' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2014

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:STYLE TRADE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Tokár Marián (C)   
Termín od:06.09.2014 Termín do:09.09.2014
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2014 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-neurčené
mladšie žiačky168-neurčené

Poznámky:

 rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R: Vavrinec Sedlák, zástupca rozhodcu: Marián Tokár

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Simon Stanko 
   06.09.2014
2. BYE 
 
3. Adam Klinka 
   06.09.2014
4. BYE 
 
5. Martin Dráb 
   06.09.2014
6. Matej Tarhanič 
 
7. (5-8)Michal Vanacký 
   06.09.2014
8. BYE 
 
9. (3-4)Adam Heligman 
   06.09.2014
10. BYE 
 
11. Kevin Potaš 
   06.09.2014
12. Pavel Keľo 
 
13. Matúš Midriak 
   06.09.2014
14. Viliam Kopaničák 
 
15. BYE 
   06.09.2014
16. (5-8)Michal Búza 
 
17. BYE 
   06.09.2014
18. (5-8)Samuel Jerlija 
 
19. Matúš Lengvarský 
   06.09.2014
20. Branislav Košč 
 
21. BYE 
   06.09.2014
22. Filip Trejbal 
 
23. BYE 
   06.09.2014
24. (3-4)Ján Mareček 
 
25. BYE 
   06.09.2014
26. (5-8)Milan Mareček 
 
27. Maksym Jezierski 
   06.09.2014
28. Max Hudák 
 
29. BYE 
   06.09.2014
30. Šimon Petrík 
 
31. BYE 
   06.09.2014
32. (2)Roland Hlaváč 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hlaváč R.  Stanko S. 
   06.09.2014
2. Lengvarský M.  Midriak M. 
 
3. Košč B.  Hudák M. 
   06.09.2014
4. Petrík Š.  Jezierski M. 
 
5. Keľo P.  Potaš K. 
   06.09.2014
6. Jerlija S.  Heligman A. 
 
7. Kopaničák V.  Vanacký M. 
   06.09.2014
8. (2)Mareček J.  Mareček M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Stanko Simon31.10.2018 !!!2002D-chTK Mladosť Košice 21
2 Hlaváč Roland31.10.20202002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 31
3 Heligman Adam31.10.2018 !!!2002D-chTK Mladosť Košice 69
4 Mareček Ján31.10.2018 !!!2002D-chTK Svit 70
5 Mareček Milan31.10.20202002D-chTK Svit 79
6 Vanacký Michal28.02.2017 !!!2002D-chTC 92 Levoča 107
7 Búza Michal31.01.2015 !!!2002D-chMŠK Poprad-Tatry 107
8USPJerlija Samuel31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice  
9 Keľo Pavel31.10.20212003D-chTA Rimavská Sobota  
10 Trejbal Filip31.10.2019 !!!2003D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
11 Potaš Kevin31.10.20212003D-chTenisová akadémia Prešov  
12 Lengvarský Matúš30.11.2015 !!!2003D-chLTK Liptovský Mikuláš  
13 Tarhanič Matej31.10.2019 !!!2003D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
14 Midriak Matúš31.10.2019 !!!2003D-chTK TENNis FUN B.Bystrica  
15 Petrík Šimon31.10.2019 !!!2003D-chTC 92 Levoča  
16 Košč Branislav31.03.2016 !!!2003D-chTK Tatran 2007 Prešov  
17 Dráb Martin31.10.20212003D-chTKM Betliar  
18 Hudák Max31.10.20212003D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
19 Kopaničák Viliam31.03.2018 !!!2003D-chTC 92 Levoča  
20 Klinka Adam31.10.2019 !!!2003D-chTK GSM Prešov  
21 Jezierski Maksym31.12.2015 !!!2003D-chTenisová akadémia Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dráb Pavol15. 08. 2014 10:472003D-chTenisová akadémia Prešov  
2Gallik Samuel30. 08. 2014 06:372003D-chTC 92 Levoča  
3Karas Daniel22. 08. 2014 14:262003D-chTK GSM Prešov  
4Kožiak Martin02. 09. 2014 09:362003D-chTK Mladosť Košice  
5Lupták Adam03. 09. 2014 00:292002D-chMŠK Poprad-Tatry 95


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk