' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:3 APOŠTOLI CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:06.08.2016 Termín do:08.08.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 08. 2016 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky2412-neurčené
starší žiaci2412-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Viktória Pěčová 
   06.08.2016
2. BYE 
 
3. Terézia Perháčová 
   06.08.2016
4. Katarína Komarová 
 
5. (3-4)Katarína Eštoková 
   06.08.2016
6. Zoana Muránská 
 
7. Emma Špačková 
   06.08.2016
8. Daniela Kotara 
 
9. Viktória Fedáková 
   06.08.2016
10. Miroslava Svatošová 
 
11. BYE 
   06.08.2016
12. (3-4)Tamara Bigošová 
 
13. Ivana Grešová 
   06.08.2016
14. Zuzana Trebuňová 
 
15. BYE 
   06.08.2016
16. (2)Viktória Juhászová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Eštoková K.  Pěčová V. 
   06.08.2016
2. BYE 
 
3. Juhászová V.  Svatošová M. 
   06.08.2016
4. Fedáková V.  Komarová K. 
 
5. Kotara D.  Perháčová T. 
   06.08.2016
6. Špačková E.  Trebuňová Z. 
 
7. BYE 
   06.08.2016
8. (2)Bigošová T.  Muránská Z. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Pěčová Viktória31.10.20202002D-dTK F1 Poprad 27
2 Juhászová Viktória31.10.20202002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 46
3 Eštoková Katarína31.12.2017 !!!2002D-dTenis Komplex Košice 56
4 Bigošová Tamara31.10.2018 !!!2002D-dTC 92 Levoča 65
5 Muránská Zoana31.10.20212003D-dTK 1901 Spišská Nová Ves 82
6 Grešová Ivana31.10.20202004D-dMŠK Poprad-Tatry 91
7 Špačková Emma31.10.20202004D-dTK AS Trenčín 149
8 Perháčová Terézia31.10.20202004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 203
9 Fedáková Viktória31.10.20212005D-dTC 92 Levoča  
10 Kotara Daniela31.10.2019 !!!2005D-dTenisová akadémia Prešov  
11 Svatošová Miroslava31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
12 Trebuňová Zuzana31.10.20212004D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
13 Komarová Katarína31.10.2019 !!!2005D-dTC 92 Levoča  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balus Irina30. 01. 2016 15:532005D-dTC BASELINE Banská Bystrica  
2Gombitová Alexandra05. 07. 2016 21:532004D-dTenisová akadémia Prešov  
3Gombitová Ivana05. 07. 2016 21:552004D-dTenisová akadémia Prešov  
4Molnárová Vanesa04. 08. 2016 14:012002D-d1.TK Rožňava 168
5Pritchard Rachel Louise04. 08. 2016 09:332003D-dTK Progres Prešov 138
6Šaranová Lillian03. 08. 2016 17:002004D-dTK Slovan Bratislava 203
7Šarinová Sára23. 06. 2016 21:252005D-dTenisová akadémia Prešov  
8Storošková Antónia28. 07. 2016 14:162003D-dTK Dargov  
9Timková Tamara01. 08. 2016 13:342003D-dTenisová akadémia Prešov 203


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk