' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:SPIŠMARKET CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Spišská Nová Ves, Jánskeho 1
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:17.09.2016 Termín do:20.09.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 09. 2016 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-neurčené
starší žiaci4824-neurčené

Poznámky:

Upozorňujeme na zmenu usporiadateľa a miesta konania (pôvodne TK Tatran 2007 Prešov, Nábrežná 5). 
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Miloš Karol 
   17.09.2016
2. BYE 
 
3. Michal Ferenc 
   17.09.2016
4. BYE 
 
5. Pavol Németh 
   17.09.2016
6. Miroslav Nováček 
 
7. (9-16)Roland Hlaváč 
   17.09.2016
8. BYE 
 
9. (9-16)Pavel Keľo 
   17.09.2016
10. BYE 
 
11. Sebastián Jonáš Safko 
   17.09.2016
12. Milan Mareček 
 
13. Peter Naď 
   17.09.2016
14. Šimon Petrík 
 
15. (5-8)Alfréd Almási 
   17.09.2016
16. BYE 
 
17. (3-4)Martin Gibala 
   17.09.2016
18. BYE 
 
19. Martin Dráb 
   17.09.2016
20. BYE 
 
21. Maroš Petrík 
   17.09.2016
22. Filip Trejbal 
 
23. (9-16)Pavol Dráb 
   17.09.2016
24. BYE 
 
25. (9-16)Marko Hajduch 
   17.09.2016
26. BYE 
 
27. Mário Kirkov 
   17.09.2016
28. Martin Kožiak 
 
29. Hugo Smoleňák 
   17.09.2016
30. BYE 
 
31. BYE 
   17.09.2016
32. (5-8)Dušan Baranec 
 
33. BYE 
   17.09.2016
34. (5-8)Peter Kučera 
 
35. Matej Tarhanič 
   17.09.2016
36. Max Hudák 
 
37. Samuel Stolárik 
   17.09.2016
38. Adam Heligman 
 
39. BYE 
   17.09.2016
40. (9-16)Patrik Palenčár 
 
41. BYE 
   17.09.2016
42. (9-16)Igor Németh 
 
43. Ivo Verčík 
   17.09.2016
44. Adam Lupták 
 
45. BYE 
   17.09.2016
46. Alexander Lichý 
 
47. BYE 
   17.09.2016
48. (3-4)Simon Stanko 
 
49. BYE 
   17.09.2016
50. (5-8)Jakub Krošlák 
 
51. Ján Mareček 
   17.09.2016
52. Tomáš Gimera 
 
53. Richard Bebjak 
   17.09.2016
54. Karol Vlčko 
 
55. BYE 
   17.09.2016
56. (9-16)Kevin Potaš 
 
57. BYE 
   17.09.2016
58. (9-16)Daniel Karas 
 
59. Sebastián Ingvorsen 
   17.09.2016
60. Adam Majorský 
 
61. BYE 
   17.09.2016
62. Jakub Ševčík 
 
63. BYE 
   17.09.2016
64. (2)Matej Gálik 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Krošlák J.  Karol M. 
   17.09.2016
2. BYE 
 
3. Palenčár P.  Verčík I. 
   17.09.2016
4. BYE 
 
5. Keľo P.  Dráb P. 
   17.09.2016
6. Németh I.  Gimera T. 
 
7. Lupták A.  Stolárik S. 
   17.09.2016
8. BYE 
 
9. (3-4)Stanko S.  Hlaváč R. 
   17.09.2016
10. BYE 
 
11. Majorský A.  Hudák M. 
   17.09.2016
12. BYE 
 
13. Potaš K.  Almási A. 
   17.09.2016
14. BYE 
 
15. BYE 
   17.09.2016
16. Németh P.  Trejbal F. 
 
17. BYE 
   17.09.2016
18. Petrík M.  Petrík Š. 
 
19. BYE 
   17.09.2016
20. Safko S.  Tarhanič M. 
 
21. BYE 
   17.09.2016
22. Kirkov M.  Heligman A. 
 
23. BYE 
   17.09.2016
24. (3-4)Hajduch M.  Baranec D. 
 
25. BYE 
   17.09.2016
26. Ševčík J.  Smoleňák H. 
 
27. BYE 
   17.09.2016
28. Vlčko K.  Naď P. 
 
29. BYE 
   17.09.2016
30. Lichý A.  Ferenc M. 
 
31. BYE 
   17.09.2016
32. (2)Gibala M.  Kučera P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Karol Miloš31.10.20202002D-chTKM - Tenisový klub Madunice 9
2 Gálik Matej31.10.20202002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 10
3 Gibala Martin31.10.20202002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 18
4 Stanko Simon31.10.2018 !!!2002D-chTK Mladosť Košice 22
5 Almási Alfréd31.10.20212003D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 28
6 Kučera Peter31.10.20212003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 29
7USPKrošlák Jakub31.10.2019 !!!2003D-chTK Slávia STU Bratislava 30
8 Baranec Dušan31.10.20212003D-chTC EMPIRE Trnava 33
9 Karas Daniel31.10.20212003D-chTK GSM Prešov 34
10STZHlaváč Roland31.10.20202002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 40
11 Hajduch Marko31.10.20212003D-chTK Inter Bratislava 43
12 Palenčár Patrik31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 49
13 Keľo Pavel31.10.20212003D-chTA Rimavská Sobota 50
14 Németh Igor31.10.20212003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 52
15 Dráb Pavol31.10.2019 !!!2003D-chTenisová akadémia Prešov 53
16 Potaš Kevin31.10.20212003D-chTenisová akadémia Prešov 57
17 Heligman Adam31.10.2018 !!!2002D-chTK Mladosť Košice 60
18 Verčík Ivo31.10.20212003D-chTK Žilina 64
19 Naď Peter31.10.20202004D-chTK Mladosť Košice 66
20 Hudák Max31.10.20212003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 75
21 Tarhanič Matej31.10.2019 !!!2003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 79
22 Stolárik Samuel31.10.20202004D-chMŠK Poprad-Tatry 81
23 Bebjak Richard31.10.2019 !!!2003D-chGSM Europe Trenčín 84
24 Trejbal Filip31.10.2019 !!!2003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 84
25 Mareček Ján31.10.2018 !!!2002D-chTK Svit 90
26 Vlčko Karol31.10.20202004D-chTK Nová Dubnica 91
27 Mareček Milan31.10.20202002D-chTK Svit 93
28 Németh Pavol31.10.2018 !!!2004D-chTJT Michalovce 95
29 Petrík Maroš31.10.20202004D-chTC 92 Levoča 103
30 Petrík Šimon31.10.2019 !!!2003D-chTC 92 Levoča 107
31 Ševčík Jakub31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 110
32 Ingvorsen Sebastián31.10.2019 !!!2003D-chTK Ružomberok 118
33 Kirkov Mário31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 143
34USPFerenc Michal31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 151
35 Smoleňák Hugo31.10.20202004D-chMŠK Poprad-Tatry 151
36 Kožiak Martin31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice 170
37USPLupták Adam31.10.20202002D-chMŠK Poprad-Tatry 178
38STZMajorský Adam31.10.20202004D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
39USPLichý Alexander31.10.2019 !!!2005D-chMŠK Poprad-Tatry  
40STZNováček Miroslav30.06.2018 !!!2003D-chTK Čingov 2008 Smižany  
41STZGimera Tomáš31.10.2019 !!!2003D-chTK GSM Prešov  
42STZDráb Martin31.10.20212003D-chTKM Betliar  
43USPSafko Sebastián Jonáš31.10.20212005D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Belák Michal15. 09. 2016 20:192003D-chTKM Martin 136
2Černák Andrej06. 09. 2016 20:512003D-chTK Slovan Bratislava 178
3Čurlej Michal14. 09. 2016 11:232004D-chTK Žilina 67
4Daniška Dávid17. 09. 2016 08:202003D-chTennis club Veľké Kostoľany 81
5Dao Dung Em Oliver11. 09. 2016 17:282003D-chTK Slávia STU Bratislava 41
6Frič Róbert09. 09. 2016 12:362002D-chTenisová akadémia Prešov 24
7Gajdoš Adam10. 09. 2016 19:542002D-chTK Slovan Bratislava 20
8Habodász Adam08. 09. 2016 09:572002D-chTK Slovan Bratislava 12
9Jergič Daniel15. 09. 2016 19:442003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 97
10Jobus Miroslav18. 09. 2016 08:422002D-chTK 77 Skalica 138
11Kopál Adrián16. 09. 2016 07:122002D-chTK Kúpele Piešťany 6
12Koudela Šimon11. 09. 2016 18:402003D-chBenet LTC Bytča 79
13Krajčí Michal16. 09. 2016 05:092005D-chTK Mladosť Košice  
14Lazarčík Markus16. 09. 2016 07:492005D-chTK Slovan Bratislava  
15Lovecký Jakub02. 08. 2016 09:452002D-chTK Slávia STU Bratislava 13
16Marošík Norbert14. 09. 2016 20:372004D-chLieskovský tenisový klub-LTC 44
17Michalik Radovan15. 09. 2016 17:222003D-chTK Mladosť Košice 26
18Nováček Adam16. 09. 2016 16:362005D-chTK Čingov 2008 Smižany  
19Novanský Michal14. 09. 2016 22:572002D-chOZ Slávia Trnava 3
20Pokorný Lukáš15. 09. 2016 22:372002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 4
21Privara Peter Benjamín14. 09. 2016 13:202004D-chTC EMPIRE Trnava 42
22Sedliak Šimon16. 09. 2016 08:072002D-chLieskovský tenisový klub-LTC 11
23Semančík Filip15. 09. 2016 23:042004D-chTK Slovan Bratislava 100
24Šimák Adam16. 09. 2016 22:072004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 122
25Slovík Sasha15. 09. 2016 22:402002D-chTK TENNis FUN B.Bystrica 21
26Šramko Marcel13. 09. 2016 22:052003D-chTK Slávia STU Bratislava 71
27Sura Ivan14. 09. 2016 20:152002D-chTK Mladosť Košice 17
28Valent Stanislav05. 09. 2016 16:432002D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 5
29Žilkay Filip15. 09. 2016 22:292003D-chTC EMPIRE Trnava 14


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk