Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | FISHER SLOVAKIA CUP TENNIS ARENA KIDS TOUR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Janského 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 29.07.2017 | Termín do: | 02.08.2017 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené | |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Guzoň S. Lazarčík M. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kutný O. Rogulski Y. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Paulovič N. Hubinský J. | ||||
6:4 6:3 | |||||
6. | Juriga S. Jakubovič X. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Hulín P. Naňo M. | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Tóth B. Pivník O. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Macháč M. Králik J. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Chren P. Medveď J. | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Papuščák Š. Kompiš A. | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Juhász B. Novák K. | 32 16 8 SF F | |||
19. | Paulovčák S. Dosedla A. | ||||
6:0 6:3 | |||||
20. | Tatarko D. Sučko M. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Kladivík J. Matula J. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Krajčí M. Kubovič R. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Ivan M. Bottlik R. | 32 16 8 SF F | |||
27. | Titko T. Vateha M. | ||||
4:6 6:1 10:3 | |||||
28. | Chovanec J. Halahija N. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Ondrášik A. Kido M. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Sabol M. Minich S. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 4 | ||||
2 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 5 | ||||
3 | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 6 | ||||
4 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 7 | ||||
5 | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 8 | ||||
6 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 9 | ||||
7 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
8 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 11 | ||||
9 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 12 | ||||
10 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 13 | ||||
11 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
12 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 15 | ||||
13 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 16 | ||||
14 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 17 | ||||
15 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 19 | ||||
16 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 20 | ||||
17 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 23 | ||||
18 | Kutný Oskar | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
19 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
20 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 | ||||
21 | Lichý Alexander | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 47 | ||||
22 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
23 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
24 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
25 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
26 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
27 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
28 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
29 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
30 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
31 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
32 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
33 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
34 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
35 | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
36 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
37 | STZ | Tatarko Dominik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC 92 Levoča | ||||
38 | STZ | Sučko Martin | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK DRANaM Košice | ||||
39 | STZ | Sirota Timon | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
40 | USP | Jaškiv Peter | 31.10.2024 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | ||||
41 | USP | Juhász Bence | 31.10.2019 !!! | 2006 | D-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
42 | STZ | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Imrišek Lukáš | 06. 03. 2017 23:02 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
2 | Keller Dávid | 24. 06. 2017 06:10 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 34 | ||||
3 | Klanduch Marek | 16. 07. 2017 10:30 | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
4 | Lábaj Patrik | 18. 07. 2017 17:09 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 1 | ||||
5 | Laca Martin | 26. 07. 2017 22:45 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 27 | ||||
6 | Nováček Adam | 26. 07. 2017 21:44 | 2005 | M | TK Čingov 2008 Smižany | 61 | ||||
7 | Pavliščík Richard | 25. 06. 2017 13:04 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
8 | Platzer Julian | 29. 07. 2017 08:45 | 2006 | D-ch | FORTUNA Trnava | |||||
9 | Seman René | 24. 07. 2017 07:08 | 2005 | M | Tenisová akadémia Prešov | 30 | ||||
10 | Schwarc David | 26. 06. 2017 14:56 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 2 | ||||
11 | Talajka Tomáš | 17. 07. 2017 19:28 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
12 | Vaco Marek | 28. 07. 2017 07:55 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC |