' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:WINTER DAS LEVOČA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Pretlaková tenisová hala, Janského 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:27.02.2016 Termín do:01.03.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 02. 2016 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky3216-26.02.2016 10:00STZ
dorastenci2412-26.02.2016 10:00STZ

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie /CH/D/
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Richard Fekete 
   28.02.2016 10:00
2. BYE 
 
3. Samuel Puškár 
   28.02.2016 08:00
4. Dušan Oberta 
 
5. Marko Grnáč 
   28.02.2016 08:00
6. Rudolf Dulík 
 
7. (5-8)Márk Almási 
   28.02.2016 11:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Samuel Paulovčák 
   28.02.2016 11:00
10. BYE 
 
11. János Fekete 
   28.02.2016 08:00
12. Juraj Jaščur 
 
13. Juraj Hochel 
   28.02.2016 09:00
14. Samuel Špak 
 
15. BYE 
   28.02.2016 11:00
16. (5-8)Ronald Gabaš 
 
17. BYE 
   28.02.2016 12:00
18. (5-8)Lukáš Pavur 
 
19. Ivo Gondor 
   28.02.2016 09:00
20. Martin Lisý 
 
21. Sebastián Pjontek 
   28.02.2016 09:00
22. Lukáš Bielik 
 
23. BYE 
   28.02.2016 12:00
24. (3-4)Matúš Hadidom 
 
25. BYE 
   28.02.2016 12:00
26. (5-8)Oliver Šurina 
 
27. Jozef Mikuš 
   28.02.2016 10:00
28. Kristián Petrik 
 
29. Adam Arbet 
   28.02.2016 10:00
30. Vratko Žolna 
 
31. BYE 
   28.02.2016 13:00
32. (2)Juraj Machunka 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Machunka J.  Gabaš R. 
   27.02.2016
2. BYE 
 
3. Mikuš J.  Dulík R. 
   27.02.2016
4. BYE 
 
5. Paulovčák S.  Puškár S. 
   27.02.2016
6. BYE 
 
7. Hochel J.  Pjontek S. 
   27.02.2016
8. Arbet A.  Bielik L. 
 
9. BYE 
   27.02.2016
10. Fekete J.  Fekete R. 
 
11. BYE 
   27.02.2016
12. Oberta D.  Grnáč M. 
 
13. BYE 
   27.02.2016
14. Gondor I.  Špak S. 
 
15. BYE 
   27.02.2016
16. (2)Šurina O.  Almási M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Fekete Richard31.10.20211998MTK Slovan Galanta 18
2 Machunka Juraj31.10.2020 !!!1998MTO TJ Nižná 20
3USPHadidom Matúš31.10.20221999MTK 1901 Spišská Nová Ves 21
4 Paulovčák Samuel31.10.20222000MTC EMPIRE Trnava 37
5 Šurina Oliver31.10.2020 !!!2001MTK Inter Bratislava 42
6 Almási Márk31.10.2020 !!!1998MTC DRACI Matúškovo 43
7 Gabaš Ronald31.10.20211999MTK LOVE 4 tennis Bratislava 45
8 Pavur Lukáš31.10.20221998MTC Slávia UPJŠ Košice 48
9 Bielik Lukáš31.10.20222001MTC EMPIRE Trnava 49
10 Žolna Vratko31.10.2020 !!!1999MTJT Michalovce 51
11 Špak Samuel31.10.2019 !!!2000MTK F1 Poprad 60
12 Oberta Dušan31.10.2020 !!!2001MTK 1901 Spišská Nová Ves 62
13USPPuškár Samuel31.10.20212000MTK Slovan Bratislava 68
14 Hochel Juraj31.10.20211999MTK Jednotka Bratislava 78
15 Grnáč Marko31.10.20212001MLieskovský tenisový klub-LTC 81
16 Dulík Rudolf31.10.20221999MTKM Betliar 82
17 Pjontek Sebastián31.10.2020 !!!2001MŠK 26 Karlovka BA 98
18 Lisý Martin31.10.20211998MLTK Liptovský Mikuláš 101
19 Arbet Adam31.10.2020 !!!2001MTK HSC Piešťany 101
20 Gondor Ivo31.10.2020 !!!2001MTJT Michalovce 112
21STZFekete János31.10.2020 !!!2001MTC EMPIRE Trnava 115
22STZMikuš Jozef31.10.20222001MTKM Betliar 129
23USPPetrik Kristián31.10.2020 !!!2001MMŠK Poprad-Tatry 140
24STZJaščur Juraj31.10.20212001MTK GSM Prešov 165
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Gonos Bruno16. 11. 20152000MTenisová akadémia Prešov 117
2Čop Tomáš10. 01. 20161999MTenisová akadémia Prešov 132
3Kerekeš Samuel10. 01. 20162000MTJT Michalovce 156
4Žák Samuel25. 12. 20152000MTK Mladosť Košice 220
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Chamraz Ondrej18. 02. 20161998MTC EMPIRE Trnava 47
2Antoš Denis17. 02. 20161998MTC Slávia UPJŠ Košice 83
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bajo Ladislav24. 02. 2016 20:072000MTK DRANaM Košice 174
2Behúň Adam25. 02. 2016 08:572001MTK LOVE 4 tennis Bratislava  
3Boháč Radomír24. 02. 2016 19:442001MTenisový klub Dúbravka BA 253
4Carrington Edwin Patrick26. 02. 2016 10:101999MTK Pro Set Bratislava 51
5Dobrý Martin25. 02. 2016 01:082000MTK Slávia STU Bratislava 33
6Gálik Matej25. 02. 2016 12:082002MTK Slávia STU Bratislava  
7Grman Samuel22. 02. 2016 18:441999MLieskovský tenisový klub-LTC 11
8Heligman Adam23. 02. 2016 09:532002MTK Mladosť Košice 209
9Hlavenka Allen23. 02. 2016 14:062000MTK Jednotka Bratislava 41
10Chmelár Ondrej17. 02. 2016 18:432000MTC EMPIRE Trnava 93
11Jánošík Boris23. 02. 2016 07:362001MSTC Tennis Academy Púchov 97
12Krajčík Andrej19. 02. 2016 08:272000MTK Slovan Bratislava 43
13Krošlák Ján22. 02. 2016 20:342000MTK Pro Set Bratislava 36
14Kurtin Kevin24. 02. 2016 16:572000MTK Slávia STU Bratislava 13
15Ľahký Nikolas23. 02. 2016 17:321999MTK AS Trenčín 38
16Michalčin Tomáš23. 02. 2016 19:532000MTK GSM Prešov 147
17Minárik Krištof19. 02. 2016 07:172001MTK Slávia STU Bratislava 29
18Moncoľ Michal22. 02. 2016 14:392001MTK Ratufa Levice 153
19Novosad Marek24. 02. 2016 19:352000MHTC Hlohovec 98
20Otčenáš Matej23. 02. 2016 18:381999MTK Kúpele Piešťany 19
21Pojedinec Benjamín18. 02. 2016 13:521998MTK LOVE 4 tennis Bratislava 316
22Pytlík Matej25. 02. 2016 13:542000MTK LOVE 4 tennis Bratislava 267
23Rusnák Matúš23. 02. 2016 13:542000MTK Kúpele Piešťany 23
24Samoši Peter21. 02. 2016 14:401998MTK Športvýroba Košice 16
25Sojka Filip24. 02. 2016 17:241998MTK Slávia STU Bratislava 32
26Toporcer Martin13. 02. 2016 10:442001MTK Tatran 2007 Prešov 267


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk