' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2016

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:HALOVÉ MAJTROVSTVÁ VÝCHODOSLOVENSKÉHO REGIÓNU
Miesto konania (adresa dvorcov):Pretlaková tenisová hala Francisciho 1, Poprad.
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Vlk Peter (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Sedlák Vavrinec (B)   
Termín od:12.12.2015 Termín do:14.12.2015
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 12. 2015 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-11.12.2015 9:00Potočná 26, Levoča
mladší žiaci3216-11.12.2015 9:00Potočná 26, Levoča

Poznámky:

  Rozpisspráva
VR: Peter Vlk, ZVR: Vavrinec Sedlák

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Ivana Grešová 
   12.12.2015 11:00
2. BYE 
 
3. Michaela Martinková 
   12.12.2015 08:00
4. Miroslava Svatošová 
 
5. Timea Šepitková 
   12.12.2015 08:00
6. Ema Dulovičová 
 
7. Sofia Bajusová 
   12.12.2015 08:00
8. (5-8)Sára Kandravá 
 
9. (3-4)Ivana Gombitová 
   12.12.2015 12:00
10. BYE 
 
11. Zuzana Kalašová 
   12.12.2015 09:00
12. Katarína Rybárová 
 
13. Nina Gajdošíková 
   12.12.2015 09:00
14. Lujza Suchá 
 
15. BYE 
   12.12.2015 12:00
16. (5-8)Sofia Markéta Modlová 
 
17. (5-8)Alexandra Gombitová 
   12.12.2015 09:00
18. Cyntia Bukovinová 
 
19. Michaela Mňahončáková 
   12.12.2015 10:00
20. Lenka Stolárová 
 
21. Sára Šarinová 
   12.12.2015 10:00
22. Liliana Feketeová 
 
23. BYE 
   12.12.2015 12:00
24. (3-4)Jana Müllerová 
 
25. (5-8)Nina Celušáková 
   12.12.2015 10:00
26. Ema Kolesárová 
 
27. Viktória Halovská 
   12.12.2015 11:00
28. Tamara Serečunová 
 
29. Nikola Kužilová 
   12.12.2015 11:00
30. Lucia Legátová 
 
31. BYE 
   12.12.2015 13:00
32. (2)Daniela Zaicová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Müllerová J.  Zaicová D. 
   12.12.2015
2. BYE 
 
3. Serečunová T.  Kalašová Z. 
   12.12.2015
4. BYE 
 
5. Šarinová S.  Kolesárová E. 
   12.12.2015
6. BYE 
 
7. Feketeová L.  Rybárová K. 
   12.12.2015
8. Celušáková N.  Modlová S. 
 
9. BYE 
   12.12.2015
10. Grešová I.  Legátová L. 
 
11. BYE 
   12.12.2015
12. Kužilová N.  Halovská V. 
 
13. BYE 
   12.12.2015
14. Stolárová L.  Martinková M. 
 
15. BYE 
   12.12.2015
16. (2)Gombitová A.  Gombitová I. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Grešová Ivana31.10.20222004D-dTK 1901 Spišská Nová Ves 6
2 Zaicová Daniela31.10.20222004D-dTK Mladosť Košice 34
3 Gombitová Ivana31.10.20222004D-dTJT Michalovce 46
4 Müllerová Jana31.10.2020 !!!2004D-dTK Mladosť Košice 54
5 Gombitová Alexandra31.10.20222004D-dTJT Michalovce 58
6USPModlová Sofia Markéta31.10.20222004D-dMŠK Poprad-Tatry 74
7USPCelušáková Nina31.10.2020 !!!2004D-dMŠK Poprad-Tatry 74
8 Kandravá Sára31.10.20222004D-dŠTK Poprad Veľká 100
9USPBukovinová Cyntia31.10.2018 !!!2004D-dMŠK Poprad-Tatry 115
10 Šarinová Sára31.10.20212005D-dTK Profitennis Academy Prešov  
11 Stolárová Lenka31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
12 Kolesárová Ema31.10.20212005D-dTK Dargov  
13 Svatošová Miroslava31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
14 Martinková Michaela31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
15 Feketeová Liliana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
16WCKalašová Zuzana31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
17 Bajusová Sofia31.10.20212005D-dMŠK Poprad-Tatry  
18 Legátová Lucia31.10.20212005D-dTC 92 Levoča  
19 Suchá Lujza31.10.20212005D-dTK Dargov  
20 Rybárová Katarína31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
21 Dulovičová Ema30.11.2017 !!!2005D-dTK SIRIUS Trebišov  
22 Kužilová Nikola31.10.20212005D-dTJ Sokol Prešov  
23 Serečunová Tamara31.10.20222005D-dMŠK Poprad-Tatry  
24 Gajdošíková Nina31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
25 Halovská Viktória31.10.2019 !!!2005D-dTJT Michalovce  
26WCŠepitková Timea31.10.20212005D-dŠTK Poprad Veľká  
27WCMňahončáková Michaela31.12.2017 !!!2005D-d1.TC Humenné  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dolná Aneta09. 12. 2015 23:032004D-dTC 92 Levoča 115
2Elexová Laura08. 12. 2015 19:152005D-dTK DRANaM Košice  
3Komarová Katarína09. 12. 2015 11:462005D-dTC 92 Levoča  
4Podhorská Žaneta10. 12. 2015 15:192005D-dMŠK Poprad-Tatry  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk