' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:WINTER MTM CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Pretlaková tenisová hala, Janského 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:19.03.2016 Termín do:21.03.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 03. 2016 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-18.03.2016 9:00Potočná 26, Levoča
mladšie žiačky2412-18.03.2016 9:00Potočná 26, Levoča

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie /CH/D/
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Adriana Konvičná 
   19.03.2016 11:00
2. BYE 
 
3. Lujza Suchá 
   19.03.2016 09:00
4. Ema Mešková 
 
5. Lucia Legátová 
   19.03.2016 09:00
6. Lenka Stolárová 
 
7. (5-8)Timea Barlová 
   19.03.2016 12:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Daniela Zaicová 
   19.03.2016 12:00
10. BYE 
 
11. Michaela Martinková 
   19.03.2016 09:00
12. Nina Gajdošíková 
 
13. Miroslava Svatošová 
   19.03.2016 10:00
14. Nina Vargová 
 
15. BYE 
   19.03.2016 12:00
16. (5-8)Sára Kandravá 
 
17. BYE 
   19.03.2016 13:00
18. (5-8)Ana Šabíková 
 
19. Žaneta Podhorská 
   19.03.2016 10:00
20. Bibiana Semanišinová 
 
21. Lucia Gerberyová 
   19.03.2016 10:00
22. Ema Kolesárová 
 
23. BYE 
   19.03.2016 13:00
24. (3-4)Ella Valentová 
 
25. BYE 
   19.03.2016 13:00
26. (5-8)Jana Müllerová 
 
27. Michaela Mňahončáková 
   19.03.2016 11:00
28. Katarína Rybárová 
 
29. Liliana Feketeová 
   19.03.2016 11:00
30. Zuzana Kalašová 
 
31. BYE 
   19.03.2016 14:00
32. (2)Slávka Mihálová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Mihálová S.  Valentová E. 
   19.03.2016
2. BYE 
 
3. Kandravá S.  Šabíková A. 
   19.03.2016
4. Martinková M.  Stolárová L. 
 
5. Zaicová D.  Müllerová J. 
   19.03.2016
6. Vargová N.  Kolesárová E. 
 
7. Legátová L.  Mňahončáková M. 
   19.03.2016
8. (2)Konvičná A.  Barlová T. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Konvičná Adriana31.10.2020 !!!2004D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 8
2 Mihálová Slávka31.10.20222004D-dTK Senica 12
3 Valentová Ella31.10.2019 !!!2004D-dLieskovský tenisový klub-LTC 24
4 Zaicová Daniela31.10.20222004D-dTK Mladosť Košice 34
5 Barlová Timea31.10.20222004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 36
6 Šabíková Ana31.10.20222004D-dTK Zlaté Moravce 37
7 Müllerová Jana31.10.2020 !!!2004D-dTK Mladosť Košice 54
8 Kandravá Sára31.10.20222004D-dŠTK Poprad Veľká 100
9 Vargová Nina31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava  
10 Stolárová Lenka31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
11 Kolesárová Ema31.10.20212005D-dTK Dargov  
12 Svatošová Miroslava31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
13 Martinková Michaela31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
14USPFeketeová Liliana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
15 Kalašová Zuzana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
16 Mňahončáková Michaela31.12.2017 !!!2005D-d1.TC Humenné  
17 Legátová Lucia31.10.20212005D-dTC 92 Levoča  
18USPSuchá Lujza31.10.20212005D-dTK Dargov  
19 Rybárová Katarína31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
20 Mešková Ema31.10.20212005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča  
21USPPodhorská Žaneta31.10.20222005D-dMŠK Poprad-Tatry  
22USPGajdošíková Nina31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
23USPSemanišinová Bibiana31.10.2019 !!!2005D-dŠK BLS Bardejov  
24USPGerberyová Lucia31.01.2018 !!!2005D-dTK F1 Poprad  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bajusová Sofia16. 03. 2016 19:472005D-dMŠK Poprad-Tatry  
2Balus Irina30. 01. 2016 15:392005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča  
3Dankovičová Karolína15. 03. 2016 18:392005D-dTK Mladosť Košice  
4Dulovičová Ema17. 03. 2016 10:492005D-dTK SIRIUS Trebišov  
5Kužilová Nikola13. 03. 2016 21:432005D-dTJ Sokol Prešov  
6Lacková Viktória23. 02. 2016 11:322005D-dTK Slovan Bratislava  
7Liptáková Nina15. 03. 2016 13:132004D-dTŠP-tenisová škola Petržalka 21
8Perháčová Terézia15. 03. 2016 21:512004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 38
9Šaranová Lillian18. 03. 2016 08:512004D-dTK Slovan Bratislava 17
10Šarinová Sára08. 03. 2016 21:182005D-dTK Profitennis Academy Prešov  
11Šepitková Timea17. 03. 2016 12:482005D-dŠTK Poprad Veľká  
12Serečunová Tamara17. 03. 2016 22:252005D-dMŠK Poprad-Tatry  
13Timkaničová Ivana15. 03. 2016 08:102005D-dTenis Komplex Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk