www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:TATRANSKÝ POHÁR
Miesto konania (adresa dvorcov):Pretlaková tenisová hala, Francisciho 1, Poprad
Trieda:Turnaje detí do 10 rokov Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B2)   
Termín od:30.01.2016 Termín do:31.01.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 01. 2016 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - dievčatá16--29.01.2016 9:00Potočná 26, Levoča
deti - chlapci16--29.01.2016 9:00Potočná 26, Levoča

Poznámky:

Rozpis, správa
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tamara Dorková 
   30.01.2016 08:30
2. Zuzana Maruščáková 
 
3. Lujza Kozmová 
   30.01.2016 08:30
4. Emma Karasová 
 
5. (3-4)Dáša Demečková 
   30.01.2016 08:30
6. Júlia Podhorská 
 
7. Ester Gonosová 
   30.01.2016 09:00
8. Karin Ferjaková 
 
9. Lilla Tóth 
   30.01.2016 09:00
10. Natália Koppová 
 
11. Lea Kolodžejová 
   30.01.2016 09:00
12. (3-4)Natália Smoleňová 
 
13. Diana Jalčová 
   30.01.2016 09:30
14. Tereza Šaranová 
 
15. Dagmar Dienešová 
   30.01.2016 09:30
16. (2)Zuzana Gerberyová 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Dorková Tamara31.10.20192007S-dMŠK Poprad-Tatry  
2USPGerberyová Zuzana31.10.20212007S-dTC 92 Levoča  
3 Smoleňová Natália31.10.20202006S-dMŠK Poprad-Tatry  
4 Demečková Dáša31.10.20202006S-dTC Slávia UPJŠ Košice  
5 Tóth Lilla31.10.20192007S-dTKM Betliar  
6 Kozmová Lujza31.10.20192007S-dTK Mladosť Košice  
7 Gonosová Ester31.10.20202006S-dTenisová akadémia Prešov  
8 Jalčová Diana31.10.20192007S-dTC Slávia UPJŠ Košice  
9 Maruščáková Zuzana31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
10 Šaranová Tereza31.10.20192007S-dTK F1 Poprad  
11 Dienešová Dagmar31.10.20202006S-dTK GSM Prešov  
12 Ferjaková Karin31.10.20202006S-d1.TC Humenné  
13 Podhorská Júlia31.10.20202006S-dTK F1 Poprad  
14USPKolodžejová Lea31.10.20202006S-dTK Mladosť Košice  
15USPKoppová Natália31.10.20202006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
16USPKarasová Emma31.10.20202006S-dŠport Park Lúčky  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Forgáčová Viktória28. 01. 2016 22:352006S-dVýchodoslovenský tenisový zväz  
2Ftorková Ella29. 01. 2016 06:332007S-dTK Slávia SPU Nitra  
3Jabrocká Noemi24. 01. 2016 13:382006S-dTC BASELINE Banská Bystrica  
4Kašťáková Sára27. 01. 2016 17:112007S-dTC EMPIRE Trnava  
5Krajmer Karolína26. 01. 2016 21:072006S-dBenet LTC Bytča  
6Lešková Alexandra28. 01. 2016 07:402006S-dTK GSM Prešov  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk