Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | FISHER SLOVAKIA CUP TENNIS ARENA KIDS TOUR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Janského 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 29.07.2017 | Termín do: | 02.08.2017 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené | |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šurinová S. Vargová N. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Hlavinková L. Herdický P. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kalašová Z. Smoleňová N. | ||||
6:4 6:4 | |||||
6. | Bajusová S. Gonosová E. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Chalupková K. Surovčíková N. | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Jančíková A. Kolesárová E. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Jobusová K. Pradeniaková N. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Koppová N. Šimová H. | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Maníková E. Ivaničová D. | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Berceliová E. Ceperková K. | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Gemzická A. Garguláková B. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Fedáková V. Kolodžejová L. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Kotara D. Stolárová L. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Šašková B. Kyseľová N. | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | Legátová L. Maruščáková Z. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Krajmer K. Ferjaková K. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Daubnerová N. Janigová P. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 4 | ||||
2 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 7 | ||||
3 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 8 | ||||
4 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 9 | ||||
5 | Chalupková Kristína | 31.10.2019 !!! | 2005 | Ž | TK Pro Set Bratislava | 10 | ||||
6 | Daubnerová Nikola | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 11 | ||||
7 | Jančíková Alex | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 13 | ||||
8 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 14 | ||||
9 | Kolesárová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 15 | ||||
10 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
11 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 20 | ||||
12 | Kotara Daniela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
13 | Vatrtová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
14 | Šašková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 25 | ||||
15 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 27 | ||||
16 | USP | Vulganová Zuzana | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | 29 | |||
17 | Bajusová Sofia | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 39 | ||||
18 | Legátová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 40 | ||||
19 | Suchá Lujza | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 47 | ||||
20 | Šepitková Timea | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠTK Poprad Veľká | 67 | ||||
21 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 92 | ||||
22 | Burašová Eva Charlotte | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 94 | ||||
23 | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | |||||
24 | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | |||||
25 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
26 | Ivaničová Darina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
27 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
28 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
29 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
30 | Šimová Hana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | |||||
31 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
32 | Maníková Ema | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | |||||
33 | Herdický Patrícia Zara | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
34 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
35 | Hlavinková Linda | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | |||||
36 | USP | Maruščáková Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice | ||||
37 | STZ | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | ||||
38 | STZ | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||
39 | STZ | Pradeniaková Nina | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||
40 | USP | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | ||||
41 | STZ | Jobusová Katarína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | ||||
42 | USP | Smoleňová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balus Irina | 26. 07. 2017 10:41 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 3 | ||||
2 | Demečková Dáša | 30. 06. 2017 20:17 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
3 | Dienešová Dagmar | 29. 07. 2017 08:04 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
4 | Dvorožňáková Nina | 29. 06. 2017 14:59 | 2006 | D-d | Tenis Komplex Košice | |||||
5 | Feketeová Liliana | 11. 07. 2017 15:17 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 23 | ||||
6 | Filipková Emma | 26. 07. 2017 07:40 | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 5 | ||||
7 | Gajdošíková Nina | 12. 07. 2017 20:35 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 109 | ||||
8 | Halovská Viktória | 27. 07. 2017 07:12 | 2005 | Ž | TJT Michalovce | 131 | ||||
9 | Hetešová Sophie | 17. 07. 2017 18:04 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
10 | Kaňovská Diana | 26. 07. 2017 04:36 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | |||||
11 | Karasová Emma | 14. 07. 2017 11:22 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | |||||
12 | Košecká Gabriela | 19. 07. 2017 20:33 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | |||||
13 | Krivičková Stella | 10. 07. 2017 21:07 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 12 | ||||
14 | Lacková Viktória | 10. 07. 2017 16:03 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 6 | ||||
15 | Margočová Lara | 27. 07. 2017 14:40 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
16 | Martinková Michaela | 23. 07. 2017 18:49 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 19 | ||||
17 | Michalčíková Bernadette | 12. 07. 2017 19:58 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
18 | Mňahončáková Michaela | 26. 07. 2017 20:08 | 2005 | Ž | 1.TC Humenné | 31 | ||||
19 | Mokrá Isabelle Ida | 23. 07. 2017 16:14 | 2005 | Ž | TA M. Ryšavého Bojnice | 41 | ||||
20 | Pirohová Dominika | 03. 07. 2017 23:52 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
21 | Polakovičová Adela | 16. 07. 2017 20:12 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 35 | ||||
22 | Rybárová Katarína | 28. 07. 2017 14:00 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 53 | ||||
23 | Šarinová Sára | 25. 07. 2017 14:05 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 2 | ||||
24 | Semanišinová Bibiana | 27. 07. 2017 07:58 | 2005 | Ž | ŠK BLS Bardejov | 114 | ||||
25 | Svitková Sofia | 26. 07. 2017 06:41 | 2005 | Ž | TK Žilina | 18 | ||||
26 | Tóthová Emma | 22. 07. 2017 22:26 | 2005 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 1 | ||||
27 | Vancáková Saskia | 27. 07. 2017 11:47 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
28 | Zapletalová Alexandra | 27. 07. 2017 18:15 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC |