' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110043 - TK Junior Trebišov
Názov turnaja:TREBIŠOV CUP 2016
Miesto konania (adresa dvorcov):Varichovská 4013, pri zimnom stadione
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Samoši Peter (C)   
Termín od:23.07.2016 Termín do:25.07.2016
Kontakt:MUDr. Milan Béreš
Kontakt tel.:mobil - 0905854727,
Kontakt e-mail:milanbe555@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 07. 2016 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
muži3216-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Peter Samoši

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Baláž 
   23.07.2016
2. BYE 
 
3. Vojtech Matús 
   23.07.2016
4. BYE 
 
5. Marcel Buchala 
   23.07.2016
6. Stanislav Stebila 
 
7. Filip Húšťava 
   23.07.2016
8. BYE 
 
9. (3-4)Martin Ferenc 
   23.07.2016
10. BYE 
 
11. Lukáš Pavur 
   23.07.2016
12. BYE 
 
13. Daniel Minárik 
   23.07.2016
14. BYE 
 
15. BYE 
   23.07.2016
16. Michal Lovas 
 
17. BYE 
   23.07.2016
18. Gabriel Smolka 
 
19. BYE 
   23.07.2016
20. Jakub Polák 
 
21. BYE 
   23.07.2016
22. Jozef Sulaček 
 
23. BYE 
   23.07.2016
24. (3-4)Štefan Ďurika 
 
25. BYE 
   23.07.2016
26. Martin Bodnár 
 
27. BYE 
   23.07.2016
28. Radovan Mihalovič 
 
29. BYE 
   23.07.2016
30. Peter Baláž 
 
31. BYE 
   23.07.2016
32. (2)Denis Kičiň 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kičiň D.  Ferenc M. 
   23.07.2016
2. BYE 
 
3. Ďurika Š.  Stebila S. 
   23.07.2016
4. Baláž M.  Baláž P. 
 
5. Minárik D.  Lovas M. 
   23.07.2016
6. Mihalovič R.  Polák J. 
 
7. Sulaček J.  Húšťava F. 
   23.07.2016
8. (2)Smolka G.  Matús V. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Baláž Matej31.10.20211988MTC Slávia UPJŠ Košice 88
2 Kičiň Denis31.10.20201996MTK Progres Prešov 187
3 Ferenc Martin30.09.2017 !!!1997MTK Profitennis Academy Prešov 235
4 Ďurika Štefan31.10.20201981SM 40MTC Snina 291
5USPBuchala Marcel31.10.20211973SM 45TK DRANaM Košice 340
6 Smolka Gabriel31.10.20201979SM 40MTC Snina 364
7 Minárik Daniel31.10.20211998MTK Slavoj Deva Trebišov 568
8 Polák Jakub31.10.20201999MTK Slavoj Deva Trebišov 568
9 Húšťava Filip31.10.20211999MTK Elán Veľký Krtíš 641
10 Sulaček Jozef31.10.20201992MTK Elán Veľký Krtíš 641
11 Matús Vojtech31.10.20201966SM 55MTC Snina 641
12 Pavur Lukáš31.10.20201998MTC Slávia UPJŠ Košice 641
13 Lovas Michal31.10.20211996MTK Slavoj Deva Trebišov 641
14 Bodnár Martin31.10.2019 !!!1997MVýchodoslovenský tenisový zväz  
15 Mihalovič Radovan31.10.20211990MTK Slavoj Deva Trebišov  
16 Baláž Peter31.10.20211947SM 70TC Slávia UPJŠ Košice  
17 Stebila Stanislav31.10.2019 !!!1977SM 40MTC Snina  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Liško Denis04. 12. 20151994MTK DRANaM Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1László Vladimír19. 07. 2016 09:061986SM 35TK Mladosť Košice 427
2Žolna Vratko14. 07. 2016 09:081999MTJT Michalovce 340


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk