Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Varmus Michal (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Köberling Karol (A) | |||
Termín od: | 29.05.2017 | Termín do: | 02.06.2017 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 05. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | neurčené | |
dorastenky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis, organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2017
ubytovanie, správa
VR: Mićhal Varmus, ZVR: Karol Köberling
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Fekete J. Minárik K. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Gondor I. Špak S. | ||||
6:4 6:4 | |||||
4. | Pokorný L. Kopál A. | 32 16 8 SF F | |||
5. | Fekiač M. Hadidom M. | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Pjontek S. Krajčík A. | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Grman S. Mokrý A. | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Čierny D. Puškár S. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Almási A. Žilkay F. | ||||
1:6 6:4 10:8 | |||||
12. | Grečmal A. Vidovenec T. | 32 16 8 SF F | |||
13. | Novanský M. Gálik M. | ||||
6:4 3:6 10:3 | |||||
14. | Grnáč M. Kucbeľ F. | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Dobrý M. Baláži T. | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Kurtin K. Rusnák M. | 32 16 8 SF F | ||
19. | Bielik L. Jánošík B. | ||||
6:2 6:1 | |||||
20. | Dušička M. Šuran T. | 32 16 8 SF F | |||
21. | Lánik T. Valent S. | ||||
6:2 6:4 | |||||
22. | Sedliak Š. Moncoľ M. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Krošlák J. Hrunčák D. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Behúň A. Habšuda Š. | 32 16 8 SF F | ||
27. | Kebísek I. Bežák M. | ||||
6:3 6:3 | |||||
28. | Oberta D. Adásek S. | 32 16 8 SF F | |||
29. | Kaťuch J. Palovič L. | ||||
7:5 6:1 | |||||
30. | Polakovič S. Držiak J. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Arbet A. Paulovčák S. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Fekiač Martin | 31.10.2024 | 1999 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Minárik Krištof | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 3 | ||||
3 | Hrunčák Dominik | 31.10.2020 !!! | 1999 | M | TK Slovan Bratislava | 4 | ||||
4 | Paulovčák Samuel | 31.10.2024 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 5 | ||||
5 | Fekete János | 31.10.2024 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 6 | ||||
6 | Čierny David | 31.10.2022 !!! | 2000 | M | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
7 | Mokrý Alex | 31.10.2022 !!! | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 8 | ||||
8 | Kucbeľ Filip | 31.10.2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 9 | ||||
9 | Dobrý Martin | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 11 | ||||
10 | Arbet Adam | 31.10.2024 | 2001 | M | TK HSC Piešťany | 12 | ||||
11 | Puškár Samuel | 31.10.2025 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 13 | ||||
12 | Kurtin Kevin | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 14 | ||||
13 | Krošlák Ján | 31.10.2020 !!! | 2000 | M | TK Pro Set Bratislava | 15 | ||||
14 | Behúň Adam | 31.10.2020 !!! | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 16 | ||||
15 | Baláži Tomáš | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | TK Kúpele Piešťany | 18 | ||||
16 | Grman Samuel | 31.10.2020 !!! | 1999 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 19 | ||||
17 | Bielik Lukáš | 31.10.2024 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 20 | ||||
18 | Držiak Ján Oliver | 31.10.2022 !!! | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 22 | ||||
19 | Polakovič Samuel | 31.10.2024 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
20 | Rusnák Matúš | 31.10.2025 | 2000 | M | TK HSC Piešťany | 26 | ||||
21 | Habšuda Šimon | 31.10.2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 27 | ||||
22 | Oberta Dušan | 31.10.2024 | 2001 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 29 | ||||
23 | Gondor Ivo | 31.10.2020 !!! | 2001 | M | TJT Michalovce | 30 | ||||
24 | Grečmal Andrej | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | Bratislavský tenisový zväz | 31 | ||||
25 | Jánošík Boris | 31.10.2023 !!! | 2001 | M | TK Púchov | 32 | ||||
26 | Moncoľ Michal | 31.10.2025 | 2001 | M | TK EES Želiezovce | 33 | ||||
27 | Pjontek Sebastián | 31.10.2024 | 2001 | M | ŠK 26 Karlovka BA | 37 | ||||
28 | USP | Vidovenec Tomáš | 31.10.2020 !!! | 1999 | M | TK Žilina | 38 | |||
29 | Grnáč Marko | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 38 | ||||
30 | Krajčík Andrej | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 40 | ||||
31 | Hadidom Matúš | 31.10.2024 | 1999 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 43 | ||||
32 | Mikuš Jozef | 31.10.2024 | 2001 | M | TKM Betliar | 46 | ||||
33 | Lánik Tomáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 49 | ||||
34 | WC | Špak Samuel | 31.10.2019 !!! | 2000 | M | TK F1 Poprad | 53 | |||
35 | Novosad Marek | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Kúpele Piešťany | 59 | ||||
36 | Dušička Matúš | 31.10.2025 | 2001 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 65 | ||||
37 | Novanský Michal | 31.10.2024 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 69 | ||||
38 | Pokorný Lukáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 74 | ||||
39 | Kopál Adrián | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 76 | ||||
40 | Adásek Samuel | 31.10.2020 !!! | 1999 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 85 | ||||
41 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 90 | ||||
42 | Palovič Lukáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 103 | ||||
43 | Kaťuch Jakub | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 115 | ||||
44 | Urbánek Filip | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Kúpele Piešťany | 116 | ||||
45 | WC | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 117 | |||
46 | WC | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 134 | |||
47 | USP | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 163 | |||
48 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 274 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šurina Oliver Róbert | 18. 11. 2016 | 2001 | M | TK Inter Bratislava | 24 | |||||
2 | Kebísek Ivan | 28. 03. 2017 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 41 | |||||
3 | Peťko Leon | 12. 03. 2017 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 42 | |||||
4 | Koňarik Nikolas | 21. 11. 2016 | 1999 | M | TK MŠK Žiar nad Hronom | 44 | |||||
5 | Peško Samuel | 05. 01. 2017 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 45 | |||||
6 | Vranovský Michal | 18. 11. 2016 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 48 | |||||
7 | Pacera Tomáš | 09. 05. 2017 | 2000 | M | TK Žilina | 50 | |||||
8 | Palider Martin | 18. 11. 2016 | 2000 | M | TK Ružomberok | 51 | |||||
9 | Špaňo Samuel | 13. 05. 2017 | 2000 | M | TK EES Želiezovce | 57 | |||||
10 | Macák Jakub | 05. 03. 2017 | 2000 | M | TK Slovan Bratislava | 58 | |||||
11 | Šmotlák Oliver | 05. 05. 2017 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 59 | |||||
12 | Russo Paolo | 16. 11. 2016 | 2001 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 63 | |||||
13 | Gonos Bruno | 17. 11. 2016 | 2000 | M | Tenisová akadémia Prešov | 66 | |||||
14 | Gálik Matej | 14. 02. 2017 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 68 | |||||
15 | Králik Dalibor | 22. 04. 2017 | 2001 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 70 | |||||
16 | Hochel Juraj | 14. 02. 2017 | 1999 | M | TK Jednotka Bratislava | 71 | |||||
17 | Husár Adam | 19. 11. 2016 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 74 | |||||
18 | Kunštatský Milan | 20. 12. 2016 | 1999 | M | TK Jednotka Bratislava | 80 | |||||
19 | Magdolen Anton | 29. 03. 2017 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 82 | |||||
20 | Kepič Tomáš | 15. 11. 2016 | 2001 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 83 | |||||
21 | Jaščur Juraj | 23. 11. 2016 | 2001 | M | TK GSM Prešov | 89 | |||||
22 | Slovík Sasha | 18. 11. 2016 | 2002 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 91 | |||||
23 | Purnoch Adam | 16. 03. 2017 | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 93 | |||||
24 | Bežák Milan | 15. 11. 2016 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 96 | |||||
25 | Slovík Igor | 17. 11. 2016 | 2001 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 97 | |||||
26 | Murár Adam Maximilián | 19. 04. 2017 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 100 | |||||
27 | Šuran Tomáš | 10. 02. 2017 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 110 | |||||
28 | Karol Miloš | 25. 04. 2017 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 120 | |||||
29 | Svoreň Matej Martin | 15. 11. 2016 | 2001 | M | TK Slávia SPU Nitra | 122 | |||||
30 | Lovecký Jakub | 16. 12. 2016 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 127 | |||||
31 | Pravda Jakub | 08. 05. 2017 | 2001 | M | TK Inter Bratislava | 131 | |||||
32 | Mísař Aleš | 14. 05. 2017 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 134 | |||||
33 | Martiš Martin | 16. 03. 2017 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 138 | |||||
34 | Potaš Kevin | 19. 11. 2016 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 143 | |||||
35 | Kučera Peter | 27. 04. 2017 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 148 | |||||
36 | Ondruš Tomáš | 21. 11. 2016 | 2002 | M | Benet LTC Bytča | 148 | |||||
37 | Gibala Martin | 20. 11. 2016 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 153 | |||||
38 | Sura Ivan | 22. 04. 2017 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 156 | |||||
39 | Babík Benjamín | 27. 02. 2017 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 159 | |||||
40 | Černák Filip | 15. 11. 2016 | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 168 | |||||
41 | Ježo Tomáš | 27. 02. 2017 | 1999 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 194 | |||||
42 | Bajo Ladislav | 13. 02. 2017 | 2000 | M | Tenisová akadémia Prešov | 205 | |||||
43 | Baranec Dušan | 26. 04. 2017 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 250 | |||||
44 | Kučera Lukáš | 15. 11. 2016 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | ||||||
45 | Fajth Filip | 28. 02. 2017 | 2002 | M | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dobrovodský Juraj | 26. 05. 2017 23:41 | 2001 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 148 | ||||
2 | Filípek Dominik | 19. 05. 2017 10:11 | 2002 | M | TK Žilina | 145 | ||||
3 | Gabaš Ronald | 19. 06. 2017 07:44 [N] | 1999 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | ||||
4 | Garaj Bruno | 27. 05. 2017 13:51 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 243 | ||||
5 | Guo Rich | 25. 05. 2017 18:36 | 2000 | M | TK Slovan Bratislava | 166 | ||||
6 | Hlavenka Allen | 18. 04. 2017 15:53 | 2000 | M | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
7 | Ľahký Nikolas | 24. 05. 2017 15:13 | 1999 | M | TK AS Trenčín | 21 | ||||
8 | Mičušík Filip | 19. 01. 2017 21:48 | 2002 | M | Benet LTC Bytča | 126 | ||||
9 | Petrik Kristián | 28. 05. 2017 16:19 | 2001 | M | MŠK Poprad-Tatry | 56 | ||||
10 | Pitoňák Jakub | 02. 03. 2017 21:14 | 2002 | M | VTC Pezinok | 250 | ||||
11 | Vanko Tomáš | 25. 04. 2017 19:20 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
12 | Vicena Sebastián | 02. 01. 2017 17:52 | 2000 | M | Benet LTC Bytča | 225 | ||||
13 | Žolna Vratko | 22. 05. 2017 09:37 | 1999 | M | TJT Michalovce | 34 |