' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:DERMAPOINT CUP TENNIS ARENA KIDS TOUR 2017
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šoška Milan (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Blaško Anton (B)   
Termín od:11.07.2017 Termín do:15.07.2017
Kontakt:Ing. Juraj Petráš
Kontakt tel.:mobil - 0908692443,
Kontakt e-mail:j.petras@petrasoft.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 07. 2017 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-neurčené
mladšie žiačky4824-neurčené

Poznámky:

POZOR! Z dôvodu nepriaznivého počasia sa prezentácia dievčat presúva na stredu 12. 7. 2017 do 9.00 hod.
Ubytovanie: https://www.stz.sk/soubory/ubytovanie_zilina.pdf
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Milan Šoška, ZVR:Anton Blaško 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Markus Lazarčík 
   11.07.2017
2. BYE 
 
3. Artur Dosedla 
   11.07.2017
4. BYE 
 
5. Nikolas Paulovič 
   11.07.2017
6. Timon Sirota 
 
7. (9-16)Šimon Papuščák 
   11.07.2017
8. BYE 
 
9. (9-16)Rastislav Kubovič 
   11.07.2017
10. BYE 
 
11. Marek Klanduch 
   11.07.2017
12. Patrik Pavlíček 
 
13. Jakub Matula 
   11.07.2017
14. Marko Ivan 
 
15. (5-8)Max Mikuláš Macháč 
   11.07.2017
16. BYE 
 
17. (3-4)Sebastián Minich 
   11.07.2017
18. BYE 
 
19. Tomáš Talajka 
   11.07.2017
20. BYE 
 
21. Tomáš Kucharčík 
   11.07.2017
22. Matej Letavay 
 
23. (9-16)Nathan André Halahija 
   11.07.2017
24. BYE 
 
25. (9-16)Jakub Králik 
   11.07.2017
26. BYE 
 
27. Nicolas Vrtiel 
   11.07.2017
28. Patrik Chren 
 
29. Martin Paulík 
   11.07.2017
30. BYE 
 
31. BYE 
   11.07.2017
32. (5-8)Samuel Guzoň 
 
33. BYE 
   11.07.2017
34. (5-8)Oliver Pivník 
 
35. BYE 
   11.07.2017
36. Samuel Juriga 
 
37. Ramon Tarač 
   11.07.2017
38. Július Hubinský 
 
39. BYE 
   11.07.2017
40. (9-16)Matúš Kido 
 
41. BYE 
   11.07.2017
42. (9-16)Bence Tóth 
 
43. Oskar Kutný 
   11.07.2017
44. Marek Naňo 
 
45. BYE 
   11.07.2017
46. Dávid Krcho 
 
47. BYE 
   11.07.2017
48. (3-4)Jakub Chovanec 
 
49. BYE 
   11.07.2017
50. (5-8)Michal Sabol 
 
51. BYE 
   11.07.2017
52. Marek Vaco 
 
53. Jakub Kladivík 
   11.07.2017
54. Patrik Hulín 
 
55. BYE 
   11.07.2017
56. (9-16)Andrej Kompiš 
 
57. BYE 
   11.07.2017
58. (9-16)Adam Ondrášik 
 
59. Marián Caban 
   11.07.2017
60. Samuel Melaga 
 
61. BYE 
   11.07.2017
62. Lukáš Hochel 
 
63. BYE 
   11.07.2017
64. (2)Michal Krajčí 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Guzoň S.  Lazarčík M. 
   11.07.2017
2. BYE 
 
3. Kompiš A.  Papuščák Š. 
   11.07.2017
4. Naňo M.  Hulín P. 
 
5. (3-4)Tóth B.  Pivník O. 
   11.07.2017
6. Macháč M.  Kido M. 
 
7. Kladivík J.  Chovanec J. 
   11.07.2017
8. Halahija N.  Juriga S. 
 
9. Melaga S.  Talajka T. 
   11.07.2017
10. Králik J.  Ondrášik A. 
 
11. BYE 
   11.07.2017
12. (3-4)Kubovič R.  Krajčí M. 
 
13. Vaco M.  Klanduch M. 
   11.07.2017
14. Vrtiel N.  Paulovič N. 
 
15. BYE 
   11.07.2017
16. (2)Minich S.  Sabol M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Lazarčík Markus31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 4
2 Krajčí Michal31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 5
3 Minich Sebastián31.10.20212005D-ch1.TC Humenné 6
4 Chovanec Jakub31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 7
5 Sabol Michal31.10.20212005D-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 8
6 Guzoň Samuel31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 9
7 Macháč Max Mikuláš31.10.20212005D-chTK Slávia SPU Nitra 10
8 Pivník Oliver31.10.20212005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 11
9 Tóth Bence31.10.20212005D-chTKM Betliar 12
10 Králik Jakub31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 13
11 Ondrášik Adam31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
12 Kubovič Rastislav31.10.20212005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 15
13 Kido Matúš31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
14 Papuščák Šimon31.10.20212005D-chTKM Martin 17
15 Kompiš Andrej31.10.20212005D-chTK Žilina 20
16 Halahija Nathan André31.10.20212005D-chTK Jednotka Bratislava 23
17 Kutný Oskar31.10.20212005D-chTK Kúpele Piešťany 24
18 Caban Marián31.03.2018 !!!2005D-chTK Kysucké Nové Mesto 42
19USPKucharčík Tomáš31.10.2019 !!!2005D-chTK Žilina 75
20 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen  
21 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK Kúpele Piešťany  
22 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava  
23 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov  
24 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava  
25 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice  
26 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava  
27 Vrtiel Nicolas31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza  
28 Kladivík Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
29 Klanduch Marek31.10.2018 !!!2006S-chTop tennis academy Zvolen  
30 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice  
31 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava  
32 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok  
33 Dosedla Artur31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava  
34 Hubinský Július31.10.20202006S-chOukey Tenis Chorvátsky Grob  
35 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC  
36STZTarač Ramon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC  
37STZMatula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky  
38USPSirota Timon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC  
39USPKrcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice  
40USPPavlíček Patrik31.12.2017 !!!2005D-chZápadoslovenský tenisový zväz  
41STZPaulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Beránek Ondřej07. 06. 2017 15:042006S-chOZ ŠK Odema Púchov  
2Bottlik Richard07. 07. 2017 11:332005D-chTK Mladosť Košice 19
3Duroška Lukáš30. 06. 2017 23:252005D-chVTC Pezinok 25
4Imrišek Lukáš05. 02. 2017 21:542005D-chTK Slovan Bratislava 39
5Jakubovič Xavier28. 06. 2017 16:302006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
6Jaroščák Maximilián09. 07. 2017 20:212006S-chTK Slovan Bratislava  
7Keller Dávid21. 06. 2017 22:392005D-ch1.TC Humenné 34
8Kohút Alex05. 07. 2017 09:142006S-chTŠ Advantage Bratislava  
9Kuba-Danaj Matúš11. 07. 2017 08:472005D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 50
10Lábaj Patrik06. 07. 2017 16:232005D-chTK Mladosť Košice 1
11Laca Martin01. 07. 2017 18:022005D-chTK Jednotka Bratislava 27
12Medveď Jakub10. 07. 2017 16:542006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
13Paulovčák Sebastián23. 06. 2017 15:032006S-chTJT Michalovce  
14Pavliščík Richard07. 07. 2017 17:042006S-chTenisová akadémia Prešov  
15Platzer Julian10. 07. 2017 08:172006S-chFORTUNA Trnava  
16Rogulski Yannik09. 07. 2017 13:162005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 36
17Schwarc David06. 04. 2017 21:402005D-chTC EMPIRE Trnava 2


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk