' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2014

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:DUNLOP CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje detí do 10 rokov Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Tokár Marián (C)   
Termín od:19.07.2014 Termín do:20.07.2014
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2014 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
deti - chlapci2412-neurčené
deti - dievčatá168-neurčené

Poznámky:

Rozpis, výsledky útecha CH+D, správa

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Sebastián Jonáš Safko 
   19.07.2014
2. BYE 
 
3. Bruno Frančák 
   19.07.2014
4. BYE 
 
5. Adrián Štancel 
   19.07.2014
6. Samuel Stolárik 
 
7. Matúš Kido 
   19.07.2014
8. BYE 
 
9. (3-4)Pavol Németh 
   19.07.2014
10. BYE 
 
11. Pavol Čech 
   19.07.2014
12. BYE 
 
13. Maroš Petrík 
   19.07.2014
14. BYE 
 
15. BYE 
   19.07.2014
16. Bastien Sepeši 
 
17. BYE 
   19.07.2014
18. Adam Majorský 
 
19. BYE 
   19.07.2014
20. René Róbert Spišský 
 
21. BYE 
   19.07.2014
22. Hugo Smoleňák 
 
23. BYE 
   19.07.2014
24. (3-4)Matej Adamkovič 
 
25. BYE 
   19.07.2014
26. Martin Drusa 
 
27. Michal Krajčí 
   19.07.2014
28. Peter Naď 
 
29. BYE 
   19.07.2014
30. Marek Chobot 
 
31. BYE 
   19.07.2014
32. (2)Samuel Rinkovský 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Čech P.  Frančák B. 
   19.07.2014
2. BYE 
 
3. Németh P.  Safko S. 
   19.07.2014
4. Majorský A.  Safko T. 
 
5. Stolárik S.  Naď P. 
   19.07.2014
6. Petrík M.  Spišský R. 
 
7. BYE 
   19.07.2014
8. (2)Drusa M.  Chobot M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Safko Sebastián Jonáš31.10.20212005D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
2USPRinkovský Samuel30.11.2015 !!!2005D-chTK DRANaM Košice  
3WCAdamkovič Matej30.11.2014 !!!2004D-chTK DRANaM Košice  
4 Németh Pavol31.10.2018 !!!2004D-chTJT Michalovce  
5 Frančák Bruno31.10.20212004D-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
6 Čech Pavol30.11.2017 !!!2005D-chTC 92 Levoča  
7 Naď Peter31.10.20222004D-chTK Mladosť Košice  
8 Spišský René Róbert30.11.2016 !!!2004D-chTC 92 Levoča  
9 Krajčí Michal31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice  
10 Stolárik Samuel31.10.20222004D-chMŠK Poprad-Tatry  
11 Smoleňák Hugo31.10.2020 !!!2004D-chMŠK Poprad-Tatry  
12 Drusa Martin31.10.2020 !!!2004D-chTC 92 Levoča  
13 Majorský Adam31.10.2020 !!!2004D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
14 Štancel Adrián31.10.20222004D-chTC EMPIRE Trnava  
15 Petrík Maroš31.10.2020 !!!2004D-chTC 92 Levoča  
16 Sepeši Bastien31.10.20222004D-chTK Slávia STU Bratislava  
17WCKido Matúš31.10.20212005D-chTK Kúpele Piešťany  
18WCChobot Marek30.11.2014 !!!2004D-chTK ESO Piešťany  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Safko Tobias Kryštof19. 07. 20142005D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Barčák Bruno19. 07. 2014 08:492005D-chVýchodoslovenský tenisový zväz  
2Čurlej Michal07. 07. 2014 08:552004D-chTK Žilina  
3Ferenc Michal15. 07. 2014 20:192004D-chTenisová akadémia Prešov  
4Hampachel Dávid17. 07. 2014 22:032004D-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Kasák Kristián15. 07. 2014 21:322005D-chTenisová akadémia Prešov  
6Kirkov Mário17. 07. 2014 14:082004D-chTK Profitennis Academy Prešov  
7Lazarčík Markus16. 07. 2014 13:432005D-chTK Slovan Bratislava  
8Minich Sebastián18. 07. 2014 12:432005D-ch1.TC Humenné  
9Pivník Oliver19. 07. 2014 08:422005D-chŠK Progress Rimavská Sobota  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk