' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Názov turnaja:ODEMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4,Púchov 020 01
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Herculan TC
Vrchný rozhodca:Luhový Ivan (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Lazorová Angela (A3)   
Termín od:17.12.2016 Termín do:19.12.2016
Kontakt:Martina Chovancová
Kontakt tel.:byt - 0918646129, dv. - 0948816270, fax - 0424631818, mobil - 0918646129,
Kontakt e-mail:martina@sportcentrumpuchov.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-16.12.2016 10:00SsTZ

Poznámky:

  Rozpisspráva
VR: Ivan Luhový, ZVR: Angela Lazorová

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Jakub Chovanec 
   17.12.2016 11:15
2. BYE 
 
3. Samuel Juriga 
   17.12.2016 11:15
4. BYE 
 
5. Tomáš Kucharčík 
   17.12.2016 09:00
6. Ramon Tarač 
 
7. (5-8)Šimon Papuščák 
   17.12.2016 11:15
8. BYE 
 
9. (3-4)Adam Ondrášik 
   17.12.2016 11:15
10. BYE 
 
11. Jakub Medveď 
   17.12.2016 09:00
12. Marek Vaco 
 
13. Michal Trnečka 
   17.12.2016 09:00
14. Samuel Melaga 
 
15. BYE 
   17.12.2016 12:30
16. (5-8)Boris Daňuš 
 
17. BYE 
   17.12.2016 12:30
18. (5-8)Samuel Mihalda 
 
19. Timon Sirota 
   17.12.2016 10:00
20. Tomáš Jasenák 
 
21. Jakub Kladivík 
   17.12.2016 10:00
22. Marek Klanduch 
 
23. BYE 
   17.12.2016 12:30
24. (3-4)Rastislav Kubovič 
 
25. BYE 
   17.12.2016 13:45
26. (5-8)Andrej Kompiš 
 
27. Samuel Krnáč 
   17.12.2016 10:00
28. Nicolas Vrtiel 
 
29. BYE 
   17.12.2016 13:45
30. Martin Puskeiler 
 
31. BYE 
   17.12.2016 13:45
32. (2)Oliver Pivník 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chovanec J.  Papuščák Š. 
   17.12.2016
2. BYE 
 
3. Jasenák T.  Vaco M. 
   17.12.2016
4. Medveď J.  Melaga S. 
 
5. Klanduch M.  Krnáč S. 
   17.12.2016
6. Kompiš A.  Pivník O. 
 
7. Kladivík J.  Vrtiel N. 
   17.12.2016
8. (2)Ondrášik A.  Kubovič R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chovanec Jakub31.10.20192005S-chOZ ŠK Odema Púchov 7
2 Pivník Oliver31.10.20192005S-chŠK Progress Rimavská Sobota 11
3 Ondrášik Adam31.10.20192005S-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
4 Kubovič Rastislav31.12.20172005S-chTK Raketa 15
5 Papuščák Šimon31.10.20192005S-chTKM Martin 17
6 Kompiš Andrej31.10.20192005S-chTK Žilina 20
7 Daňuš Boris30.11.20172005S-chTA Rimavská Sobota 21
8 Mihalda Samuel31.03.20182005S-chTK Kysucké Nové Mesto 31
9 Krnáč Samuel31.12.20172005S-chLieskovský tenisový klub-LTC 52
10USPKucharčík Tomáš31.03.20182005S-chTK Žilina 75
11 Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen  
12 Juriga Samuel31.10.20182006M-chGSM Europe Trenčín  
13 Vrtiel Nicolas31.10.20182006M-chTK Baník Prievidza  
14 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
15 Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
16 Tarač Ramon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
17 Jasenák Tomáš31.10.20182006M-chTK Ladomerská Vieska  
18 Klanduch Marek31.10.20182006M-chTop tennis academy Zvolen  
19USPTrnečka Michal31.10.20182006M-chLTK Liptovský Mikuláš  
20 Puskeiler Martin31.10.20182006M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
21 Sirota Timon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
22 Vaco Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Matula Jakub31.10.20182006M-chTK Vrútky  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk