' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:FISHER SLOVAKIA CUP TENNIS ARENA KIDS TOUR
Miesto konania (adresa dvorcov):Janského 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B2)   
Termín od:29.07.2017 Termín do:02.08.2017
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 07. 2017 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-neurčené
mladšie žiačky4824-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Nina Vargová 
   29.07.2017
2. BYE 
 
3. Lea Kolodžejová 
   29.07.2017
4. BYE 
 
5. Diana Podolská 
   29.07.2017
6. Nina Kyseľová 
 
7. (9-16)Daniela Kotara 
   29.07.2017
8. BYE 
 
9. (9-16)Ema Kolesárová 
   29.07.2017
10. BYE 
 
11. Hana Šimová 
   29.07.2017
12. Viktória Fedáková 
 
13. Karin Ferjaková 
   29.07.2017
14. Eva Charlotte Burašová 
 
15. (5-8)Alex Jančíková 
   29.07.2017
16. BYE 
 
17. (3-4)Petra Janigová 
   29.07.2017
18. BYE 
 
19. Terézia Mĺkva 
   29.07.2017
20. BYE 
 
21. Darina Ivaničová 
   29.07.2017
22. Timea Šepitková 
 
23. (9-16)Barbora Šašková 
   29.07.2017
24. BYE 
 
25. (9-16)Zuzana Kalašová 
   29.07.2017
26. BYE 
 
27. Karolína Krajmer 
   29.07.2017
28. Natália Smoleňová 
 
29. Katarína Jobusová 
   29.07.2017
30. BYE 
 
31. BYE 
   29.07.2017
32. (5-8)Nikola Daubnerová 
 
33. BYE 
   29.07.2017
34. (5-8)Adela Gemzická 
 
35. BYE 
   29.07.2017
36. Zuzana Maruščáková 
 
37. Kristína Ceperková 
   29.07.2017
38. Ema Maníková 
 
39. BYE 
   29.07.2017
40. (9-16)Zuzana Vulganová 
 
41. BYE 
   29.07.2017
42. (9-16)Barbora Garguláková 
 
43. Linda Hlavinková 
   29.07.2017
44. Sofia Bajusová 
 
45. BYE 
   29.07.2017
46. Lucia Legátová 
 
47. BYE 
   29.07.2017
48. (3-4)Lenka Stolárová 
 
49. BYE 
   29.07.2017
50. (5-8)Kristína Chalupková 
 
51. Natália Koppová 
   29.07.2017
52. Nina Pradeniaková 
 
53. Emma Berceliová 
   29.07.2017
54. Patrícia Zara Herdický 
 
55. BYE 
   29.07.2017
56. (9-16)Miroslava Svatošová 
 
57. BYE 
   29.07.2017
58. (9-16)Ema Vatrtová 
 
59. Nina Surovčíková 
   29.07.2017
60. Ester Gonosová 
 
61. BYE 
   29.07.2017
62. Lujza Suchá 
 
63. BYE 
   29.07.2017
64. (2)Simona Šurinová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Šurinová S.  Vargová N. 
   29.07.2017
2. BYE 
 
3. Hlavinková L.  Herdický P. 
   29.07.2017
4. BYE 
 
5. Kalašová Z.  Smoleňová N. 
   29.07.2017
6. Bajusová S.  Gonosová E. 
 
7. Chalupková K.  Surovčíková N. 
   29.07.2017
8. BYE 
 
9. (3-4)Jančíková A.  Kolesárová E. 
   29.07.2017
10. BYE 
 
11. Jobusová K.  Pradeniaková N. 
   29.07.2017
12. BYE 
 
13. Koppová N.  Šimová H. 
   29.07.2017
14. BYE 
 
15. BYE 
   29.07.2017
16. Maníková E.  Ivaničová D. 
 
17. BYE 
   29.07.2017
18. Berceliová E.  Ceperková K. 
 
19. BYE 
   29.07.2017
20. Gemzická A.  Garguláková B. 
 
21. BYE 
   29.07.2017
22. Fedáková V.  Kolodžejová L. 
 
23. BYE 
   29.07.2017
24. (3-4)Kotara D.  Stolárová L. 
 
25. BYE 
   29.07.2017
26. Šašková B.  Kyseľová N. 
 
27. BYE 
   29.07.2017
28. Legátová L.  Maruščáková Z. 
 
29. BYE 
   29.07.2017
30. Krajmer K.  Ferjaková K. 
 
31. BYE 
   29.07.2017
32. (2)Daubnerová N.  Janigová P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vargová Nina31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 4
2 Šurinová Simona31.10.20192005D-dTK Inter Bratislava 7
3 Janigová Petra31.10.20192005D-dOZ ŠK Odema Púchov 8
4 Stolárová Lenka31.10.20192005D-dTK Mladosť Košice 9
5 Chalupková Kristína31.10.20192005D-dTK Pro Set Bratislava 10
6 Daubnerová Nikola31.10.20192005D-dTK Slovan Bratislava 11
7 Jančíková Alex31.10.20212005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 13
8 Gemzická Adela31.10.20192005D-dTC EMPIRE Trnava 14
9 Kolesárová Ema31.10.20192005D-dTK Dargov 15
10 Svatošová Miroslava31.10.20192005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 17
11 Garguláková Barbora31.10.20192005D-dTK Žilina 20
12 Kotara Daniela31.10.20192005D-dTenisová akadémia Prešov 21
13 Vatrtová Ema31.10.20192005D-dTK Kúpele Piešťany 22
14 Šašková Barbora31.10.20212005D-dTK Tvrdošín 25
15 Kalašová Zuzana31.10.20192005D-dTK Mladosť Košice 27
16USPVulganová Zuzana31.10.20192005D-dTK 77 Skalica 29
17 Bajusová Sofia31.10.20192005D-dTenisová akadémia Prešov 39
18 Legátová Lucia31.10.20192005D-dTC 92 Levoča 40
19 Suchá Lujza31.10.20192005D-dTK Dargov 47
20 Šepitková Timea31.10.20192005D-dŠTK Poprad Veľká 67
21 Fedáková Viktória31.10.20192005D-dTC 92 Levoča 92
22 Burašová Eva Charlotte30.04.2018 !!!2005D-dTK DRANaM Košice 94
23 Kyseľová Nina31.10.20202006S-dTC Topoľčany  
24 Surovčíková Nina31.10.20202006S-dTK Žilina  
25 Gonosová Ester31.10.20202006S-dTenisová akadémia Prešov  
26 Ivaničová Darina31.10.20202006S-dTC Topoľčany  
27 Krajmer Karolína31.10.20202006S-dBenet LTC Bytča  
28 Koppová Natália31.10.20202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
29 Ferjaková Karin31.10.20202006S-d1.TC Humenné  
30 Šimová Hana31.10.20202006S-dTenis-Bedminton klub D. Lužná  
31 Mĺkva Terézia31.10.20202006S-dTK Kúpele Piešťany  
32 Maníková Ema31.10.20202006S-dTK Žilina  
33 Herdický Patrícia Zara31.10.20202006S-dTK Profitennis Academy Prešov  
34 Berceliová Emma31.10.20202006S-dHi-Ten TAC D. Streda  
35 Hlavinková Linda31.10.20212006S-dTK Slovan Bardejovské Kúpele  
36USPMaruščáková Zuzana31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
37STZKolodžejová Lea31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
38STZCeperková Kristína31.10.20202006S-dTK ESO Piešťany  
39STZPradeniaková Nina31.10.20202006S-dTenis Komplex Košice  
40USPPodolská Diana31.10.20202006S-d1.TC Humenné  
41STZJobusová Katarína31.10.20202006S-dTK 77 Skalica  
42USPSmoleňová Natália31.10.20202006S-dMŠK Poprad-Tatry  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balus Irina26. 07. 2017 10:412005D-dTK Žilina 3
2Demečková Dáša30. 06. 2017 20:172006S-dTC Slávia UPJŠ Košice  
3Dienešová Dagmar29. 07. 2017 08:042006S-dTK GSM Prešov  
4Dvorožňáková Nina29. 06. 2017 14:592006S-dTenis Komplex Košice  
5Feketeová Liliana11. 07. 2017 15:172005D-dTK Mladosť Košice 23
6Filipková Emma26. 07. 2017 07:402005D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 5
7Gajdošíková Nina12. 07. 2017 20:352005D-dTK Mladosť Košice 109
8Halovská Viktória27. 07. 2017 07:122005D-dTJT Michalovce 131
9Hetešová Sophie17. 07. 2017 18:042006S-dTC EMPIRE Trnava  
10Kaňovská Diana26. 07. 2017 04:362006S-dTC Topoľčany  
11Karasová Emma14. 07. 2017 11:222006S-dŠport Park Lúčky  
12Košecká Gabriela19. 07. 2017 20:332006S-dTK 77 Skalica  
13Krivičková Stella10. 07. 2017 21:072005D-dTC EMPIRE Trnava 12
14Lacková Viktória10. 07. 2017 16:032005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 6
15Margočová Lara27. 07. 2017 14:402006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
16Martinková Michaela23. 07. 2017 18:492005D-dTK Mladosť Košice 19
17Michalčíková Bernadette12. 07. 2017 19:582006S-dTC Topoľčany  
18Mňahončáková Michaela26. 07. 2017 20:082005D-d1.TC Humenné 31
19Mokrá Isabelle Ida23. 07. 2017 16:142005D-dTA M. Ryšavého Bojnice 41
20Pirohová Dominika03. 07. 2017 23:522006S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
21Polakovičová Adela16. 07. 2017 20:122005D-dLTC Leopoldov 35
22Rybárová Katarína28. 07. 2017 14:002005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 53
23Šarinová Sára25. 07. 2017 14:052005D-dTenisová akadémia Prešov 2
24Semanišinová Bibiana27. 07. 2017 07:582005D-dŠK BLS Bardejov 114
25Svitková Sofia26. 07. 2017 06:412005D-dTK Žilina 18
26Tóthová Emma22. 07. 2017 22:262005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 1
27Vancáková Saskia27. 07. 2017 11:472005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
28Zapletalová Alexandra27. 07. 2017 18:152006S-dLieskovský tenisový klub-LTC  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk