Naď Peter31.10.20222004D-chTK Mladosť Košice 16
9 Verčík Ivo31.10.20212003D-chTK Žilina 17
10 Čurlej Michal31.10.20222004D-chTK Žilina 18
11 Semančík Filip31.10.20222004D-chTK Slovan Bratislava 21
12 Gula Pavel31.10.20222004D-chOZ ŠK Odema Púchov 23
13 Filipko Adam31.10.20212003D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 26
14 Stolárik Samuel31.10.20222004D-chMŠK Poprad-Tatry 28
15 Hudák Max31.10.20212003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 29
16 Škoda David31.10.20212003D-chTK Slovan Bratislava 30
17 Masarčin Marcus31.10.20222004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 31
18 Németh Pavol31.10.2018 !!!2004D-chTJT Michalovce 32
19 Novák Maxim31.10.20222004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 32
20 Kirkov Mário31.10.20222004D-chTK Profitennis Academy Prešov 35
21 Lazarčík Markus31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 37
22 Karas Daniel31.10.20212003D-chTK GSM Prešov 38
23 Kožiak Martin31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice 41
24 Petrík Šimon31.10.2019 !!!2003D-chTC 92 Levoča 44
25 Trejbal Filip31.10.2019 !!!2003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 50
26 Petrík Maroš31.10.2020 !!!2004D-chTC 92 Levoča 51
27 Krajčí Michal31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 54
28 Muránsky Matej31.10.20222004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 55
29 Bernáth Bruno31.10.20222004D-chOZ ŠK Odema Púchov 63
30 Obtulovič Juraj31.10.20222004D-chTK Slovan Bratislava 63
31 Majorský Adam31.10.2020 !!!2004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 68
32 Sepeši Bastien31.10.20222004D-chTK Slávia STU Bratislava 86
33 Norrman Simon31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 92
34 Ferenc Michal31.10.20222004D-chTenisová akadémia Prešov 97
35 Tarhanič Matej31.10.20212003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 97
36 Novák Kristián Jakub31.10.20212005D-chTK Profitennis Academy Prešov 106
37WCRosa Alex31.10.20222004D-chTK Slovan Bratislava 125
38WCKubovič Rastislav31.10.20212005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 127
39WCOndrášik Adam31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 133
40WCPivník Oliver31.10.20212005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 150
41WCDubeň Matúš31.10.20222004D-chTK Žilina 161
42USPKocúr Daniel31.10.2020 !!!2004D-chŠTK Poprad Veľká 161
43USPLichý Alexander31.10.20212005D-chMŠK Poprad-Tatry 170
44USPKravec Vladimír31.10.20212004D-chTK Baník Prievidza 170
45WCMucha Richard31.10.2020 !!!2004D-chTK Žilina 170
46USPŠiroký Adam31.10.2019 !!!2004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 170
47USPHalahija Nathan André31.10.20212005D-chTK Jednotka Bratislava  
48USPMarcinko Martin31.10.2019 !!!2004D-chTK F1 Poprad  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Blažo Marek02. 09. 2017 09:092004D-chTK Slovan Bratislava 57
2Daniška Dávid29. 08. 2017 14:242003D-chTK Kúpele Piešťany 27
3Dráb Martin14. 09. 2017 20:482003D-chTKM Betliar 114
4Dunaj Daniel09. 08. 2017 12:402004D-chTenisová akadémia Prešov 161
5Gimera Tomáš11. 09. 2017 20:222003D-chTK GSM Prešov 101
6Guzoň Samuel11. 09. 2017 12:152005D-chJJ Tenis Trnava 95
7Hajduch Marko01. 09. 2017 14:132003D-chTK Slovan Bratislava 19
8Chovanec Jakub15. 09. 2017 08:352005D-chOZ ŠK Odema Púchov 103
9Imrišek Lukáš19. 07. 2017 22:492005D-chTK Slovan Bratislava 170
10Ingvorsen Sebastián24. 08. 2017 11:402003D-chTK Ružomberok 92
11Jaškiv Peter17. 08. 2017 14:312005D-chTK Mladosť Košice  
12Jergič Daniel11. 09. 2017 11:272003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 46
13Kaprálik Michal09. 09. 2017 16:142004D-chTC TALENT Bratislava 90
14Keller Dávid04. 09. 2017 22:212005D-ch1.TC Humenné 161
15Kido Matúš05. 09. 2017 10:382005D-chTK Kúpele Piešťany 88
16Kopec Boris12. 09. 2017 10:482004D-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
17Křížek Matěj23. 08. 2017 16:002003D-chSlovenský tenisový zväz 88
18Macháč Max Mikuláš11. 09. 2017 12:462005D-chTK Slávia SPU Nitra 117
19Melicherík Tomáš26. 08. 2017 14:242004D-chTC EMPIRE Trnava 79
20Midriak Matúš29. 08. 2017 17:032003D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 108
21Minich Sebastián15. 08. 2017 21:022005D-ch1.TC Humenné 58
22Németh Igor09. 09. 2017 20:142003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 20
23Pafko Daniel11. 09. 2017 20:352003D-chŠTK Poprad Veľká 108
24Petráš David11. 09. 2017 08:102004D-chTA M. Ryšavého Bojnice 97
25Privara Peter Benjamín13. 09. 2017 20:332004D-chTC EMPIRE Trnava 11
26Puškáč Adrian14. 09. 2017 07:312004D-chTK Strojár Malacky 170
27Seman René13. 09. 2017 21:112005D-chTenisová akadémia Prešov 108
28Šimák Adam11. 09. 2017 19:312004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 34
29Smoleňák Hugo14. 09. 2017 18:052004D-chMŠK Poprad-Tatry 74
30Snopek Samuel12. 09. 2017 19:362004D-chTK Slovan Bratislava 76
31Štancel Adrián12. 09. 2017 18:142004D-chTC EMPIRE Trnava 40
32Vajgel Hugo21. 08. 2017 08:582004D-chTK Slovan Bratislava 39
33Vlčko Karol10. 09. 2017 20:192004D-chTK Nová Dubnica 4


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk