www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:TATRY CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Pretlaková tenisová hala, Francisciho 1, Poprad
Trieda:Turnaje detí do 10 rokov Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B2)   
Termín od:12.03.2016 Termín do:13.03.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 03. 2016 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - dievčatá16--11.03.2016 9:00Potočná 26, Levoča
deti - chlapci16--11.03.2016 9:00Potočná 26, Levoča

Poznámky:

Rozpis, výsledky útechy CH+D, správa
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Júlia Podhorská 
   12.03.2016 09:00
2. Klára Bučková 
 
3. Diana Jalčová 
   12.03.2016 09:00
4. Lea Kolodžejová 
 
5. (3-4)Natália Smoleňová 
   12.03.2016 09:00
6. Alexandra Lešková 
 
7. Zuzana Gerberyová 
   12.03.2016 09:30
8. Noemi Jabrocká 
 
9. Ester Gonosová 
   12.03.2016 09:30
10. Karin Ferjaková 
 
11. Viktória Forgáčová 
   12.03.2016 09:30
12. (3-4)Zuzana Maruščáková 
 
13. Dagmar Dienešová 
   12.03.2016 10:00
14. Lujza Kozmová 
 
15. Lilla Tóth 
   12.03.2016 10:00
16. (2)Nina Jánošíková 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPPodhorská Júlia31.10.20202006S-dTK F1 Poprad  
2 Jánošíková Nina31.10.20192007S-dTC 92 Levoča  
3 Smoleňová Natália31.10.20202006S-dMŠK Poprad-Tatry  
4 Maruščáková Zuzana31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
5 Kozmová Lujza31.10.20192007S-dTK Mladosť Košice  
6 Jalčová Diana31.10.20192007S-dTC Slávia UPJŠ Košice  
7 Tóth Lilla31.10.20192007S-dTKM Betliar  
8 Lešková Alexandra31.10.20202006S-dTK GSM Prešov  
9 Bučková Klára31.10.20192007S-d1.TC Humenné  
10 Gerberyová Zuzana31.10.20212007S-dTC 92 Levoča  
11 Dienešová Dagmar31.10.20202006S-dTK GSM Prešov  
12 Ferjaková Karin31.10.20202006S-d1.TC Humenné  
13USPGonosová Ester31.10.20202006S-dTenisová akadémia Prešov  
14USPKolodžejová Lea31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
15 Forgáčová Viktória31.10.20202006S-dVýchodoslovenský tenisový zväz  
16USPJabrocká Noemi31.10.20202006S-dTC BASELINE Banská Bystrica  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Straková Simona02. 03. 20162007S-d1.TC Humenné  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Demečková Dáša09. 03. 2016 11:422006S-dTC Slávia UPJŠ Košice  
2Ftorková Ella10. 03. 2016 10:312007S-dTK Slávia SPU Nitra  
3Šaranová Tereza10. 03. 2016 23:212007S-dTK F1 Poprad  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk