' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):Hlboká 92, Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B2)   
Termín od:14.01.2017 Termín do:17.01.2017
Kontakt:Ivan Orviský
Kontakt tel.:dv. - 0902824902, mobil - 0905552465,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-14.01.2017 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Ivan Orviský

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Emma Tóthová 
   14.01.2017
2. Laura Albertová 
 
3. Natália Dobrucká 
   14.01.2017
4. Dominika Pirohová 
 
5. Saša Félixová 
   14.01.2017
6. Nina Kyseľová 
 
7. Nina Surovčíková 
   14.01.2017
8. (5-8)Simona Šurinová 
 
9. (3-4)Nina Vargová 
   14.01.2017
10. Ema Mravcová 
 
11. Barbora Garguláková 
   14.01.2017
12. Lucia Čuboňová 
 
13. Natália Koppová 
   14.01.2017
14. Alex Jančíková 
 
15. Adela Gemzická 
   14.01.2017
16. (5-8)Viktória Lacková 
 
17. (5-8)Lenka Stolárová 
   14.01.2017
18. Emma Brandisová 
 
19. Ester Gonosová 
   14.01.2017
20. Ema Kausichová 
 
21. Emma Karasová 
   14.01.2017
22. Karin Ferjaková 
 
23. Barbora Šašková 
   14.01.2017
24. (3-4)Irina Balus 
 
25. (5-8)Emma Filipková 
   14.01.2017
26. Miroslava Svatošová 
 
27. Karolína Krajmer 
   14.01.2017
28. Stella Krivičková 
 
29. Kristína Chalupková 
   14.01.2017
30. Nikola Daubnerová 
 
31. Ema Kolesárová 
   14.01.2017
32. (2)Sára Šarinová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Tóthová E.  Balus I. 
   14.01.2017
2. Gemzická A.  Daubnerová N. 
 
3. Garguláková B.  Stolárová L. 
   14.01.2017
4. Félixová S.  Brandisová E. 
 
5. (3-4)Vargová N.  Šurinová S. 
   14.01.2017
6. Kyseľová N.  Surovčíková N. 
 
7. Lacková V.  Dobrucká N. 
   14.01.2017
8. Koppová N.  Karasová E. 
 
9. Jančíková A.  Šašková B. 
   14.01.2017
10. Čuboňová L.  Polakovičová A. 
 
11. Svatošová M.  Kolesárová E. 
   14.01.2017
12. (3-4)Chalupková K.  Krivičková S. 
 
13. Ferjaková K.  Krajmer K. 
   14.01.2017
14. Pirohová D.  Šramková T. 
 
15. Mravcová E.  Albertová L. 
   14.01.2017
16. (2)Filipková E.  Šarinová S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Tóthová Emma31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis 1
2 Šarinová Sára31.10.20192005S-dTenisová akadémia Prešov 2
3 Balus Irina31.10.20192005S-dTC BASELINE Banská Bystrica 3
4 Vargová Nina31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 4
5 Filipková Emma31.10.20192005S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 5
6 Lacková Viktória31.10.20192005S-dTK LOVE 4 tennis 6
7 Šurinová Simona31.10.20192005S-dTK Inter Bratislava 7
8 Stolárová Lenka31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 9
9 Chalupková Kristína31.10.20192005S-dTK Pro Set Bratislava 10
10 Daubnerová Nikola31.10.20192005S-dTK Slovan Bratislava 11
11 Krivičková Stella31.12.20172005S-dTC EMPIRE Trnava 12
12 Jančíková Alex31.10.20192005S-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 13
13 Gemzická Adela31.10.20192005S-dTC EMPIRE Trnava 14
14 Kolesárová Ema31.10.20192005S-dTK Dargov 15
15 Svatošová Miroslava30.11.20172005S-dTC Slávia UPJŠ Košice 17
16 Garguláková Barbora31.10.20192005S-dTK Žilina 20
17 Brandisová Emma31.10.20192005S-dTK E.T. Jaslovské Bohunice 24
18 Šašková Barbora31.10.20192005S-dTK Tvrdošín 25
19 Albertová Laura31.12.20172005S-dTK Strojár Malacky 32
20 Dobrucká Natália28.02.20182005S-dTC TALENT Bratislava 44
21 Kausichová Ema31.03.20182005S-dTK Slávia STU Bratislava 51
22WCSurovčíková Nina31.10.20182006M-dTK Žilina  
23 Kyseľová Nina31.10.20182006M-dTC Topoľčany  
24 Félixová Saša31.10.20182006M-dTC EMPIRE Trnava  
25USPPirohová Dominika31.10.20182006M-dTK Jednotka  
26 Karasová Emma31.10.20182006M-dŠport Park LÚČKY  
27WCKrajmer Karolína31.10.20182006M-dSlávia ŽU Žilina  
28 Mravcová Ema31.10.20182006M-dTK Jednotka  
29 Gonosová Ester31.10.20182006M-dTenisová akadémia Prešov  
30 Koppová Natália31.10.20182006M-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
31 Ferjaková Karin31.10.20182006M-d1.TC Humenné  
32USPČuboňová Lucia31.10.20182006M-dTK HSC Piešťany  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Červencová Lucia30.11.20172005S-dGSM Europe Trenčín 16
2Martinková Michaela31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 19
3Vatrtová Ema30.11.20172005S-dTK Kúpele Piešťany 22
4Feketeová Liliana31.10.20192005S-dTK DRANaM Košice 23
5Vulganová Zuzana31.10.20192005S-dTK 77 Skalica 29
6Slotíková Katrin30.11.20172005S-dTK Nová Dubnica 30
7Gedayová Michaela31.10.20192005S-dTK Slávia SPU Nitra 34
8Polakovičová Adela31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 35
9Mišagová Chiara30.11.20172005S-dTK Matchpoint Trebatice 36
10Moravanská Klára31.10.20192005S-dTK Kúpele Piešťany 38
11Bajusová Sofia30.11.20172005S-dTenisová akadémia Prešov 39
12Mokrá Isabelle Ida31.10.20192005S-dTA M. Ryšavého Bojnice 41
13Babčanová Karolína31.10.20192005S-dTC BASELINE Banská Bystrica 42
14Veličová Nina31.10.20192005S-dTK AS Trenčín 46
15Dušičková Eliška30.11.20172005S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 48
16Košlíková Viktoria Dominika31.10.20192005S-dTK Tennis Classic Bratislava 66
17Pastorková Nastasia Lillian31.03.20182005S-dTK Nová generácia 85
18Branišová Bria31.10.20182005S-dTK BRIA Bratislava 131
19Lapšová Emma31.01.20182005S-dDuTaF Sport Dubnica n/V. 131
20Ivaničová Darina31.10.20182006M-dLTC Leopoldov  
21Šramková Tamara31.10.20182006M-dTK Jednotka  
22Vatlavicová Monika31.10.20182006M-dTK 77 Skalica  
23Šimová Hana31.10.20182006M-dTenis-Bedminton klub D. Lužná  
24Maníková Ema31.10.20182006M-dTK Žilina  
25Konopková Nela31.10.20182006M-dTK Kúpele Piešťany  
26Mĺkva Terézia31.10.20182006M-dTK Kúpele Piešťany  
27Dekanová Vanessa31.10.20182006M-dLTC Leopoldov  
28Kolodžejová Lea31.10.20182006M-dTK Mladosť Košice  
29Kaňovská Diana31.10.20182006M-dTC Topoľčany  
30Košecká Gabriela31.10.20182006M-dTK 77 Skalica  
31Cíferská Linda31.10.20182006M-dTC EMPIRE Trnava  
32Berceliová Emma31.10.20182006M-dTK ŠTK Šamorín  
33Zapletalová Alexandra31.10.20182006M-dLieskovský tenisový klub-LTC  
34Michalčíková Bernadette31.10.20182006M-dTC Topoľčany  
35Vlčáková Sára31.10.20182006M-dTK Kúpele Piešťany  
36Jávorková Karin31.10.20182006M-dTK ŠTK Šamorín  
37Hetešová Sophie31.10.20182006M-dTC EMPIRE Trnava  
38Gajdošechová Silvia31.10.20182006M-dTK Nová generácia  
39Gergičová Alica31.10.20182006M-dLTC Leopoldov  
40Ceperková Kristína31.10.20182006M-dTK ESO Piešťany  
41Demečková Dáša31.10.20182006M-dTK Mladosť Košice  
42Kubalová Nina31.10.20182006M-dDuTaF Sport Dubnica n/V.  
43Kapsdorferová Ema31.10.20182006M-dTK Slávia SPU Nitra  
44Gubík Amanda31.10.20182006M-dMŠO Štúrovo  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Suchá Nina31.12.20172005S-dTK HSC Piešťany 67
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Hallová Ema31.10.20192005S-dTK Slávia SPU Nitra 37
2Herdický Patrícia Zara31.10.20182006M-dTenisová akadémia Prešov  
3Jamrichová Nataša31.10.20182006M-dTC EMPIRE Trnava  
4Janigová Petra31.10.20192005S-dSTC Tennis Academy Púchov 8
5Kalašová Zuzana31.10.20192005S-dTK Mladosť Košice 27
6Kotara Daniela31.01.20182005S-dTenisová akadémia Prešov 21
7Krajčovičová Ashley31.10.20192005S-dLTC Leopoldov 33
8Legátová Lucia31.10.20192005S-dTC 92 Levoča 40
9Mňahončáková Michaela31.12.20172005S-d1.TC Humenné 31
10Mrvová Natália31.10.20192005S-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 28
11Pavlechová Katarína31.10.20192005S-dTK Nová generácia 26
12Slivová Katarína31.10.20182006M-dTennis club Veľké Kostoľany  
13Štvrtecká Silvia31.12.20172005S-dTK 77 Skalica 114
14Supeková Janine30.11.20172005S-dTK ASICS Trenčín 65
15Svitková Sofia31.10.20192005S-dTK Raketa 18


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk