' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:WINTER FISHER SLOVAKIA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Pretlaková tenisová hala Janského 1, Spišská Nová Ves.
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:02.01.2016 Termín do:05.01.2016
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 01. 2016 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-01.01.2016 10:00STZ
mladší žiaci2412-01.01.2016 10:00STZ

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie /CH/D/
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Karolína Mráziková 
   02.01.2016 08:00
2. Zuzana Kalašová 
 
3. Emma Tóthová 
   02.01.2016 08:00
4. Ivana Gombitová 
 
5. Ella Valentová 
   02.01.2016 08:00
6. Sára Kandravá 
 
7. Daniela Zaicová 
   02.01.2016 09:00
8. (5-8)Adriana Konvičná 
 
9. (3-4)Alexandra Barčíková 
   02.01.2016 09:00
10. Žaneta Podhorská 
 
11. Ema Kolesárová 
   02.01.2016 09:00
12. Liliana Feketeová 
 
13. Alexandra Gombitová 
   02.01.2016 10:00
14. Sofia Markéta Modlová 
 
15. Nina Vargová 
   02.01.2016 10:00
16. (5-8)Nina Baniarová 
 
17. (5-8)Slávka Mihálová 
   02.01.2016 10:00
18. Stella Krivičková 
 
19. Nina Gajdošíková 
   02.01.2016 11:00
20. Linda Škvrndová 
 
21. Lucia Legátová 
   02.01.2016 11:00
22. Sára Šarinová 
 
23. Timea Barlová 
   02.01.2016 11:00
24. (3-4)Ivana Grešová 
 
25. (5-8)Zina Stanová 
   02.01.2016 12:00
26. Zuzana Vancelová 
 
27. Ana Šabíková 
   02.01.2016 12:00
28. Sofia Bajusová 
 
29. Timea Šepitková 
   02.01.2016 12:00
30. Nina Celušáková 
 
31. Alex Jančíková 
   02.01.2016 13:00
32. (2)Salma Drugdová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Drugdová S.  Grešová I. 
   02.01.2016
2. BYE 
 
3. Tóthová E.  Šarinová S. 
   02.01.2016
4. BYE 
 
5. Barlová T.  Jančíková A. 
   02.01.2016
6. BYE 
 
7. Šabíková A.  Škvrndová L. 
   02.01.2016
8. Baniarová N.  Barčíková A. 
 
9. BYE 
   02.01.2016
10. Krivičková S.  Vargová N. 
 
11. BYE 
   02.01.2016
12. Mihálová S.  Valentová E. 
 
13. BYE 
   02.01.2016
14. Kandravá S.  Legátová L. 
 
15. BYE 
   02.01.2016
16. (2)Konvičná A.  Stanová Z. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Mráziková Karolína31.10.20222004D-dTC EMPIRE Trnava 2
2 Drugdová Salma31.10.20222004D-dFresh club Zvolen 4
3 Grešová Ivana31.10.20222004D-dTK 1901 Spišská Nová Ves 6
4 Barčíková Alexandra31.10.2020 !!!2004D-dTK Žilina 7
5 Konvičná Adriana31.10.2020 !!!2004D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 8
6 Stanová Zina31.10.20222004D-dTK Slovan Bratislava 9
7 Mihálová Slávka31.10.20222004D-dTK Senica 12
8 Baniarová Nina31.10.2020 !!!2004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 15
9 Valentová Ella31.10.2019 !!!2004D-dLieskovský tenisový klub-LTC 24
10 Vancelová Zuzana31.10.20222004D-dTK Žilina 30
11 Škvrndová Linda31.10.20222004D-dTK Slávia STU Bratislava 32
12 Zaicová Daniela31.10.20222004D-dTK Mladosť Košice 34
13 Barlová Timea31.10.20222004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 36
14 Šabíková Ana31.10.20222004D-dTK Zlaté Moravce 37
15 Gombitová Ivana31.10.20222004D-dTJT Michalovce 46
16 Gombitová Alexandra31.10.20222004D-dTJT Michalovce 58
17 Modlová Sofia Markéta31.10.20222004D-dMŠK Poprad-Tatry 74
18 Celušáková Nina31.10.2020 !!!2004D-dMŠK Poprad-Tatry 74
19 Kandravá Sára31.10.20222004D-dŠTK Poprad Veľká 100
20 Tóthová Emma31.10.20212005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava  
21 Šarinová Sára31.10.20212005D-dTK Profitennis Academy Prešov  
22 Vargová Nina31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava  
23 Krivičková Stella31.10.20212005D-dTK Kúpele Piešťany  
24USPJančíková Alex31.10.20212005D-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
25 Kolesárová Ema31.10.20212005D-dTK Dargov  
26USPFeketeová Liliana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
27STZKalašová Zuzana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
28USPBajusová Sofia31.10.20212005D-dMŠK Poprad-Tatry  
29STZPodhorská Žaneta31.10.20222005D-dMŠK Poprad-Tatry  
30USPŠepitková Timea31.10.20212005D-dŠTK Poprad Veľká  
31STZGajdošíková Nina31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
32STZLegátová Lucia31.10.20212005D-dTC 92 Levoča  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balus Irina10. 12. 2015 21:212005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča  
2Kratochvílová Karin28. 12. 2015 20:232004D-dTK Petržalka 14
3Liptáková Nina14. 12. 2015 06:332004D-dTŠP-tenisová škola Petržalka 21
4Machalová Nikola16. 12. 2015 21:312004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 22
5Martinková Michaela27. 12. 2015 20:342005D-dTK Mladosť Košice  
6Plajová Nina30. 12. 2015 17:162004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 5
7Rybárová Katarína26. 12. 2015 12:422005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
8Šaranová Lillian31. 12. 2015 19:292004D-dTK Slovan Bratislava 17
9Serečunová Tamara29. 12. 2015 21:442005D-dMŠK Poprad-Tatry  
10Šimonová Alexandra28. 12. 2015 10:192004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 11
11Svatošová Miroslava31. 12. 2015 06:332005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk