' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:MÄSPOMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:20.08.2016 Termín do:22.08.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 08. 2016 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-neurčené
starší žiaci3216-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Dušan Baranec 
   20.08.2016
2. BYE 
 
3. Daniel Jergič 
   20.08.2016
4. BYE 
 
5. Pavol Németh 
   20.08.2016
6. Matúš Piovarči 
 
7. (5-8)Filip Trejbal 
   20.08.2016
8. BYE 
 
9. (3-4)Pavel Keľo 
   20.08.2016
10. BYE 
 
11. Maroš Petrík 
   20.08.2016
12. František Futej 
 
13. Šimon Petrík 
   20.08.2016
14. Alexander Lichý 
 
15. BYE 
   20.08.2016
16. (5-8)Milan Mareček 
 
17. BYE 
   20.08.2016
18. (5-8)Samuel Stolárik 
 
19. Adam Nováček 
   20.08.2016
20. Viliam Kopaničák 
 
21. Sebastián Ingvorsen 
   20.08.2016
22. Martin Dráb 
 
23. BYE 
   20.08.2016
24. (3-4)Pavol Dráb 
 
25. BYE 
   20.08.2016
26. (5-8)Ján Mareček 
 
27. Miroslav Nováček 
   20.08.2016
28. Martin Kožiak 
 
29. Michal Kaprálik 
   20.08.2016
30. Michal Hollý 
 
31. BYE 
   20.08.2016
32. (2)Patrik Palenčár 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Palenčár P.  Baranec D. 
   20.08.2016
2. Nováček A.  Nováček M. 
 
3. Mareček J.  Mareček M. 
   20.08.2016
4. Trejbal F.  Németh P. 
 
5. Kopaničák V.  Kožiak M. 
   20.08.2016
6. Petrík Š.  Petrík M. 
 
7. Stolárik S.  Jergič D. 
   20.08.2016
8. (2)Keľo P.  Dráb P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Baranec Dušan31.10.20212003D-chTC EMPIRE Trnava 33
2 Palenčár Patrik31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 49
3 Keľo Pavel31.10.20212003D-chTA Rimavská Sobota 50
4 Dráb Pavol31.10.2019 !!!2003D-chTenisová akadémia Prešov 53
5 Stolárik Samuel31.10.20202004D-chMŠK Poprad-Tatry 81
6 Trejbal Filip31.10.2019 !!!2003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 84
7 Mareček Ján31.10.2018 !!!2002D-chTK Svit 90
8 Mareček Milan31.10.20202002D-chTK Svit 93
9 Németh Pavol31.10.2018 !!!2004D-chTJT Michalovce 95
10 Jergič Daniel31.10.20212003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 97
11 Petrík Maroš31.10.20202004D-chTC 92 Levoča 103
12 Petrík Šimon31.10.2019 !!!2003D-chTC 92 Levoča 107
13 Ingvorsen Sebastián31.10.2019 !!!2003D-chTK Ružomberok 118
14 Kopaničák Viliam31.03.2018 !!!2003D-chTC 92 Levoča 125
15 Hollý Michal31.10.2018 !!!2002D-chTK F1 Poprad 143
16 Kožiak Martin31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice 170
17 Dráb Martin31.10.20212003D-chTKM Betliar  
18 Piovarči Matúš28.02.2018 !!!2003D-chLTK Liptovský Mikuláš  
19 Kaprálik Michal31.10.20202004D-chTC TALENT Bratislava  
20 Nováček Miroslav30.06.2018 !!!2003D-chTK Čingov 2008 Smižany  
21 Nováček Adam31.10.20202005D-chTK Čingov 2008 Smižany  
22 Lichý Alexander31.10.2019 !!!2005D-chMŠK Poprad-Tatry  
23 Futej František31.10.2018 !!!2003D-chTJ Slavoj Veľký Šariš  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bajus Tadeáš18. 08. 2016 21:292003D-chTenisová akadémia Prešov 131
2Čurlej Michal04. 08. 2016 08:042004D-chTK Žilina 67
3Heligman Adam18. 08. 2016 14:182002D-chTK Mladosť Košice 60
4Hudák Max15. 08. 2016 08:502003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 75
5Kirkov Mário14. 08. 2016 17:592004D-chTenisová akadémia Prešov 143
6Naď Peter04. 08. 2016 10:552004D-chTK Mladosť Košice 66
7Pafko Daniel18. 08. 2016 21:072003D-chŠTK Poprad Veľká  
8Smoleňák Hugo31. 07. 2016 14:572004D-chMŠK Poprad-Tatry 151
9Stanko Simon13. 07. 2016 12:382002D-chTK Mladosť Košice 22
10Tarhanič Matej15. 08. 2016 08:292003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 79
11Žiga Alexander07. 08. 2016 17:452003D-chTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk