' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TENNISPOINT CUP 2017
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina
Trieda:Halové MSR Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Varmus Michal (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Blaško Anton (B)   
Termín od:14.01.2017 Termín do:17.01.2017
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie dorastenky3216-14.01.2017 09:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, ubytovanie, NOMINÁCIA, správa
VR: Michal Varmus, ZVR: Anton Blaško

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michaela Kadlečková 
   14.01.2017
2. Nina Danišová 
 
3. Chiara Renáta Supák 
   14.01.2017
4. Martina Marušinová 
 
5. Tereza Zelinová 
   14.01.2017
6. Alexandra Barčíková 
 
7. Sandra Lukáčová 
   14.01.2017
8. (5-8)Veronika Nicoletta Festenburg 
 
9. (3-4)Nina Stankovská 
   14.01.2017
10. Laura Duhl 
 
11. Emma Hubeková 
   14.01.2017
12. Lucia Maliňák 
 
13. Sophia Sara Šafárová 
   14.01.2017
14. Inez Maria Kotlíková 
 
15. Kristína Mráziková 
   14.01.2017
16. (5-8)Natália Schwarcová 
 
17. (5-8)Radoslava Krieková 
   14.01.2017
18. Vanda Vargová 
 
19. Laura Fecková 
   14.01.2017
20. Sofia Hotová 
 
21. Laura Belásová 
   14.01.2017
22. Kristína Lacová 
 
23. Miriam Gondorová 
   14.01.2017
24. (3-4)Zuzana Paveleková 
 
25. (5-8)Yvonna Žuffová 
   14.01.2017
26. Laura Galovičová 
 
27. Mia Chudejová 
   14.01.2017
28. Bianca Behúlová 
 
29. Barbora Kmošková 
   14.01.2017
30. Adriana Viktória Kráľová 
 
31. Natália Slabá 
   14.01.2017
32. (2)Stella Kovačičová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Stankovská N.  Kovačičová S. 
   14.01.2017
2. BYE 
 
3. Slabá N.  Hubeková E. 
   14.01.2017
4. BYE 
 
5. (3-4)Lukáčová S.  Festenburg V. 
   14.01.2017
6. BYE 
 
7. Duhl L.  Kmošková B. 
   14.01.2017
8. Schwarcová N.  Maliňák L. 
 
9. Zelinová T.  Barčíková A. 
   14.01.2017
10. Chudejová M.  Gondorová M. 
 
11. BYE 
   14.01.2017
12. (3-4)Žuffová Y.  Paveleková Z. 
 
13. Behúlová B.  Danišová N. 
   14.01.2017
14. Vargová V.  Mráziková K. 
 
15. BYE 
   14.01.2017
16. (2)Kadlečková M.  Krieková R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kadlečková Michaela31.10.20182001D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 7
2 Kovačičová Stella31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 14
3 Stankovská Nina31.10.20182002D-dTC EMPIRE Trnava 18
4 Paveleková Zuzana30.11.20172001D-dTenisová akadémia Prešov 27
5 Schwarcová Natália31.10.20182001D-dSTC Tennis Academy Púchov 29
6 Krieková Radoslava31.10.20182001D-dLieskovský tenisový klub-LTC 30
7 Žuffová Yvonna31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 33
8 Festenburg Veronika Nicoletta31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 34
9 Lacová Kristína31.10.20182001D-dTK Inter Bratislava 34
10 Mráziková Kristína31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 37
11 Lukáčová Sandra31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 39
12 Fecková Laura31.10.20182001D-dTenisová akadémia Prešov 50
13 Šafárová Sophia Sara31.10.20182002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 55
14 Hubeková Emma31.10.20182001D-dTK Zohor 58
15 Supák Chiara Renáta31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 64
16 Kráľová Adriana Viktória31.10.20182002D-dTK ŠTK Šamorín 68
17USPBelásová Laura31.10.20182001D-dTK Žilina 71
18 Kotlíková Inez Maria30.11.20172003S-dTK Slávia STU Bratislava 72
19 Hotová Sofia30.06.20172001D-dTK Banská Bystrica 76
20 Kmošková Barbora31.10.20182002D-dTC EMPIRE Trnava 85
21 Zelinová Tereza31.10.20182002D-dTK Žilina 100
22 Chudejová Mia30.11.20172003S-dTK Žilina 112
23 Vargová Vanda31.10.20182003S-dTC EMPIRE Trnava 125
24 Behúlová Bianca30.11.20172003S-dTK Slávia SPU Nitra 125
25 Duhl Laura31.10.20182002D-dTK Mladosť Košice 147
26WCSlabá Natália31.12.20172003S-dSTC Tennis Academy Púchov 154
27 Marušinová Martina30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava 156
28 Galovičová Laura31.10.20182002D-dTK Slávia STU Bratislava 177
29 Danišová Nina30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava 183
30 Gondorová Miriam30.11.20172003S-d1. TC SCORP Michalovce 190
31 Maliňák Lucia31.10.20182001D-dSTC Tennis Academy Púchov  
32USPBarčíková Alexandra31.10.20182004S-dTK Žilina  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bérešová Laura31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 40
2Baraniaková Ema31.10.20182002D-dTK Kúpele Piešťany 42
3Mikušová Patrícia31.10.20182001D-dTA M. Ryšavého Bojnice 49
4Cesneková Nikola30.04.20182001D-dTK Kúpele Piešťany 51
5Martonová Ema31.10.20182001D-dTK Vysoké Tatry 52
6Baraniaková Terézia31.10.20182002D-dTK Kúpele Piešťany 57
7Kerdíková Sandra Mária31.10.20182002D-dTK Jednotka 62
8Barillová Paula31.10.20182002D-dTK Vysoké Tatry 63
9Kozáková Kristína31.10.20182001D-dTK Senica 65
10Blahová Barbora31.05.20182001D-dTK Slávia STU Bratislava 69
11Mičová Nina31.10.20182002D-dTK Matchpoint Trebatice 79
12Kapsdorferová Paulína31.10.20182001D-dTK Slávia SPU Nitra 79
13Ferencová Veronika31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 88
14Kleinová Monika31.10.20182002D-dTK Kúpele Piešťany 90
15Vargová Linda31.10.20182001D-dMBTK Dunajská Streda 95
16Máťušová Lucia31.10.20182002D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 95
17Juhászová Viktória31.10.20182002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 114
18Kotianová Lenka31.12.20172003S-dSlávia ŽU Žilina 119
19Potočňáková Ema31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 122
20Blahová Sára31.10.20182002D-dTK Slávia STU Bratislava 123
21Dudová Sara31.10.20182002D-dTK Žilina 128
22Pinková Lucia30.11.20172003S-dLieskovský tenisový klub-LTC 130
23Sviržovská Viktória31.10.20182002D-dLieskovský tenisový klub-LTC 142
24Fabová Nina31.10.20182002D-dTK AS Trenčín 142
25Chovancová Tatiana31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 156
26Barteková Sára30.11.20172003S-dTK AS Trenčín 162
27Janegová Kristína30.11.20172003S-dTK AS Trenčín 168
28Zelníčková Radka30.11.20172003S-dTC EMPIRE Trnava 173
29Smoleňová Martina31.01.20182003S-dTK Vysoké Tatry 228
30Kaňovská Sabína31.12.20172003S-dTK Nová Dubnica 241
31Matejčíková Mária31.01.20182003S-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 320
32Drugdová Salma31.10.20182004S-dFresh club Zvolen  
33Šašková Karolína31.10.20182004S-dTK Tvrdošín  
34Richtárechová Sandra31.10.20182002D-dTK Nová Dubnica  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Piatrová Sára31.10.20182002D-dTC EMPIRE Trnava 142
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bolebruchová Ema30.11.20172003S-dTK Senica 86
2Čanigová Lucia31.10.20182001D-dTC Topoľčany 74
3Čisovská Romana31.10.20182002D-dTK Vysoké Tatry 8
4Ďarmatiová Nina30.11.20172003S-dLieskovský tenisový klub-LTC 114
5Hlinková Patrícia31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 46
6Chyláková Simona31.03.20182001D-dTK Dolné Kysuce 94
7Jašková Anika30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava 48
8Knapová Tamara31.10.20182002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 41
9Kužmová Katarína31.10.20182001D-dVSE TK Akademik Košice 16
10Méri Eszter31.10.20182002D-dTK ŠTK Šamorín 54
11Ondrejčeková Klára31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 20
12Paľovská Nina30.11.20172003S-dMTK Rimavská Sobota 225
13Pekárová Zuzana31.10.20182001D-dTenisová akadémia Prešov 72
14Perháčová Terézia31.10.20182004S-dTK MŠK Žiar nad Hronom  
15Pleváková Ema31.12.20172003S-dSTC Tennis Academy Púchov 209


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk