' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21, 850 05 Bratislava
Trieda:Halové MSR Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Krajčovič Šimon (B2)   
Termín od:21.01.2017 Termín do:24.01.2017
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-21.01.2017 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Šimon Krajčovič

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Žilkay 
   21.01.2017
2. Patrik Lábaj 
 
3. Pavel Gula 
   21.01.2017
4. Max Hudák 
 
5. David Schwarc 
   21.01.2017
6. Marcel Šramko 
 
7. Matej Palčo 
   21.01.2017
8. (5-8)Norbert Marošík 
 
9. (3-4)Karol Vlčko 
   21.01.2017
10. Dušan Baranec 
 
11. Marko Hajduch 
   21.01.2017
12. Marek Blažo 
 
13. Peter Benjamín Privara 
   21.01.2017
14. Michal Čurlej 
 
15. Adrián Štancel 
   21.01.2017
16. (5-8)Dung Em Oliver Dao 
 
17. (5-8)Peter Kučera 
   21.01.2017
18. Jakub Oskar Držiak 
 
19. Mário Kirkov 
   21.01.2017
20. Peter Naď 
 
21. Dávid Daniška 
   21.01.2017
22. Simon Norrman 
 
23. Jakub Krošlák 
   21.01.2017
24. (3-4)Alfréd Almási 
 
25. (5-8)Kevin Potaš 
   21.01.2017
26. Samuel Kyjaci 
 
27. Maxim Novák 
   21.01.2017
28. Patrik Palenčár 
 
29. Ivo Verčík 
   21.01.2017
30. Pavel Keľo 
 
31. Filip Semančík 
   21.01.2017
32. (2)Radovan Michalik 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Michalik R.  Žilkay F. 
   21.01.2017
2. BYE 
 
3. Almási A.  Lábaj P. 
   21.01.2017
4. Kirkov M.  Palčo M. 
 
5. (3-4)Baranec D.  Potaš K. 
   21.01.2017
6. Naď P.  Novák M. 
 
7. Keľo P.  Palenčár P. 
   21.01.2017
8. Norrman S.  Semančík F. 
 
9. Kučera P.  Verčík I. 
   21.01.2017
10. Kyjaci S.  Štancel A. 
 
11. Hajduch M.  Privara P. 
   21.01.2017
12. (3-4)Dao D.  Krošlák J. 
 
13. Blažo M.  Masarčin M. 
   21.01.2017
14. Daniška D.  Gula P. 
 
15. Schwarc D.  Šramko M. 
   21.01.2017
16. (2)Marošík N.  Vlčko K. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Žilkay Filip31.10.20192003D-chTC EMPIRE Trnava 1
2 Michalik Radovan31.10.20192003D-chTK Mladosť Košice 2
3 Almási Alfréd31.12.20172003D-chTC EMPIRE Trnava 3
4 Vlčko Karol31.10.20182004S-chTK Nová Dubnica 4
5 Marošík Norbert31.10.20182004S-chLieskovský tenisový klub-LTC 5
6 Potaš Kevin31.12.20172003D-chTenisová akadémia Prešov 6
7 Dao Dung Em Oliver31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 7
8 Kučera Peter31.10.20192003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 8
9 Krošlák Jakub31.01.20182003D-chTK Slávia STU Bratislava 9
10 Baranec Dušan31.10.20192003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 10
11 Privara Peter Benjamín31.10.20182004S-chTK Slovan Bratislava 11
12 Palenčár Patrik31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 13
13 Keľo Pavel31.10.20192003D-chTA Rimavská Sobota 14
14 Palčo Matej31.10.20182004S-chTC EMPIRE Trnava 15
15 Naď Peter31.10.20182004S-chTK Mladosť Košice 16
16 Verčík Ivo30.11.20172003D-chTK Žilina 17
17 Čurlej Michal31.10.20182004S-chTK Mladosť Košice 18
18 Hajduch Marko30.11.20172003D-chTK Inter Bratislava 19
19 Semančík Filip31.10.20182004S-chTK Slovan Bratislava 21
20 Gula Pavel31.10.20182004S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 23
21 Držiak Jakub Oskar30.11.20172003D-chTK Slávia STU Bratislava 24
22 Daniška Dávid31.12.20172003D-chTennis club Veľké Kostoľany 27
23 Hudák Max31.10.20192003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 29
24 Novák Maxim31.10.20182004S-chTC BASELINE Banská Bystrica 32
25 Kirkov Mário31.10.20182004S-chTenisová akadémia Prešov 35
26 Štancel Adrián31.10.20182004S-chTC EMPIRE Trnava 40
27 Kyjaci Samuel31.10.20182004S-chTC EMPIRE Trnava 41
28 Lábaj Patrik30.11.20172005S-chTK Mladosť Košice 44
29USPBlažo Marek31.10.20182004S-chTK Slovan Bratislava 57
30USPŠramko Marcel28.02.20182003D-chTK Slávia STU Bratislava 60
31 Schwarc David30.11.20172005S-chTC EMPIRE Trnava 70
32WCNorrman Simon31.10.20192005S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 92
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Dráb Pavol31.10.20192003D-chTenisová akadémia Prešov 12
2Németh Igor31.10.20192003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 20
3Barcaj Matúš30.11.20172003D-chTC EMPIRE Trnava 22
4Filípek Alexander31.10.20192003D-chVTC Pezinok 25
5Filipko Adam31.10.20192003D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 26
6Stolárik Samuel31.10.20182004S-chTK Vysoké Tatry 28
7Masarčin Marcus31.10.20182004S-chTK Slávia STU Bratislava 31
8Németh Pavol31.10.20182004S-chTJT Michalovce 32
9Šimák Adam31.10.20182004S-chTC BASELINE Banská Bystrica 34
10Koudela Šimon31.01.20182003D-chBenet LTC Bytča 36
11Karas Daniel30.04.20182003D-chTK GSM Prešov 38
12Vajgel Hugo31.10.20182004S-chTK Slovan Bratislava 39
13Kožiak Martin31.10.20192003D-chTK Mladosť Košice 41
14Bebjak Richard31.10.20192003D-chGSM Europe Trenčín 43
15Jergič Daniel31.12.20172003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 46
16Šuba Marek31.10.20182004S-chSTC Tennis Academy Púchov 49
17Krajčí Michal31.10.20192005S-chTK Mladosť Košice 54
18Muránsky Matej31.10.20182004S-chTC BASELINE Banská Bystrica 55
19Garaj Bruno31.01.20182003D-chLieskovský tenisový klub-LTC 56
20Minich Sebastián31.10.20192005S-ch1.TC Humenné 58
21Obtulovič Juraj31.10.20182004S-chTK Slovan Bratislava 63
22Bernáth Bruno31.10.20182004S-chTK AS Trenčín 63
23Nebus Matúš31.10.20182004S-chTK AS Trenčín 66
24Majorský Adam31.10.20182004S-chTC Slávia UPJŠ Košice 68
25Gaštan Jacob Michal31.12.20172003D-chTK Slovan Bratislava 70
26Hlinka Michal31.10.20192003D-chTK Slávia STU Bratislava 72
27Ševčík Jakub31.10.20182004S-chTC EMPIRE Trnava 74
28Smoleňák Hugo31.10.20182004S-chTenisová akadémia Prešov 74
29Snopek Samuel31.10.20182004S-chTK Slovan Bratislava 76
30Melicherík Tomáš31.10.20182004S-chTC EMPIRE Trnava 79
31Černák Andrej30.11.20172003D-chTK Slovan Bratislava 79
32Náhlovský Filip31.10.20182004S-chTK Jednotka 85
33Kido Matúš31.10.20192005S-chTK ASICS Trenčín 88
34Kaprálik Michal31.10.20182004S-chTC TALENT Bratislava 90
35Petráš David31.10.20182004S-chTA M. Ryšavého Bojnice 97
36Ferenc Michal31.10.20182004S-chTenisová akadémia Prešov 97
37Štilla Daniel31.10.20182004S-chTK Žilina 103
38Uličný Oliver31.10.20182004S-chTK HSC Piešťany 117
39Rosa Alex31.10.20182004S-chTK Slovan Bratislava 125
40Tóth Bence31.12.20172005S-chTKM Betliar 144
41Tomaník Denis31.10.20192003D-chTŠP-tenisová škola Petržalka 150
42Dubeň Matúš31.10.20182004S-chTK Žilina 161
43Pucovský Tomáš31.10.20182004S-chTC Stupava 170
44Cimra Martin31.10.20182004S-chTK LOVE 4 tennis 170
45Onufer Samuel Patrik31.10.20182004S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 170
46Kličimunka Lukáš31.03.20182004S-chTK Žilina  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Trejbal Filip30.11.20172003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 50
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Jankech Samuel31.12.20172003D-chLieskovský tenisový klub-LTC 53
2Kravec Vladimír31.05.20182004S-chTK Baník Prievidza 170
3Lazarčík Markus31.10.20192005S-chTC EMPIRE Trnava 37
4Masarik Adam31.10.20182004S-chTŠP-tenisová škola Petržalka 121
5Puškáč Adrian31.10.20182004S-chTK Strojár Malacky 170
6Sepeši Bastien31.10.20182004S-chTK Slávia STU Bratislava 86


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk