www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:BIRELL CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:02.07.2016 Termín do:06.07.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 07. 2016 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
ženy3216-neurčené
muži4824-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Patrik Jančovič 
   02.07.2016
2. BYE 
 
3. Peter Nováček 
   02.07.2016
4. BYE 
 
5. Oclandio Siqueira 
   02.07.2016
6. Ladislav Bujňák 
 
7. Lukáš Pavur 
   02.07.2016
8. BYE 
 
9. (3-4)Dominik Šproch 
   02.07.2016
10. BYE 
 
11. Róbert Šilon 
   02.07.2016
12. BYE 
 
13. Matej Baláž 
   02.07.2016
14. BYE 
 
15. BYE 
   02.07.2016
16. Marián Tokár 
 
17. BYE 
   02.07.2016
18. Simon Žáček 
 
19. BYE 
   02.07.2016
20. Jakub Krajčír 
 
21. BYE 
   02.07.2016
22. Vladimír Procházka 
 
23. BYE 
   02.07.2016
24. (3-4)Jakub Lehet 
 
25. BYE 
   02.07.2016
26. Samuel Adásek 
 
27. BYE 
   02.07.2016
28. Denis Kičiň 
 
29. BYE 
   02.07.2016
30. Matúš Hadidom 
 
31. BYE 
   02.07.2016
32. (2)René Mesiar 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jančovič Patrik31.10.20211996MTC DRACI Matúškovo 19
2 Mesiar René31.10.2020 !!!1997MMŠK Poprad-Tatry 33
3 Lehet Jakub31.10.20211996MTK Progres Prešov 46
4 Šproch Dominik31.10.2020 !!!1993MMŠK Poprad-Tatry 70
5 Baláž Matej31.10.20211988MTC Slávia UPJŠ Košice 88
6 Nováček Peter31.10.20211996MTK Pro Set Bratislava 120
7 Bujňák Ladislav31.10.20221993MTenisová akadémia Prešov 176
8 Kičiň Denis31.10.20221996MTK Progres Prešov 187
9 Hadidom Matúš31.10.20221999MTK 1901 Spišská Nová Ves 238
10 Adásek Samuel31.10.2020 !!!1999MTK 1901 Spišská Nová Ves 301
11 Tokár Marián31.10.20211985SM 35TC 92 Levoča 444
12 Procházka Vladimír31.10.20211984SM 35TC 92 Levoča 568
13 Pavur Lukáš31.10.20221998MTC Slávia UPJŠ Košice 641
14 Krajčír Jakub31.10.2020 !!!1998MTC Moravský Svätý Ján 641
15 Siqueira Oclandio31.10.2020 !!!1969SM 50TK HSC Piešťany  
16 Žáček Simon31.10.2018 !!!1998MTK Slávia STU Bratislava  
17 Šilon Róbert31.10.2019 !!!1990MMŠK Poprad-Tatry  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Liško Denis04. 12. 20151994MTK DRANaM Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Carrington Edwin Patrick27. 06. 2016 09:431999MTK Pro Set Bratislava 138
2Gajdica Alex02. 07. 2016 08:481997MTK LOVE 4 tennis Bratislava 340
3Glváč Andrej29. 06. 2016 14:241997MTK Inter Bratislava 40
4Hric Ivan30. 06. 2016 21:481994MTC BASELINE Banská Bystrica 18
5Janoška Lukáš14. 06. 2016 18:091991MTenisová akadémia Prešov 16
6Kapasný Tomáš30. 06. 2016 23:461993MTC Slávia UPJŠ Košice 271
7Kohajda Tomáš17. 03. 2016 07:231995MTK Pro Set Bratislava 481
8Páleš Phillippe Frederic M.01. 07. 2016 06:201995MTK Baník Prievidza 39
9Salgó Kristián Andrej12. 06. 2016 10:401997MTK Ellite Team Nové Zámky 40
10Sojka Filip14. 03. 2016 14:161998MTK Slávia STU Bratislava 76
11Vido Matej28. 06. 2016 20:111995MTK Kúpele Piešťany 71
12Žolna Vratko28. 06. 2016 12:261999MTJT Michalovce 340


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk