www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:TATRANSKÝ POHÁR
Miesto konania (adresa dvorcov):Pretlaková tenisová hala, Francisciho 1, Poprad
Trieda:Turnaje detí do 10 rokov Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B2)   
Termín od:30.01.2016 Termín do:31.01.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 01. 2016 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - dievčatá16--29.01.2016 9:00Potočná 26, Levoča
deti - chlapci16--29.01.2016 9:00Potočná 26, Levoča

Poznámky:

Rozpis, správa
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Oliver Kanovits 
   30.01.2016 11:30
2. BYE 
 
3. Dominik Tatarko 
   30.01.2016 09:30
4. Daniel Balaščák 
 
5. (3-4)Oliver Hlivjak 
   30.01.2016 10:00
6. Bence Juhász 
 
7. Matúš Vateha 
   30.01.2016 10:00
8. Štefan Malec 
 
9. Jakub Madej 
   30.01.2016 10:00
10. Filip Dráb 
 
11. Richard Pavliščík 
   30.01.2016 10:30
12. (3-4)Michal Surový 
 
13. Samuel Melaga 
   30.01.2016 10:30
14. Filip Brejžek 
 
15. BYE 
   30.01.2016 12:00
16. (2)Dominik Kačur 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPKanovits Oliver30.11.2016 !!!2007S-chTK F1 Poprad  
2USPKačur Dominik31.10.20192007S-chTJT Michalovce  
3 Surový Michal31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice  
4 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov  
5 Tatarko Dominik31.10.20202006S-chTC 92 Levoča  
6 Pavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov  
7 Dráb Filip31.10.20192007S-chTenisová akadémia Prešov  
8 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov  
9 Brejžek Filip31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice  
10 Madej Jakub31.10.20192007S-chTK Mladosť Košice  
11 Malec Štefan31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele  
12 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen  
13 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele  
14USPJuhász Bence31.10.20192006S-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Czinege Richard03. 12. 2015 21:502006S-chHi-Ten TAC D. Streda  
2Juriga Samuel28. 01. 2016 16:292006S-chOZ ŠK Odema Púchov  
3Kriško Radovan22. 01. 2016 08:152008M-chTK Nová generácia NMnV  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk