www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:MÄSPOMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:20.08.2016 Termín do:22.08.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 08. 2016 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-neurčené
starší žiaci3216-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Viktória Pěčová 
   20.08.2016
2. BYE 
 
3. Rachel Louise Pritchard 
   20.08.2016
4. BYE 
 
5. (3-4)Tamara Bigošová 
   20.08.2016
6. BYE 
 
7. Renáta Kačalová 
   20.08.2016
8. Júlia Pjataková 
 
9. Ester Szaniszlová 
   20.08.2016
10. Ema Puškárová 
 
11. BYE 
   20.08.2016
12. (3-4)Ivana Grešová 
 
13. BYE 
   20.08.2016
14. Stela Čopianová 
 
15. BYE 
   20.08.2016
16. (2)Paula Barillová 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Pěčová Viktória31.10.20202002D-dTK F1 Poprad 27
2 Barillová Paula31.10.20202002D-dMŠK Poprad-Tatry 34
3 Bigošová Tamara31.10.2018 !!!2002D-dTC 92 Levoča 65
4 Grešová Ivana31.10.20202004D-dMŠK Poprad-Tatry 91
5 Kačalová Renáta31.10.20202002D-dTK GSM Prešov 106
6 Puškárová Ema31.10.20202002D-dTC 92 Levoča 113
7 Pritchard Rachel Louise31.10.20212003D-dTK Progres Prešov 138
8 Pjataková Júlia31.03.2018 !!!2003D-dTC 92 Levoča 192
9 Szaniszlová Ester31.10.2018 !!!2004D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
10 Čopianová Stela31.10.20202003D-dMŠK Poprad-Tatry  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balus Irina05. 05. 2016 16:512005D-dTC BASELINE Banská Bystrica  
2Ferencová Veronika18. 08. 2016 21:412002D-dTenisová akadémia Prešov 48
3Gombitová Alexandra07. 08. 2016 10:012004D-dTenisová akadémia Prešov  
4Gombitová Ivana07. 08. 2016 10:042004D-dTenisová akadémia Prešov  
5Knapová Tamara13. 08. 2016 23:202002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 33
6Kotara Daniela14. 08. 2016 21:002005D-dTenisová akadémia Prešov  
7Muránská Zoana19. 08. 2016 09:092003D-dTK 1901 Spišská Nová Ves 82
8Šaranová Lillian18. 08. 2016 15:352004D-dTK Slovan Bratislava 203
9Šarinová Sára12. 08. 2016 09:382005D-dTenisová akadémia Prešov  
10Svatošová Miroslava17. 08. 2016 22:282005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
11Trebuňová Zuzana19. 08. 2016 14:352004D-dTC Slávia UPJŠ Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk