' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:MAJSTROVSTVÁ VÝCHODOSLOVENSKÉHO REGIÓNU
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Spišská Nová Ves, Jánskeho 1
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Procházka Vladimír (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Ogurčáková Martina (B)   
Termín od:14.05.2016 Termín do:17.05.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 05. 2016 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-neurčené
starší žiaci4824-neurčené

Poznámky:

Upozorňujeme na zmenu usporiadateľa a miesta konania (pôvodne TK Tatran 2007 Prešov, Nábrežná 5).
správa
VR: Vladimír Procházka, ZVR: Martina Ogurčáková

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Ivan Sura 
   14.05.2016
2. BYE 
 
3. Peter Naď 
   14.05.2016
4. René Seman 
 
5. Pavol Németh 
   14.05.2016
6. Patrik Lábaj 
 
7. Max Hudák 
   14.05.2016
8. (5-8)Pavol Dráb 
 
9. (3-4)Róbert Frič 
   14.05.2016
10. Adam Majorský 
 
11. Sebastián Minich 
   14.05.2016
12. Alexander Lichý 
 
13. Tomáš Gimera 
   14.05.2016
14. Michal Čurlej 
 
15. Adam Lupták 
   14.05.2016
16. (5-8)Roland Hlaváč 
 
17. (5-8)Simon Fröhlich 
   14.05.2016
18. Adam Heligman 
 
19. Michal Ferenc 
   14.05.2016
20. Šimon Petrík 
 
21. Adam Široký 
   14.05.2016
22. Maroš Petrík 
 
23. Filip Trejbal 
   14.05.2016
24. (3-4)Radovan Michalik 
 
25. (5-8)Daniel Karas 
   14.05.2016
26. Hugo Smoleňák 
 
27. Jakub Ševčík 
   14.05.2016
28. Kevin Potaš 
 
29. Martin Kožiak 
   14.05.2016
30. Samuel Stolárik 
 
31. BYE 
   14.05.2016
32. (2)Simon Stanko 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Frič R.  Stanko S. 
   14.05.2016
2. BYE 
 
3. Stolárik S.  Petrík M. 
   14.05.2016
4. BYE 
 
5. (3-4)Naď P.  Michalik R. 
   14.05.2016
6. BYE 
 
7. Hudák M.  Kožiak M. 
   14.05.2016
8. Ševčík J.  Smoleňák H. 
 
9. Čurlej M.  Minich S. 
   14.05.2016
10. Ferenc M.  Trejbal F. 
 
11. BYE 
   14.05.2016
12. (3-4)Potaš K.  Karas D. 
 
13. Dráb P.  Heligman A. 
   14.05.2016
14. Lupták A.  Petrík Š. 
 
15. BYE 
   14.05.2016
16. (2)Sura I.  Hlaváč R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Sura Ivan31.10.20202002D-chTK Mladosť Košice 17
2 Stanko Simon31.10.2018 !!!2002D-chTK Mladosť Košice 22
3 Frič Róbert31.10.20202002D-chTenisová akadémia Prešov 24
4 Michalik Radovan31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice 26
5 Karas Daniel31.10.20212003D-chTK GSM Prešov 34
6 Hlaváč Roland31.10.20202002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 40
7 Fröhlich Simon31.10.2018 !!!2002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 48
8 Dráb Pavol31.10.2019 !!!2003D-chTenisová akadémia Prešov 53
9 Potaš Kevin31.10.20212003D-chTenisová akadémia Prešov 57
10 Heligman Adam31.10.2018 !!!2002D-chTK Mladosť Košice 60
11 Naď Peter31.10.20202004D-chTK Mladosť Košice 66
12 Čurlej Michal31.10.20202004D-chTK Žilina 67
13 Hudák Max31.10.20212003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 75
14 Stolárik Samuel31.10.20202004D-chMŠK Poprad-Tatry 81
15 Trejbal Filip31.10.2019 !!!2003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 84
16 Németh Pavol31.10.2018 !!!2004D-chTJT Michalovce 95
17 Petrík Maroš31.10.20202004D-chTC 92 Levoča 103
18 Petrík Šimon31.10.2019 !!!2003D-chTC 92 Levoča 107
19 Ševčík Jakub31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 110
20 Ferenc Michal31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 151
21 Smoleňák Hugo31.10.20202004D-chMŠK Poprad-Tatry 151
22 Kožiak Martin31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice 170
23 Lupták Adam31.10.20202002D-chMŠK Poprad-Tatry 178
24 Gimera Tomáš31.10.2019 !!!2003D-chTK GSM Prešov  
25 Seman René31.10.2019 !!!2005D-chTenisová akadémia Prešov  
26 Majorský Adam31.10.20202004D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
27 Lábaj Patrik31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice  
28 Minich Sebastián31.10.20212005D-ch1.TC Humenné  
29 Lichý Alexander31.10.2019 !!!2005D-chMŠK Poprad-Tatry  
30 Široký Adam31.10.2019 !!!2004D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bajus Tadeáš14. 05. 2016 06:312003D-chTenisová akadémia Prešov 131
2Bottlik Richard09. 05. 2016 09:152005D-chTK Mladosť Košice  
3Čech Pavol15. 05. 2016 06:212005D-chTC 92 Levoča  
4Fečák Matej04. 05. 2016 22:322004D-chTK Tatran 2007 Prešov  
5Kirkov Mário10. 05. 2016 19:172004D-chTenisová akadémia Prešov 143
6Klinka Adam14. 05. 2016 11:582003D-chTK GSM Prešov 151
7Kopaničák Viliam15. 05. 2016 08:122003D-chTC 92 Levoča 125
8Novák Kristián Jakub11. 05. 2016 17:382005D-chTenisová akadémia Prešov  
9Pafko Daniel10. 05. 2016 12:362003D-chŠTK Poprad Veľká  
10Tarhanič Matej13. 05. 2016 20:062003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 79


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk