' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2014

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:DUNLOP CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje detí do 10 rokov Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Tokár Marián (C)   
Termín od:19.07.2014 Termín do:20.07.2014
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2014 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - chlapci2412-neurčené
deti - dievčatá168-neurčené

Poznámky:

Rozpis, výsledky útecha CH+D, správa

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Daniela Zaicová 
   19.07.2014
2. Nina Celušáková 
 
3. Alexandra Gombitová 
   19.07.2014
4. Michaela Martinková 
 
5. (3-4)Katarína Komarová 
   19.07.2014
6. Sára Kandravá 
 
7. Aneta Dolná 
   19.07.2014
8. Lenka Stolárová 
 
9. Ivana Grešová 
   19.07.2014
10. Daniela Kotara 
 
11. Miroslava Svatošová 
   19.07.2014
12. (3-4)Ema Dulovičová 
 
13. Ivana Gombitová 
   19.07.2014
14. Lujza Suchá 
 
15. Natália Latková 
   19.07.2014
16. (2)Viktória Halovská 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Gombitová A.  Gombitová I. 
   19.07.2014
2. BYE 
 
3. Suchá L.  Dulovičová E. 
   19.07.2014
4. Latková N.  Halovská V. 
 
5. Kotara D.  Kandravá S. 
   19.07.2014
6. Grešová I.  Martinková M. 
 
7. Dolná A.  Komarová K. 
   19.07.2014
8. (2)Zaicová D.  Stolárová L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1WCZaicová Daniela31.10.20222004D-dTK Mladosť Košice  
2WCHalovská Viktória31.10.2019 !!!2005D-dTJT Michalovce  
3USPDulovičová Ema30.11.2017 !!!2005D-dTK SIRIUS Trebišov  
4 Komarová Katarína31.10.2019 !!!2005D-dTC 92 Levoča  
5 Suchá Lujza31.10.20212005D-dTK Dargov  
6 Kotara Daniela31.10.20212005D-dTenisová akadémia Prešov  
7 Stolárová Lenka31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
8 Martinková Michaela31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice  
9 Svatošová Miroslava31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
10 Kandravá Sára31.10.20222004D-dŠTK Poprad Veľká  
11 Gombitová Alexandra31.10.20222004D-dTJT Michalovce  
12 Grešová Ivana31.10.20222004D-dTK 1901 Spišská Nová Ves  
13 Gombitová Ivana31.10.20222004D-dTJT Michalovce  
14 Celušáková Nina31.10.2020 !!!2004D-dMŠK Poprad-Tatry  
15 Dolná Aneta30.11.2016 !!!2004D-dTC 92 Levoča  
16USPLatková Natália30.11.2014 !!!2005D-dTK Žilina  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balus Irina19. 06. 2014 12:112005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča  
2Kolesárová Ema04. 07. 2014 21:172005D-dTK Dargov  
3Šimonová Alexandra15. 07. 2014 07:502004D-dTC BASELINE Banská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk