www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:3 APOŠTOLI CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:06.08.2016 Termín do:08.08.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 08. 2016 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky2412-neurčené
starší žiaci2412-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Roman Mojto 
   06.08.2016
2. BYE 
 
3. Martin Dráb 
   06.08.2016
4. BYE 
 
5. Šimon Petrík 
   06.08.2016
6. Pavol Čech 
 
7. Adam Majorský 
   06.08.2016
8. BYE 
 
9. (3-4)Samuel Mojto 
   06.08.2016
10. BYE 
 
11. Tadeáš Bajus 
   06.08.2016
12. BYE 
 
13. Maroš Petrík 
   06.08.2016
14. BYE 
 
15. BYE 
   06.08.2016
16. Martin Drusa 
 
17. BYE 
   06.08.2016
18. Kristián Jakub Novák 
 
19. BYE 
   06.08.2016
20. Michal Hollý 
 
21. BYE 
   06.08.2016
22. Alexander Žiga 
 
23. BYE 
   06.08.2016
24. (3-4)Pavol Németh 
 
25. BYE 
   06.08.2016
26. Richard Bottlik 
 
27. Daniel Dunaj 
   06.08.2016
28. Adam Lupták 
 
29. BYE 
   06.08.2016
30. Tomáš Gimera 
 
31. BYE 
   06.08.2016
32. (2)Samuel Stolárik 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Mojto Roman31.10.20212002D-chTK Slávia SPU Nitra 59
2 Stolárik Samuel31.10.20202004D-chMŠK Poprad-Tatry 81
3 Mojto Samuel31.10.2019 !!!2003D-chTK Slávia SPU Nitra 95
4 Németh Pavol31.10.2018 !!!2004D-chTJT Michalovce 95
5 Petrík Maroš31.10.20202004D-chTC 92 Levoča 103
6 Petrík Šimon31.10.2019 !!!2003D-chTC 92 Levoča 107
7 Bajus Tadeáš31.10.20202003D-chTenisová akadémia Prešov 131
8 Hollý Michal31.10.2018 !!!2002D-chTK F1 Poprad 143
9 Drusa Martin31.10.20202004D-chTC 92 Levoča 165
10 Lupták Adam31.10.20202002D-chMŠK Poprad-Tatry 178
11 Dunaj Daniel31.10.2018 !!!2004D-chTenisová akadémia Prešov 178
12 Dráb Martin31.10.20212003D-chTKM Betliar  
13 Gimera Tomáš31.10.2019 !!!2003D-chTK GSM Prešov  
14 Žiga Alexander31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Majorský Adam31.10.20202004D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
16 Novák Kristián Jakub31.10.20212005D-chTenisová akadémia Prešov  
17 Čech Pavol30.11.2017 !!!2005D-chTC 92 Levoča  
18USPBottlik Richard31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Filípek Alexander11. 05. 2016 12:292003D-chVTC Pezinok 75
2Heligman Adam21. 07. 2016 16:462002D-chTK Mladosť Košice 60
3Hudák Max05. 08. 2016 06:162003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 75
4Ingvorsen Sebastián01. 07. 2016 13:402003D-chTK Ružomberok 118
5Kožiak Martin03. 08. 2016 14:512003D-chTK Mladosť Košice 170
6Naď Peter04. 08. 2016 10:542004D-chTK Mladosť Košice 66
7Pafko Daniel07. 08. 2016 08:382003D-chŠTK Poprad Veľká  
8Smoleňák Hugo31. 07. 2016 14:552004D-chMŠK Poprad-Tatry 151
9Stanko Simon13. 07. 2016 12:372002D-chTK Mladosť Košice 22
10Trejbal Filip05. 08. 2016 14:332003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 84


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk