' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:FISHER SLOVAKIA CUP TENNIS ARENA KIDS TOUR
Miesto konania (adresa dvorcov):Janského 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:29.07.2017 Termín do:02.08.2017
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 07. 2017 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-neurčené
mladšie žiačky4824-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Markus Lazarčík 
   29.07.2017
2. BYE 
 
3. Timotej Titko 
   29.07.2017
4. BYE 
 
5. Nathan André Halahija 
   29.07.2017
6. Marek Naňo 
 
7. (9-16)Jakub Králik 
   29.07.2017
8. BYE 
 
9. (9-16)Rastislav Kubovič 
   29.07.2017
10. BYE 
 
11. Peter Jaškiv 
   29.07.2017
12. Yannik Rogulski 
 
13. Sebastián Paulovčák 
   29.07.2017
14. Alexander Lichý 
 
15. (5-8)Michal Sabol 
   29.07.2017
16. BYE 
 
17. (3-4)Jakub Chovanec 
   29.07.2017
18. BYE 
 
19. Samuel Melaga 
   29.07.2017
20. BYE 
 
21. Martin Sučko 
   29.07.2017
22. Artur Dosedla 
 
23. (9-16)Matúš Kido 
   29.07.2017
24. BYE 
 
25. (9-16)Richard Bottlik 
   29.07.2017
26. BYE 
 
27. Nikolas Paulovič 
   29.07.2017
28. Marko Ivan 
 
29. Ján Matula 
   29.07.2017
30. BYE 
 
31. BYE 
   29.07.2017
32. (5-8)Max Mikuláš Macháč 
 
33. BYE 
   29.07.2017
34. (5-8)Oliver Pivník 
 
35. BYE 
   29.07.2017
36. Matúš Vateha 
 
37. Patrik Chren 
   29.07.2017
38. Dominik Tatarko 
 
39. BYE 
   29.07.2017
40. (9-16)Bence Tóth 
 
41. BYE 
   29.07.2017
42. (9-16)Adam Ondrášik 
 
43. Jakub Medveď 
   29.07.2017
44. Oskar Kutný 
 
45. BYE 
   29.07.2017
46. Kristián Jakub Novák 
 
47. BYE 
   29.07.2017
48. (3-4)Sebastián Minich 
 
49. BYE 
   29.07.2017
50. (5-8)Samuel Guzoň 
 
51. Patrik Hulín 
   29.07.2017
52. Július Hubinský 
 
53. Timon Sirota 
   29.07.2017
54. Xavier Jakubovič 
 
55. BYE 
   29.07.2017
56. (9-16)Šimon Papuščák 
 
57. BYE 
   29.07.2017
58. (9-16)Andrej Kompiš 
 
59. Jakub Kladivík 
   29.07.2017
60. Bence Juhász 
 
61. BYE 
   29.07.2017
62. Samuel Juriga 
 
63. BYE 
   29.07.2017
64. (2)Michal Krajčí 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Guzoň S.  Lazarčík M. 
   29.07.2017
2. BYE 
 
3. Kutný O.  Rogulski Y. 
   29.07.2017
4. BYE 
 
5. Paulovič N.  Hubinský J. 
   29.07.2017
6. Juriga S.  Jakubovič X. 
 
7. Hulín P.  Naňo M. 
   29.07.2017
8. BYE 
 
9. (3-4)Tóth B.  Pivník O. 
   29.07.2017
10. BYE 
 
11. Macháč M.  Králik J. 
   29.07.2017
12. BYE 
 
13. Chren P.  Medveď J. 
   29.07.2017
14. BYE 
 
15. BYE 
   29.07.2017
16. Papuščák Š.  Kompiš A. 
 
17. BYE 
   29.07.2017
18. Juhász B.  Novák K. 
 
19. Paulovčák S.  Dosedla A. 
   29.07.2017
20. Tatarko D.  Sučko M. 
 
21. BYE 
   29.07.2017
22. Kladivík J.  Matula J. 
 
23. BYE 
   29.07.2017
24. (3-4)Krajčí M.  Kubovič R. 
 
25. BYE 
   29.07.2017
26. Ivan M.  Bottlik R. 
 
27. Titko T.  Vateha M. 
   29.07.2017
28. Chovanec J.  Halahija N. 
 
29. BYE 
   29.07.2017
30. Ondrášik A.  Kido M. 
 
31. BYE 
   29.07.2017
32. (2)Sabol M.  Minich S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Lazarčík Markus31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 4
2 Krajčí Michal31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 5
3 Minich Sebastián31.10.20212005D-ch1.TC Humenné 6
4 Chovanec Jakub31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 7
5 Sabol Michal31.10.20212005D-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 8
6 Guzoň Samuel31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 9
7 Macháč Max Mikuláš31.10.20212005D-chTK Slávia SPU Nitra 10
8 Pivník Oliver31.10.20212005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 11
9 Tóth Bence31.10.20212005D-chTKM Betliar 12
10 Králik Jakub31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 13
11 Ondrášik Adam31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
12 Kubovič Rastislav31.10.20212005D-chTK Raketa Nedožery-Brezany 15
13 Kido Matúš31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 16
14 Papuščák Šimon31.10.20212005D-chTKM Martin 17
15 Bottlik Richard31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 19
16 Kompiš Andrej31.10.20212005D-chTK Žilina 20
17 Halahija Nathan André31.10.20212005D-chTK Jednotka Bratislava 23
18 Kutný Oskar31.10.20212005D-chTK Kúpele Piešťany 24
19 Novák Kristián Jakub31.10.20212005D-chTenisová akadémia Prešov 26
20 Rogulski Yannik31.10.20212005D-chTKM - Tenisový klub Madunice 36
21 Lichý Alexander31.10.20212005D-chMŠK Poprad-Tatry 47
22 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen  
23 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava  
25 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava  
26 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov  
27 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice  
28 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava  
29 Kladivík Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
30 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
31 Dosedla Artur31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava  
32 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce  
33 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava  
34 Hubinský Július31.10.20202006S-chOukey Tenis Chorvátsky Grob  
35 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce  
36 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele  
37STZTatarko Dominik31.10.20202006S-chTC 92 Levoča  
38STZSučko Martin31.10.20202006S-chTK DRANaM Košice  
39STZSirota Timon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC  
40USPJaškiv Peter31.10.20202005D-chTK Mladosť Košice  
41USPJuhász Bence31.10.2019 !!!2006S-chSlovenský tenisový zväz  
42STZMatula Ján31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Imrišek Lukáš06. 03. 2017 23:022005D-chTK Slovan Bratislava 39
2Keller Dávid24. 06. 2017 06:102005D-ch1.TC Humenné 34
3Klanduch Marek16. 07. 2017 10:302006S-chTop tennis academy Zvolen  
4Lábaj Patrik18. 07. 2017 17:092005D-chTK Mladosť Košice 1
5Laca Martin26. 07. 2017 22:452005D-chTK Jednotka Bratislava 27
6Nováček Adam26. 07. 2017 21:442005D-chTK Čingov 2008 Smižany 61
7Pavliščík Richard25. 06. 2017 13:042006S-chTenisová akadémia Prešov  
8Platzer Julian29. 07. 2017 08:452006S-chFORTUNA Trnava  
9Seman René24. 07. 2017 07:082005D-chTenisová akadémia Prešov 30
10Schwarc David26. 06. 2017 14:562005D-chTC EMPIRE Trnava 2
11Talajka Tomáš17. 07. 2017 19:282006S-chTK Kúpele Piešťany  
12Vaco Marek28. 07. 2017 07:552006S-chLieskovský tenisový klub-LTC  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk