www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:WINTER MTM CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Pretlaková tenisová hala, Janského 1, Spišská Nová Ves
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:19.03.2016 Termín do:21.03.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 03. 2016 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-18.03.2016 9:00Potočná 26, Levoča
mladšie žiačky2412-18.03.2016 9:00Potočná 26, Levoča

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie /CH/D/
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Stolárik 
   20.03.2016 10:00
2. BYE 
 
3. Nicolas David Skupin 
   20.03.2016 08:00
4. Kristián Jakub Novák 
 
5. Boris Kopec 
   20.03.2016 08:00
6. Pavol Čech 
 
7. (5-8)Adrian Puškáč 
   20.03.2016 11:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Bruno Melicher 
   20.03.2016 11:00
10. BYE 
 
11. Richard Bottlik 
   20.03.2016 08:00
12. Martin Drusa 
 
13. René Seman 
   20.03.2016 09:00
14. Dávid Keller 
 
15. BYE 
   20.03.2016 11:00
16. (5-8)Maroš Petrík 
 
17. BYE 
   20.03.2016 12:00
18. (5-8)Hugo Smoleňák 
 
19. Daniel Kocúr 
   20.03.2016 09:00
20. Ľudovít Tomáš Dorko 
 
21. Adam Majorský 
   20.03.2016 09:00
22. Šimon Papuščák 
 
23. BYE 
   20.03.2016 12:00
24. (3-4)Michal Ferenc 
 
25. BYE 
   20.03.2016 12:00
26. (5-8)Alex Rosa 
 
27. Adam Ondrášik 
   20.03.2016 10:00
28. Bence Tóth 
 
29. Patrik Handzuš 
   20.03.2016 10:00
30. Michal Krajčí 
 
31. BYE 
   20.03.2016 13:00
32. (2)Matej Muránsky 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Stolárik Samuel31.10.20222004D-chMŠK Poprad-Tatry 14
2 Muránsky Matej31.10.20222004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 21
3 Melicher Bruno31.12.2016 !!!2004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 25
4 Ferenc Michal31.10.20222004D-chTenisová akadémia Prešov 30
5 Smoleňák Hugo31.10.2020 !!!2004D-chMŠK Poprad-Tatry 31
6 Puškáč Adrian31.10.20222004D-chTK Strojár Malacky 35
7 Petrík Maroš31.10.2020 !!!2004D-chTC 92 Levoča 37
8 Rosa Alex31.10.20222004D-chTK Slovan Bratislava 44
9 Majorský Adam31.10.2020 !!!2004D-chTC Slávia UPJŠ Košice 59
10 Kopec Boris31.10.20222004D-chTK 1901 Spišská Nová Ves 64
11 Drusa Martin31.10.2020 !!!2004D-chTC 92 Levoča 79
12 Kocúr Daniel31.10.2020 !!!2004D-chŠTK Poprad Veľká 80
13 Dorko Ľudovít Tomáš31.10.20212004D-chMŠK Poprad-Tatry 80
14 Krajčí Michal31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice  
15 Tóth Bence31.10.20212005D-chTKM Betliar  
16 Ondrášik Adam31.10.20212005D-chTC BASELINE Banská Bystrica  
17 Papuščák Šimon31.10.20212005D-chTKM Martin  
18 Bottlik Richard31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice  
19USPNovák Kristián Jakub31.10.20212005D-chTK Profitennis Academy Prešov  
20USPSeman René31.10.20212005D-chTenisová akadémia Prešov  
21USPKeller Dávid31.10.20212005D-ch1.TC Humenné  
22USPČech Pavol30.11.2017 !!!2005D-chTC 92 Levoča  
23USPSkupin Nicolas David31.10.2019 !!!2005D-chMŠK Poprad-Tatry  
24USPHandzuš Patrik30.11.2017 !!!2004D-chŠTK Poprad Veľká  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Fečák Matej01. 03. 20162004D-chTK Tatran 2007 Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dunaj Daniel06. 03. 2016 21:222004D-chTenisová akadémia Prešov 70
2Lábaj Patrik08. 03. 2016 19:382005D-chTK Mladosť Košice  
3Lichý Alexander17. 03. 2016 07:372005D-chMŠK Poprad-Tatry  
4Macháč Max Mikuláš17. 03. 2016 22:522005D-chTK Slávia SPU Nitra  
5Petráš David13. 03. 2016 09:562004D-chTA M. Ryšavého Bojnice 38
6Pivník Oliver11. 03. 2016 08:452005D-chŠK Progress Rimavská Sobota  
7Schwarc David10. 03. 2016 22:542005D-chTC EMPIRE Trnava  
8Zsemlye Bence27. 02. 2016 11:512005D-chTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk