' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:WINTER DAS LEVOČA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Pretlaková tenisová hala, Janského 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:27.02.2016 Termín do:01.03.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 02. 2016 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky3216-26.02.2016 10:00STZ
dorastenci2412-26.02.2016 10:00STZ

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie /CH/D/
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michaela Krausková 
   27.02.2016 08:00
2. Tamara Knapová 
 
3. Yvonna Žuffová 
   27.02.2016 08:00
4. Natália Schwarcová 
 
5. Katarína Kužmová 
   27.02.2016 08:00
6. Paula Barillová 
 
7. Marianna Dunčková 
   27.02.2016 09:00
8. (5-8)Sharon Jobbágyová 
 
9. (3-4)Ema Krajčíová 
   27.02.2016 09:00
10. Petra Holubová 
 
11. Kristína Mráziková 
   27.02.2016 09:00
12. Sophia Sara Šafárová 
 
13. Klára Ondrejčeková 
   27.02.2016 10:00
14. Laura Belásová 
 
15. Rebeka Martančíková 
   27.02.2016 10:00
16. (5-8)Veronika Čalfová 
 
17. (5-8)Petra Seresová 
   27.02.2016 10:00
18. Viktória Juhászová 
 
19. Veronika Ferencová 
   27.02.2016 11:00
20. Kristína Lacová 
 
21. Zuzana Paveleková 
   27.02.2016 11:00
22. Viktória Pěčová 
 
23. Natália Takáčová 
   27.02.2016 11:00
24. (3-4)Izabella Bilecová 
 
25. (5-8)Janka Kuriaková 
   27.02.2016 12:00
26. Sarah Brunácka 
 
27. Martina Ďalogová 
   27.02.2016 12:00
28. Radoslava Krieková 
 
29. Laura Fecková 
   27.02.2016 12:00
30. Alina Gavrilová 
 
31. Sára Piatrová 
   27.02.2016 13:00
32. (2)Michaela Kadlečková 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Krausková M.  Kadlečková M. 
   27.02.2016
2. BYE 
 
3. Martančíková R.  Schwarcová N. 
   27.02.2016
4. BYE 
 
5. (3-4)Kuriaková J.  Seresová P. 
   27.02.2016
6. BYE 
 
7. Šafárová S.  Piatrová S. 
   27.02.2016
8. Jobbágyová S.  Krieková R. 
 
9. Lacová K.  Žuffová Y. 
   27.02.2016
10. Barillová P.  Ferencová V. 
 
11. BYE 
   27.02.2016
12. (3-4)Čalfová V.  Holubová P. 
 
13. Fecková L.  Pěčová V. 
   27.02.2016
14. Paveleková Z.  Takáčová N. 
 
15. BYE 
   27.02.2016
16. (2)Bilecová I.  Krajčíová E. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Krausková Michaela31.10.2018 !!!1999ŽTK Slávia STU Bratislava 16
2 Kadlečková Michaela31.10.20222001ŽTK TENNis FUN B.Bystrica 19
3 Bilecová Izabella31.10.2018 !!!2000ŽTenisová akadémia Prešov 23
4 Krajčíová Ema31.10.2020 !!!1999ŽTK DRANaM Košice 25
5 Čalfová Veronika31.10.20212000ŽTK Dargov 32
6 Kuriaková Janka31.10.2018 !!!1999ŽTK Žilina 38
7 Jobbágyová Sharon31.01.2018 !!!2000ŽTKM Betliar 39
8 Seresová Petra31.10.20212000ŽMBTK Dunajská Streda 41
9 Holubová Petra31.10.2020 !!!2000ŽTenisová akadémia Prešov 46
10 Lacová Kristína31.10.2020 !!!2001ŽTK Jednotka Bratislava 50
11 Paveleková Zuzana31.10.20212001ŽTK Profitennis Academy Prešov 65
12 Belásová Laura31.10.2018 !!!2001ŽTK Žilina 72
13 Kužmová Katarína31.10.2020 !!!2001ŽVSE TK Akademik Košice 75
14 Krieková Radoslava31.10.2020 !!!2001ŽLieskovský tenisový klub-LTC 76
15 Brunácka Sarah31.10.2018 !!!2000ŽTK Mladosť Košice 84
16 Martančíková Rebeka31.10.20212000ŽTK Jednotka Bratislava 89
17 Fecková Laura31.10.20212001ŽTK GSM Prešov 94
18 Ondrejčeková Klára31.10.20222001ŽTC EMPIRE Trnava 97
19 Schwarcová Natália31.10.2020 !!!2001ŽTC EMPIRE Trnava 108
20 Barillová Paula31.10.20222002ŽMŠK Poprad-Tatry 109
21 Žuffová Yvonna31.10.20222002ŽTK TENNis FUN B.Bystrica 111
22 Ďalogová Martina31.10.2019 !!!2000ŽLieskovský tenisový klub-LTC 117
23 Šafárová Sophia Sara31.10.20222002ŽTC Slávia UPJŠ Košice 119
24 Ferencová Veronika31.10.20222002ŽTenisová akadémia Prešov 122
25STZMráziková Kristína31.10.20222001ŽTC EMPIRE Trnava 130
26STZPěčová Viktória31.10.2020 !!!2002ŽTK F1 Poprad 151
27USPGavrilová Alina31.10.2019 !!!2001ŽTC BASELINE Banská Bystrica 158
28STZKnapová Tamara31.10.20222002ŽTC Slávia UPJŠ Košice 164
29USPDunčková Marianna31.03.2017 !!!2000ŽTC 92 Levoča 192
30USPPiatrová Sára31.10.2020 !!!2002ŽLieskovský tenisový klub-LTC 249
31USPTakáčová Natália30.06.2018 !!!2001ŽTenisová akadémia Prešov 335
32STZJuhászová Viktória31.10.2020 !!!2002ŽTC Slávia UPJŠ Košice 335
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Pekárová Zuzana21. 01. 20162001ŽTenisová akadémia Prešov 127
2Molnárová Vanesa28. 01. 20162002Ž1.TK Rožňava 162
3Domiková Miriam11. 01. 20162001ŽTKM Betliar 268
4Šimeková Alžbeta02. 01. 20162001ŽLTK Liptovský Mikuláš 335
5Gáborová Gréta15. 11. 20152001ŽTenisová akadémia Prešov 335
6Brziaková Katarína02. 01. 20162001ŽLTK Liptovský Mikuláš  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Seduchová Natália22. 02. 20161999ŽTK Žilina 24
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Betáková Patrícia07. 02. 2016 09:381999ŽTK Klimatech Nové Mesto 119
2Blahová Barbora23. 02. 2016 19:272001ŽTK Slávia STU Bratislava 63
3Brozová Viktória06. 02. 2016 20:282000ŽTK DRANaM Košice 183
4Čanigová Lucia25. 02. 2016 08:282001ŽTC Topoľčany 128
5Hlaváčová Pavlína25. 02. 2016 21:501999ŽŠK ŠOG Nitra 40
6Jankovská Erika15. 02. 2016 19:481998ŽTK Žilina 13
7Kačalová Anna25. 02. 2016 15:262000ŽTK GSM Prešov 164
8Kovačičová Stella18. 02. 2016 10:142001ŽVTC Pezinok 31
9Kožlejová Karin11. 02. 2016 09:101999ŽTK LOVE 4 tennis Bratislava 74
10Kozmová Laura13. 02. 2016 21:052001ŽTK Mladosť Košice 79
11Lázárová Lucia23. 02. 2016 11:502001ŽTK DRANaM Košice 88
12Ličková Nina22. 02. 2016 07:571999ŽTK Ružomberok 71
13Lukáčová Sandra23. 02. 2016 20:492002ŽTenisová akadémia Prešov 90
14Macháčová Emma25. 02. 2016 23:361999ŽTK Pro Set Bratislava 55
15Matejčíková Alexandra25. 02. 2016 08:492000ŽTK Kúpele Piešťany 34
16Milatová Sofia25. 02. 2016 18:422000ŽTK Slávia STU Bratislava 27
17Popluhárová Lucia21. 02. 2016 18:561999ŽTK Slávia STU Bratislava 90
18Pritchard Rachel Louise25. 02. 2016 10:452003D-dTK Progres Prešov 335
19Straňáková Nina21. 02. 2016 13:182000ŽTK Inter Bratislava 233
20Šurabová Lucia25. 02. 2016 06:331999ŽTK Ružomberok 113
21Tarajová Romana25. 02. 2016 16:001999ŽTK Ružomberok 33
22Zelinová Tereza18. 02. 2016 18:242002ŽTK Žilina 335


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk