' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:MAJSTROVSTVÁ VÝCHODOSLOVENSKÉHO REGIÓNU
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Spišská Nová Ves, Jánskeho 1
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Procházka Vladimír (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Ogurčáková Martina (B)   
Termín od:14.05.2016 Termín do:17.05.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 05. 2016 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-neurčené
starší žiaci4824-neurčené

Poznámky:

Upozorňujeme na zmenu usporiadateľa a miesta konania (pôvodne TK Tatran 2007 Prešov, Nábrežná 5).
správa
VR: Vladimír Procházka, ZVR: Martina Ogurčáková

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Yvonna Žuffová 
   14.05.2016
2. BYE 
 
3. Sára Kandravá 
   14.05.2016
4. Alexandra Gombitová 
 
5. Soňa Petnuchová 
   14.05.2016
6. Tamara Timková 
 
7. Martina Smoleňová 
   14.05.2016
8. (5-8)Viktória Pěčová 
 
9. (3-4)Ema Potočňáková 
   14.05.2016
10. Ivana Gombitová 
 
11. Vanesa Molnárová 
   14.05.2016
12. Tamara Bigošová 
 
13. Sára Šarinová 
   14.05.2016
14. Viktória Juhászová 
 
15. Zoana Muránská 
   14.05.2016
16. (5-8)Tamara Knapová 
 
17. (5-8)Sophia Sara Šafárová 
   14.05.2016
18. Ema Kolesárová 
 
19. Rachel Louise Pritchard 
   14.05.2016
20. Liliana Feketeová 
 
21. Kristína Straková 
   14.05.2016
22. Miroslava Svatošová 
 
23. BYE 
   14.05.2016
24. (3-4)Sandra Lukáčová 
 
25. (5-8)Paula Barillová 
   14.05.2016
26. Daniela Zaicová 
 
27. Tamara Petnuchová 
   14.05.2016
28. Simona Jedličková 
 
29. Veronika Ferencová 
   14.05.2016
30. Sofia Štefániková 
 
31. BYE 
   14.05.2016
32. (2)Laura Bérešová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Žuffová Y.  Lukáčová S. 
   14.05.2016
2. BYE 
 
3. Muránská Z.  Bigošová T. 
   14.05.2016
4. BYE 
 
5. (3-4)Pěčová V.  Barillová P. 
   14.05.2016
6. BYE 
 
7. Petnuchová S.  Zaicová D. 
   14.05.2016
8. Svatošová M.  Feketeová L. 
 
9. Smoleňová M.  Juhászová V. 
   14.05.2016
10. Pritchard R.  Timková T. 
 
11. BYE 
   14.05.2016
12. (3-4)Potočňáková E.  Knapová T. 
 
13. Ferencová V.  Šarinová S. 
   14.05.2016
14. Gombitová I.  Gombitová A. 
 
15. BYE 
   14.05.2016
16. (2)Šafárová S.  Bérešová L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Žuffová Yvonna31.10.20202002D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 7
2 Bérešová Laura31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 10
3 Potočňáková Ema31.10.20202002D-dTK GSM Prešov 16
4 Lukáčová Sandra31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 22
5 Šafárová Sophia Sara31.10.20202002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 23
6 Pěčová Viktória31.10.20202002D-dTK F1 Poprad 27
7 Knapová Tamara31.10.20202002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 33
8 Barillová Paula31.10.20202002D-dMŠK Poprad-Tatry 34
9 Juhászová Viktória31.10.20202002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 46
10 Ferencová Veronika31.10.20202002D-dTenisová akadémia Prešov 48
11 Smoleňová Martina31.10.20212003D-dMŠK Poprad-Tatry 59
12 Bigošová Tamara31.10.2018 !!!2002D-dTC 92 Levoča 65
13 Petnuchová Tamara31.03.2018 !!!2003D-dTC Slávia UPJŠ Košice 69
14 Muránská Zoana31.10.20212003D-dTK 1901 Spišská Nová Ves 82
15 Petnuchová Soňa31.03.2018 !!!2003D-dTC Slávia UPJŠ Košice 96
16 Pritchard Rachel Louise31.10.20212003D-dTK Progres Prešov 138
17 Kandravá Sára31.10.20202004D-dŠTK Poprad Veľká 143
18 Molnárová Vanesa31.12.2017 !!!2002D-d1.TK Rožňava 168
19 Timková Tamara31.10.20212003D-dTenisová akadémia Prešov 203
20 Gombitová Alexandra31.10.20202004D-dTenisová akadémia Prešov  
21 Gombitová Ivana31.10.20202004D-dTenisová akadémia Prešov  
22 Šarinová Sára31.10.20212005D-dTenisová akadémia Prešov  
23 Straková Kristína31.10.20212003D-dTK Mladosť Košice  
24 Feketeová Liliana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
25 Svatošová Miroslava31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
26 Jedličková Simona31.10.20202004D-dLTK Liptovský Mikuláš  
27 Štefániková Sofia31.12.2017 !!!2003D-dTK Tatran 2007 Prešov  
28 Zaicová Daniela31.10.20202004D-dTK Mladosť Košice  
29 Kolesárová Ema31.10.20212005D-dTK Dargov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Festenburg Veronika Nicoletta12. 05. 2016 16:002002D-dTJT Michalovce 15
2Gajdošíková Nina14. 05. 2016 08:512005D-dTK Mladosť Košice  
3Grešová Ivana12. 05. 2016 20:322004D-dMŠK Poprad-Tatry 91
4Kurucová Emma11. 05. 2016 20:442002D-dTK DRANaM Košice 76
5Martinková Michaela08. 05. 2016 11:492005D-dTK Mladosť Košice  
6Timkaničová Zuzana11. 05. 2016 00:032003D-dTenis Komplex Košice 149
7Weissová Barbara06. 05. 2016 20:102002D-dVýchodoslovenský tenisový zväz 203


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk